Ті, хто грають в довгу, отримують найбільшу винагороду

Підприємці, що хочуть перетворити невизначені думки «а що далі?» на впевнені кроки до чіткої цілі, – ви у правильному місці. Відтепер професійна освіта від викладачів найкращих бізнес-шкіл України прямо у вашому смартфоні.

Неважливо, на якому ви етапі – мрієте про власну справу, продукт на стадії MVP чи понад 10 років розвиваєте проєкт, «Гра в довгу» допоможе побачити власний шлях зростання.

Fondy main image
сезони
учасників
переможців
грантів

Якби ми менше сумнівалися – більше діяли

Що робити, а що ні? Куди рухатися далі? Які перспективи бізнесу в Україні? В голові купа відкритих питань. І доки пазл не складаєтьсь, ми завмираємо або судомно шукаємо швидкі рішення. Щоб вгамувати хаос навколо і дати вам системні знання для розвитку проєкту, ми створили абсолютно новий формат навчання.

«Гра в довгу» – бізнес-освіта в смартфоні

1
2
3
4
5
3 тури
з короткими відеолекціями
Тести
для перевірки знань та побудови рейтингу
Буткемп
в офлайн-форматі для фіналістів
Презентація
власного проєкту для отримання гранту
Гранти
на навчання і розвиток бізнесу для переможців

Заголовок

Першими про старт нових сезонів і новини проєкту дізнаються учасники телеграм-каналу «Гра в довгу».

Що вміють наші випускники

  • Моделювати

свій бізнес

  • Аналізувати

ринок і просувати продукт

  • Планувати

в умовах невизначеності

  • Управляти

фінансами грамотно

  • Продавати

на рівні мистецтва

  • Виступати

на публіку та презентувати свій проєкт

  • Ставити

великі цілі навіть для малого бізнесу

  • Виходити

на міжнародні ринки та підкорювати їх

Проєкт очима учасників

Ми запитали: «Що для вас стало найбільшою цінністю від проходження курсу?» і отримали 2500+ відгуків. Ось про що найчастіше говорять підприємці.

Повна картина

як розвивати бізнес

Покроковий план

куди і як рухатися

Дієві інструменти

щоб використати зараз

Корисні інсайти

на що звернути увагу

Неймовірні люди

які мотивують діяти

Нові ідеї

для старту і розвитку

Реальні приклади

в сучасних умовах

Надихаючий поштовх

для подальшого росту

Це вже 3-й сезон «Гри в довгу»

А отже, ми з вами продовжуємо мріяти і діяти. Розвивати справу і ставити великі цілі. Всупереч війні та викликам. Для себе і тих, хто навколо.

1-й сезон 2021 в період пандемії

Локдаун змінив правила гри, змусивши нас переглядати свої бізнес-моделі та шукати нові шляхи до клієнтів. Щоб допомогти підприємцям швидко адаптувати свої проєкти до сучасних реалій, ми створили “Гру в довгу”.

Дивитися, як це було

2-й сезон 2022 під час блекаутів

Постійні перебої з електроенергією вимагали від бізнесу ще більшої креативності та нестандартних рішень. Ми розуміли, як важливо підприємцям почути досвід колег, які успішно ведуть діяльність в новій реальності, і запустили 2 сезон.

Дивитися, як це було

3-й сезон 2024 на 3-й рік повномасштабної війни

Сьогодні, попри всі виклики та невизначеність, ми з вами не просто виживаємо, а продовжуємо шукати можливості для розвитку бізнесу в Україні та за її межами. А отже разом із 3 сезоном прийшов час нових стратегій, інструментів, ідей та мотивації рухатися вперед.

Взяти участь

Бізнеси учасників до та після проєкту

Fondy image
«Зрозуміли, що маємо вчити людей споживати печериці»
Позаяк 2022-й рік став для Євгена роком масштабування, підприємець не розумів, як саме розвивати бізнес далі. Говорить, обмірковував різні шляхи, але якось хаотично — бракувало системного підходу та глобального бачення.
Завдяки навчанню зміг подолати хаос і зосередити свої можливості та бажання в одному напрямку. Протягом останніх місяців ми збільшили штат Fungi Farm, пройшли аудит, отримали грант від німецького фонду, почали безплатно запрошувати дітей на екскурсії на ферму та вчити людей вживати печериці. У планах — розвиватися й все ж таки згодом вийти на експорт. Це непростий шлях, але ми знаємо, заради чого працюємо.
Євген Саловський,
співвласник найбільшої у Тернопільській області ферми печериць Fungi Farm
Fondy image
«За 6 місяців продажі зросли вдвічі»
Оксана загорілася метою вийти на всесвітній рівень та стати глобальним лідером у своїй ніші, але відчувала, що бракує фінансових знань. Говорить, фінанси завжди вели на інтуїтивному рівні, а для зростання компанії важливо, щоб звітність була структурованою та чіткою.
Після проєкту збільшилося все: кількість клієнтів і замовлень, середній чек. Ми навіть перевиконали особистий план на 30%. Найбільшу частку продажів отримуємо із США. Інші пріоритетні ринки — Канада, Франція, Німеччина, Ісландія, Іспанія, Італія, Фінляндія. Загалом нашими продуктами користуються у 17 країнах світу. Невдовзі плануємо збільшувати як кількість обладнання, так і команду.
Оксана Ніколаєва,
співзасновниця бренду функціонального декору для бізнесу NOKU
Fondy image
«Отримали фундамент для побудови міцного бізнесу»
Євген із дружиною вирішили шити постільну білизну під власним брендом та розробили ковдру, яку не потрібно вставляти у підковдру. Однак зрозуміли, що бракує знань з маркетингу і продажів. Говорить, зробити цікавий продукт — лише перший крок, справжній виклик — зрозуміти, кому його продавати та як донести до потенційних покупців цінність твоєї пропозиції.
На «Грі в довгу» ми отримали фундамент для побудови міцного бізнесу. І зараз намагаємося мурувати на ньому наші стіни. Найближчим часом проведемо фотосесію, створимо сторінки сайту й будемо запускатися. Водночас продовжуємо брати й сторонні замовлення на наше швейне виробництво. Будемо розвивати ці два напрямки одночасно — як дві окремі компанії.
Євген Борісов,
співзасновник бренду постільної білизни Familin

Організатори та партнери

Ми вдячні кожному, хто разом із нами робить усе можливе, щоб успішних українських підприємців ставало якомога більше.

Fondy
Екосистема для розвитку бізнесу в Україні та за кордоном, допомагає підприємцям працювати з платежами ефективніше
Бізнес-школа УКУ
Школа з європейськими цінностями та підходами, входить у пʼятірку найкращих закладів ділової освіти за версією Forbes
Фонд Промприлад
Платформа для розвитку спільнот, фокусується на створенні умов, які дозволяють людям працювати в умовах війни

Про нас пишуть

Граймо в довгу разом: завтра починається сьогодні

Долучайтеся до проєкту, щоб знайти відповіді на свої запитання, відчути впевненість у своїх кроках та зарядитись мотивацією діяти.