Знання – це прибуток

Завтра починається сьогодні, тож вітаємо у 2 сезоні «Гри в довгу».

Наш проєкт – це професійна освіта для підприємців, лекції та тести від викладачів Бізнес-школи УКУ й освітні гранти на суму 1,2 млн грн для найкращих. У зручному форматі, для всіх, хто готовий діяти заради власних мрій, економіки та країни. Участь безкоштовна, але навчання вимагатиме часу.

Старт – 26 грудня. Кількість місць обмежена.

Дізнатися більше

Грай у довгу, щоби мрія стала реальністю

Що більше успішних підприємців, то міцніший кістяк і тил країни. Неважливо, хто ти – власник компанії, студент, менеджер чи майстер, у наших інтересах озброїти тебе ефективними бізнес-знаннями.

Тут усе просто. Тричі на тиждень тобі у Telegram надходитимуть короткі відеолекції та тести до них. Дивись, відповідай та отримуй бали за правильні відповіді. Накопичуй їх, щоб потрапити на фінальну бізнес-подію та позмагатися за освітні гранти на загальну суму 1 200 000 грн.

Знайомся – викладачі 2 сезону

Story
Андрій Рождественський
Доктор наук, викладач Бізнес-школи УКУ, виконавчий директор Центру лідерства УКУ, бізнес-консультант
Story
Андрій Рождественський

Андрій Рождественський здобув вищу освіту в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова за спеціалізацією «Психологія». Далі навчався в аспірантурі Київського інституту психології ім. Г. Костюка та захистив кандидатську дисертацію.

 

Після навчання працював профайлер-аналітиком в ізраїльській службі безпеки та займався контртерористичною діяльністю. Пізніше став партнером роздрібного бізнесу АТ «Ощадбанк» по роботі з персоналом, де адаптував західні інструменти до реалій українського підприємництва. Брав участь у створенні корпоративних концепцій і стратегій банку. Згодом на позиції заступника директора відділу кадрів з нуля побудував систему бізнес-тренінгового навчання для 35 000 співробітників. Останні пів року роботи в Ощадбанку очолював напрямок роботи з персоналом.

 

Зрештою залишив найману роботу, щоб реалізуватися як підприємець. Зараз Андрій Рождественський – співзасновник консалтингової компанії AR Consulting, освітніх проєктів «Лідерство у горах» та Scolar. Співпрацює з організаціями, які допомагають онкохворим дітям, алко- та наркозалежним. Учасник руху «Зміни Україну – почни з себе» та організатор проєкту «Еверест 2025».

Story
Софія Опацька
Доктор наук, проректорка зі стратегічного розвитку Українського католицького університету, декан і засновниця Бізнес-школи УКУ
Story
Софія Опацька

Софія Опацька здобула вищу освіту у Львівському університеті ім. Івана Франка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» та захистила кандидатську дисертацію з менеджменту і розвитку людського капіталу. Пройшла програми підготовки керівних кадрів у Бізнес-школі Мічиганського університету (США), Школі менеджменту IEDC (Словенія), Бізнес-школі China Europe International (Китай), Бізнес-школі Wharton (США), Гонконгському університеті науки і технології (Китай), а також стажувалась у датській компанії Inno Space та польській школі економіки у Варшаві.

 

З 2001 по 2004 рік була директоркою програм МВА Львівського інституту менеджменту, з 2004 до 2007 – директоркою програм MBA у Києво-Могилянській бізнес-школі, а у 2007 році працювала над створенням системи навчання та розвитку працівників у ВАТ «Концерн Галнафтогаз».

 

У січні 2008 року Софія Опацька стала засновницею та деканом Львівської бізнес-школи УКУ, а з 2017 – головою її Наглядової ради. З 2016 до 2021 року була проректоркою Бізнес-школи УКУ з науково-педагогічної роботи.

 

Також Софія Опацька – засновниця проєкту Global Shapers у Львові, членкиня Наглядової ради Promprylad.Renovation та Ради директорів Європейської федерації католицьких університетів.

Story
Ірина Тимощенко-Петрова
Засновниця та директорка бюро стратегічного супроводу Superwise, запрошена лекторка Бізнес-школи УКУ, викладачка HaУКМА та Академії управління людьми EY
Story
Ірина Тимощенко-Петрова

Ірина Тимощенко-Петрова – випускниця магістерської програми MA «Людські ресурси та організаційний розвиток» Бізнес-школи УКУ. Спеціалізується на розробці та впровадженні бізнес-стратегій і стратегій управління людьми, розробці архітектури бізнесу та продуктів, комунікації, проєктному менеджменті, клієнтському сервісі тощо.

 

Також Ірина Тимощенко-Петрова має понад 15 років досвіду управління людьми у сфері інформаційних технологій і медіа. Реалізувала понад 100 проєктів щодо створення та впровадження стратегій, організаційного розвитку, трансформації та систематизації бізнесу у галузях медіа, реклами, інформаційних технологій, електронної комерції, комунікацій, виробництва, державних структур та організаціях третього сектору.

Story
Сергій Потапов
Консультант із проєктного управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Prozorro)
Story
Сергій Потапов

Сергій Потапов має понад 10 років управлінського досвіду, п’ять із яких присвятив організаційному розвитку. Основна сфера інтересів – підвищення продуктивності організацій за рахунок оптимізації управління портфелем проєктів. Серед досягнень: першим запровадив в Україні управління проєктами за методом критичного ланцюга, одним із перших застосував аджайл-підхід для українських держслужбовців при написанні нормативної документації.

 

Також Сергій Потапов – викладач онлайн-курсу «Управління проєктами», який розроблений Бізнес-школою УКУ спільно з платформою Prometheus, курсу «Управління змінами» у Київській школі економіки й «Управління проєктами та портфелями» у Единбурзькій бізнес-школі.

Story
Іван Петренко
Виконавчий директор Центру підприємництва Бізнес-школи УКУ, директор із розвитку «Галнафтогаз» (АЗС ОККО), співзасновник компанії «Террін» (A la minute, Pasta Mia, Hot Café)
Story
Юрій Заярний
Фінансовий директор компанії iDeals, корпоративний тренер за спеціалізацією «Фінанси для нефінансистів»
Story
Юрій Заярний

Юрій Заярний має 22-річний практичний досвід із фінансів в успішних глобальних компаніях (iDeals, Procter & Gamble, TUI Travel, Bel Group тощо), зокрема на посаді фінансового директора. У Бізнес-школі УКУ викладає курс «Прийняття фінансових рішень» на програмі «Технологічний менеджмент» і «Фінанси для нефінансистів» на середньострокових програмах управлінського розвитку.

Story
Артем Корнецький
Доктор наук, доцент Українського католицького університету, співзасновник Школи усвідомленого підприємництва та Українського соціального венчурного фонду, редактор Emerald Journal of Small Business and Enterprise Development
Story
Артем Корнецький

Артем Корнецький – запрошений дослідник за програмою ім. Фулбрайта в Університеті Де Поля (м. Чикаго), асоційований редактор Emerald Journal of Small Business and Enterprise Development, член редакційної колегії Emerald Management Decision Journal, контриб’ютор Forbes Ukraine.

 

У ролі ментора, фасилітатора й експерта долучився до створення і розвитку десятків соціальних підприємств в Україні та США. Є автором відзначених нагородами наукових та популярних публікацій, онлайн-курсів і тренінгових програм.

 

Реалізовував проєкти разом із ChildFund Deutschland e.V, East Europe Foundation, Pact, Western NIS Enterprise Fund, DRA, IZ – Vielfalt, Dialog, Bildung, UNFPA.

Story
Інга Дробінова
Засновниця та виконавчий директор Partners Law Firm, випускниця програми MSc in Innovations and Entrepreneurship
Story
Софія Буртак
Доктор політичних наук, менеджерка тренінгових і гендерних програм Кооперативної Академії, волонтерка молодіжних програм, президентка локальної Асоціації християнської молоді (YMCA-Lviv)
Story
Софія Буртак

Софія Буртак захистила дисертацію на тему «Етичний вимір поняття політичного як комунікативного процесу», авторка публікацій, присвячених владі, комунікації та системі деліберативної моделі демократії. З 2010 року супроводжує створення та розвиток кооперативних організацій.

 

Сертифікована тренерка з розвитку Європейського альянсу YМСА та кооперативних організацій канадської мережі CoopZone, а також програми «Уповноважувальна освіта із трансформації конфліктів». Пройшла сертифікований курс медіації (НЮУ ім. Ярослава Мудрого).

 

Також Софія Буртак організувала курс із 17 тематик для українських тренерів та викладачів «Кооперативні студії». Спеціалізується на стратегічному плануванні, організаційно-функціональному аналізі та розвитку, моніторингу діяльності кооперативних організацій, гендерному аналізі та плануванні рівних можливостей жінок і чоловіків, жіночому лідерстві секретаріату в кооперативі, методології навчання для дорослих.

Story
Дмитро Швець
Директор компанії Start Global, професор у KMBS, співавтор курсу «Експортні стратегії»
Story
Дмитро Швець

Дмитро Швець має багаторічний досвід участі в міжнародних переговорах, міжнародних В2В-продажах і маркетингу, проводить консультації щодо виходу на глобальні ринки, розробляє та впроваджує практичні навчальні програми для корпоративних клієнтів і підприємців в Україні та за кордоном.

 

Директор компанії Start Global, яка консультує та супроводжує компанії з усього світу під час їхнього виходу на міжнародні ринки.

Story
Юлія Маруняк
Керівник відділу маркетингу та піару Бізнес-школи УКУ, співзасновниця The Digital State Agency, волонтерка громадської організації Ukrainian Volunteer Service, членкиня Асоціації правників України
Story
Юлія Маруняк

Юлія Маруняк закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Адміністративне судочинство», а також навчалась у Дарденській бізнес-школі університету Вірджинії за напрямом «Дизайн-мислення для бізнес-інновацій».

 

Має досвід роботи у корпоративному праві із супроводом закордонних бізнесів в Україні, а також досвід журналістської діяльності у громадській організації. Була частиною команди української мережі коворкінгів Coworking Platforma, займалась операційними процесами львівської локації. Згодом відповідала за маркетинг, піар та організацію локальних подій локації Futura.

Story
Людмила Крижановська
Керівниця напрямку міжнародних партнерств та імпакту Фонду Промприлад, співзасновниця ініціативи Hair for Share
Story
Людмила Крижановська

Людмила отримала ступінь бакалавра соціальної педагогіки Українського католицького університету, ступінь магістра соціальної роботи НУ «Києво-Могилянська Академія» та соціальних наук Папського університету ім. Т. Аквінського. Впродовж останніх 6 років Людмила займала посади фандрейзерки Львівської бізнес-школи УКУ й очолювала напрямок проєктів розвитку.

Story
Андрій Андрушків
Виконавчий директор Центру спільних дій, молодший сержант ЗСУ, запрошений викладач Бізнес-школи УКУ
Story
Андрій Андрушків

Андрій Андрушків – магістр богослов’я Бізнес-школи УКУ, випускник Української школи політичних студій та Київського Аспен Інституту.

 

З 2014 по 2016 рік очолював комунікаційну команду коаліції «Реанімаційний пакет реформ». Брав участь у напрацюванні та реалізації понад 40 кампаній з адвокації та лобіювання законодавчих змін. Працював заступником керівника відділу комунікації в БО «100% життя».

 

Із 2016 керував проєктами у Центрі спільних дій. Протягом 2017-2018 років разом із командою провів понад 150 публічних консультацій в усіх регіонах України щодо реформи виборчого законодавства, медичної реформи, зміни системи контролю за використанням публічних фінансів. Також Андрій Андрушків – ведучий авторських програм на Громадському телебаченні та UA: Перший, доповідач TEDx Kyiv 2016.

Скоро стартуємо

До початку 2 сезону
00 д
00 год
00 хв
00 сек
Зареєструватися

Що ми підготували для 2 сезону

Оновлена програма проєкту адаптована до запитів і потреб сучасного українського бізнесу. Ти прийдеш сюди із запитаннями, а підеш із чіткими відповідями на них і готовими інструкціями, що робити далі.

Про що поговоримо

 • До чого варто підготуватись підприємцю
 • Як перетворити ідею на дієвий бізнес-план
 • Як створити команду мрії та керувати нею
 • Що таке соціальне підприємництво
 • Як передбачити ризики для свого бізнесу
 • Як працює принцип позитивної суми
 • Хто він – лідер 21 століття
 • Про які юридичні аспекти підприємництва варто знати

Чого навчимося

 • Моделювати свій бізнес
 • Планувати в умовах невизначеності
 • Аналізувати ринок і просувати свій продукт
 • Грамотно управляти фінансами
 • Продавати на рівні мистецтва
 • Виступати на публіку та презентувати свій бізнес
 • Ставити великі цілі навіть для малого бізнесу
 • Виходити на міжнародні ринки та підкорювати їх

Як все працює

1
2
3
4
Реєстрація
Щоб узяти участь, тобі знадобиться Telegram. Зайди на сайт проєкту «Гра в довгу» з пристрою, де встановлено цей месенджер, і натисни «Зареєструватися».
Навчання
Починаючи з 26 грудня, у чат-боті Telegram ти отримуватимеш короткі відеолекції та тести до них. Переглядай контент та проходь завдання у зручний час.
Оцінювання
За правильні та швидкі відповіді на тести ти отримуватимеш бали. Їх автоматично рахує чат-бот проєкту і присвоює тобі рейтинг у загальному списку учасників.
Фінал
100 учасників із найвищим рейтингом запросимо на бізнес-буткемп у Промприлад.Реновація. Переможцям – гранти, щоб грати в довгу в житті.