Сторінка оплати Fondy

Зробіть онлайн оплату ваших товарів та послуг такою ж легкою, як і в офлайн магазинах. Сторінка оплати без посилань, зайвих полів і непотрібних даних — мрія інтернет користувачів.

Як працює сторінка оплати?

При оплаті карткою
Apple & Google Pay
При оплаті карткою
Можливість оплати на сайті, в додатку, з усіх країн і в основних світових валютах.
1
Ми не змінюємо звичний шлях користувача. Він вибирає товар, натискає на кнопку оплати і потрапляє на платіжну сторінку, адаптовану під дизайн вашого бізнесу.
2
Сторінка оплати Fondy завантажується швидше 1 секунди. Користувач вибирає один з можливих варіантів оплати. Клієнт залишає дані своєї картки, клік, і покупка завершена.
Оплата Apple і Google Pay
Максимально наблизьте досвід оплати на вашому сайті до зручності реального світу. Завдяки нашій сторінці оплати користувачеві вистачить двох кліків для завершення будь-якого платежу. Така швидкість і простота забезпечують до 30% росту конверсій при оплаті.
до30%зростання конверсій

Виберіть тип сторінки оплати для вашого бізнесу

Зовнішня платіжна сторінка
При оплаті ваші клієнти переходять за новим посиланням. Така сторінка оплати підходить сайтам і лендінгам з платіжною кнопкою Fondy, а також магазинам в соціальних мережах або месенджерах, які використовують лінки на оплату.
Checkout preview
Українська
  • Українська
  • Русский
Description site http\\
Підгузки 64 од.
UAH
  • UAH
  • USD
  • EUR
5. 15 UAH
Або скористайтесь іншим методом
НОМЕР КАРТИ
4057 98** **** 0946
ММ/РР 11/23
CVV/CVC 000
Оплатити
Реквізити до сплати рахунку № 1308-1938
Сума до сплати
5. 15 UAH
Отримувач платежу
ФОП Костянтинівський Костянтин Костянтинович
Поточний рахунок
UA586799040000000123481460987
Код ЄДРПОУ
23494105
Установа банку
Київська регіональна дирекція Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль"
МФО банку
23159894
Призначення
Сплата рахунку № 1308-1938
Зберегти квитанцію
Зберегти на смартфон
Вбудована форма прийому платежів
Інтегруйте форму оплати прямо на сторінки вашого сайту. З цим рішенням клієнти не покидають ваш сайт, а форму оплати можна повністю кастомізувати на свій розсуд.
Checkout preview Checkout preview

Платіжна форма для мобільних додатків

Feature image
Якщо у вас є мобільний додаток, використовуйте наші SDK для Android та iOS. З ними ви зможете додати сторінку оплати прямо в ваш продукт з невеликою допомогою вашої команди розробки.
Детальніше про оплати в мобільному додатку

Скористайтеся кожною перевагою Fondy

Fondy advantage image
Стилі та кастомізація
З Fondy ви можете редагувати дизайн форми оплат під стиль свого бренду. Виберіть готове рішення або створіть свій унікальний дизайн.
Fondy advantage image
Оплата на будь-який смак
Приймайте всі популярні способи оплат — від Visa і MasterCard до електронних гаманців Apple і Google Pay, Masterpass і Visa Checkout.
Fondy advantage image
Нові ринки
Сторінка оплати підтримує більше 15 мовних версій, 35 методів оплати, а також можливість розрахунків в будь-якій національній валюті.
Fondy advantage image
Немає відхилених платежів
Ми використовуємо каскадний процесинг платежів. Якщо один банк не приймає платіж від вашого клієнта, Fondy миттєво перенаправить його в інший.

Відповіді на популярні питання

Як підключити прийом платежів?

Для початку вам необхідно зареєструватися в платіжному сервісі Fondy і вибрати тип вашого підключення. Далі ви активуєте Fondy-аккаунт, налаштовуєте сторінку оплати і можете отримувати платежі з Україні та всього світу. 

Чи можна підключити додаткові платіжні методи для іноземних клієнтів, наприклад, інтернет-банки?

Так, якщо ваша компанія зареєстрована в країнах ЄС або Великобританії, ви можете додати прийом додаткових платіжних засобів на вашу сторінку оплати, наприклад, SEPA Direct Debit або інтернет-банкінгів. Детальніше про це можна дізнатися на нашій сторінці сайту для європейських клієнтів

Чи залежить функціонал платіжної сторінки від типу підключення?

Ні, не залежить. Кожен клієнт може розраховувати на повний функціонал Fondy при підключенні сторінки оплати як на сайт, так і до мобільного додатку або до профілю в соціальних мережах.

Чи захищені оплати?

Кожна транзакція захищена системою Fondy Protect, яка виявляє підозрілі операції, блокує шахраїв і гарантує захист прав споживачів. 

Чи можна приймати оплату не карткою?

Крім Visa, MasterCard, Apple і Google Pay, Masterpass і Visa Checkout ваші клієнти зможуть платити національними картками “Простір” або готівкою через термінали iBox (для України). В інших країнах ми пропонуємо вам популярні локальні засоби оплати. 

Що таке кастомізація сторінки оплати?

Сторінку оплати можна налаштувати візуально — вибрати колірну схему, доступну в двох темах, світлій і темній, а також доповнити дизайн вашими фірмовими елементами. Також сторінку оплати можна налаштувати функціонально — змінити назви кнопок, обрати способи оплати і їх черговість.  

Що необхідно для використання сторінки оплати Fondy?

Все залежить від обраного типу сторінки прийому платежів. Наприклад, для підключення зовнішньої сторінки оплати не потрібна допомога розробників, а саму платіжну сторінку можна “подружити” з вашої внутрішньою CRM-системою для автоматизації процесів. 

 

Для інтеграції вбудованої сторінки оплати для сайту знадобиться допомога розробника, але це найнадійніша сторінка з точки зору довіри користувачів. 

Більше відповідей в FAQ

Масштабуйте бізнес з Fondy

Нас обрали більше 8 000 клієнтів

Чат