Інструкція по налаштуванню віджета в amoCRM

Система amoCRM — зручна web-програма для аналізу продажів, доступна в режимі online з будь-якої точки світу!

Віджет FONDY дозволяє спростити виставлення рахунків в угодах, додаючи зручну панель для відправки рахунку прямо з amoCRM з подальшою зміною статусу угоди. Установка віджета дуже проста, займе не більше 5 хвилин.

Інструкція по встановленню віджету FONDY в amoCRM:

  1. Встановити віджет FONDY в amoCRM. Для цього треба зайти в меню Налаштування – Інтеграції та виберіть його зі списку віджетів, клікнув по ньому. Після установки необхідно заповнити дані вашого магазину, які ви можете взяти в особистому кабінеті FONDY.
  2. Скопіювати Merhcant ID (ID мерчанта) і Secret Key з кабінету FONDY. Також ви можете вибрати Статус угоди, в який вона автоматично буде переміщатися після успішної оплати.

3. Після збереження даних, в меню дій з угодою (після переходу на саму угоду) з’явиться опція “Виставити рахунок”

 

Тепер ви легко можете приймати платежі в рамках будь-якої вашої угоди всередині amoCRM.

Досить увійти в угоду, натиснути “Виставити рахунок”, вказати суму, опис платежу і email одержувача (або можете не змінювати його, він автоматично підтягнеться з самої угоди).

Після підтвердження, рахунок миттєво буде відправлений на пошту платника. Перейшовши за посиланням з листа, він потрапить на платіжну сторінку Fondy і зможе за допомогою всіх доступних платіжних методів зробити оплату.

 

Після успішної оплати, в історії угоди ви отримаєте повідомлення про те, що рахунок оплачений. Виставлення рахунку також зберігається в історії дій з угодою. Сама угода автоматично перейде в чергу, яку ви вибрали на Кроці 2.

Хочу приймати платежі з усього світу!