«Гра в довгу», 2 сезон

Проєкт «Гра в довгу» – це професійна освіта для підприємців у мобільному форматі. Протягом другого сезону знаннями та досвідом ділились викладачі Бізнес-школи Українського католицького університету, а у фіналі найактивніші учасники отримали гранти на загальну суму 1.2 млн грн.

👉 2 сезон завершено. Долучайтеся до нашої спільноти в Telegram, щоб стежити за новинами проєкту та не пропустити старт наступних сезонів.

Відеоманіфест організаторів проєкту

Video poster

Організатори та друзі проєкту

«Гру в довгу» придумали й запустили у Fondy. В другому сезоні ідею підтримали Бізнес-школа УКУ, інноваційний центр «Промприлад. Реновація» та Дія.Бізнес.

Бізнес-школа УКУ

Бізнес-школа Українського Католицького Університету входить до топ-5 найкращих закладів ділової освіти за версією Forbes та вже понад 15 років розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту в Україні. Заклад відомий своєю інноваційною програмою МВА, яка готує лідерів нового покоління, здатних вести бізнес із високою соціальною відповідальністю та за етичними стандартами.

Викладачі 2 сезону

Story
Софія Опацька
Кандидатка наук, проректорка зі стратегічного розвитку Українського католицького університету, декан і засновниця Бізнес-школи УКУ
Story
Софія Опацька

Софія Опацька здобула вищу освіту у Львівському університеті ім. Івана Франка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» та захистила кандидатську дисертацію з менеджменту і розвитку людського капіталу. Пройшла програми підготовки керівних кадрів у Бізнес-школі Мічиганського університету (США), Школі менеджменту IEDC (Словенія), Бізнес-школі China Europe International (Китай), Бізнес-школі Wharton (США), Гонконгському університеті науки і технології (Китай), а також стажувалась у датській компанії Inno Space та польській школі економіки у Варшаві.

 

З 2001 по 2004 рік була директоркою програм МВА Львівського інституту менеджменту, з 2004 до 2007 – директоркою програм MBA у Києво-Могилянській бізнес-школі, а у 2007 році працювала над створенням системи навчання та розвитку працівників у ВАТ «Концерн Галнафтогаз».

 

У січні 2008 року Софія Опацька стала засновницею та деканом Львівської бізнес-школи УКУ, а з 2017 – головою її Наглядової ради. З 2016 до 2021 року була проректоркою Бізнес-школи УКУ з науково-педагогічної роботи.

 

Також Софія Опацька – засновниця проєкту Global Shapers у Львові, членкиня Наглядової ради Promprylad.Renovation та Ради директорів Європейської федерації католицьких університетів.

Story
Іван Петренко
Керуючий партнер венчурного фонду Angel One, виконавчий директор Центру підприємництва Бізнес-школи УКУ
Story
Іван Петренко

Іван Петренко – магістр міжнародних економічних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка. Також здобув ступінь магістра бізнес–адміністрування у Бізнес-школі УКУ (LvBS), завершивши програму Key Executive MBA.

 

Працював директором по роботі з корпоративними клієнтами страхової компанії «Універсальна» та директором компанії «Террін», яка запустила мережу ресторанів A la minute, Pasta Mia та Hot Cafe для автозаправних комплексів «ОККО». Згодом працював директором із розвитку компанії «Галнафтогаз». Кілька років був консультантом у галузі торговельно-розважального та ресторанного бізнесів.

 

У Бізнес-школі УКУ Іван Петренко викладає курс «Управління запуском інноваційного бізнесу» в рамках магістерської програми «Інновації та підприємництво», а також курс Startup Launchpad на факультеті прикладних наук.

Story
Інга Кординовська
Власниця юридичної компанії ID Partners Law Firm, адвокатеса, медіаторка, правозахисниця
Story
Інга Кординовська

Інга Кординовська – магістриня Національного університету «Одеська юридична академія», випускниця магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Бізнес-школи УКУ. Має понад 13 років юридичного досвіду, зокрема брала участь у Zero Corruption і боротьбі з корупційними схемами. Авторка 50+ наукових і публіцистичних статей в українських і міжнародних виданнях.

 

Із 2014 року Інга Кординовська – громадська діячка, спікерка на аудиторію 1000+, ексведуча політичного токшоу UA:Суспільне.Одеса, бізнес-радниця зі структурування компаній і вирішення конфліктних ситуацій. Під час війни заснувала й очолила Гуманітарний волонтерський центр Одеси (ГО «Адвокація міста»).

Story
Юлія Маруняк
Керівниця відділу маркетингу та піару Бізнес-школи УКУ, співзасновниця The Digital State Agency, волонтерка громадської організації Ukrainian Volunteer Service
Story
Юлія Маруняк

Юлія Маруняк закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Адміністративне судочинство», а також навчалась у Дарденській бізнес-школі університету Вірджинії за напрямом «Дизайн-мислення для бізнес-інновацій».

 

Має досвід роботи у корпоративному праві із супроводом закордонних бізнесів в Україні, а також досвід журналістської діяльності у громадській організації. Була частиною команди української мережі коворкінгів Coworking Platforma, займалась операційними процесами львівської локації. Згодом відповідала за маркетинг, піар та організацію локальних подій локації Futura.

Story
Ірина Тимощенко-Петрова
Засновниця та директорка бюро стратегічного супроводу Superwise, запрошена лекторка Бізнес-школи УКУ, викладачка HaУКМА та Академії управління людьми EY
Story
Ірина Тимощенко-Петрова

Ірина Тимощенко-Петрова – випускниця магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку Бізнес-школи УКУ. Спеціалізується на розробці та впровадженні бізнес-стратегій і стратегій управління людьми, розробці архітектури бізнесу та продуктів, комунікації, проєктному менеджменті, клієнтському сервісі тощо.

 

Також Ірина Тимощенко-Петрова має понад 15 років досвіду управління людьми у сфері інформаційних технологій і медіа. Реалізувала понад 100 проєктів щодо створення та впровадження стратегій, організаційного розвитку, трансформації та систематизації бізнесу у галузях медіа, реклами, інформаційних технологій, електронної комерції, комунікацій, виробництва, державних структур та організаціях третього сектору.

Story
Артем Корнецький
Доцент Українського католицького університету, співзасновник Школи усвідомленого підприємництва та Українського соціального венчурного фонду, редактор Emerald Journal of Small Business and Enterprise Development
Story
Артем Корнецький

Артем Корнецький – запрошений дослідник за програмою ім. Фулбрайта в Університеті Де Поля (м. Чикаго), асоційований редактор Emerald Journal of Small Business and Enterprise Development, член редакційної колегії Emerald Management Decision Journal, контриб’ютор Forbes Ukraine.

 

У ролі ментора, фасилітатора й експерта долучився до створення і розвитку десятків соціальних підприємств в Україні та США. Є автором відзначених нагородами наукових та популярних публікацій, онлайн-курсів і тренінгових програм.

 

Реалізовував проєкти разом із ChildFund Deutschland e.V, East Europe Foundation, Pact, Western NIS Enterprise Fund, DRA, IZ – Vielfalt, Dialog, Bildung, UNFPA.

Story
Андрій Рождественський
Викладач Бізнес-школи УКУ, виконавчий директор Центру лідерства УКУ, бізнес-консультант
Story
Андрій Рождественський

Андрій Рождественський здобув вищу освіту в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова за спеціалізацією «Психологія». Далі навчався в аспірантурі Київського інституту психології ім. Г. Костюка та захистив кандидатську дисертацію.

 

Після навчання працював профайлер-аналітиком в ізраїльській службі безпеки та займався контртерористичною діяльністю. Пізніше став партнером роздрібного бізнесу АТ «Ощадбанк» по роботі з персоналом, де адаптував західні інструменти до реалій українського підприємництва. Брав участь у створенні корпоративних концепцій і стратегій банку. Згодом на позиції заступника директора відділу кадрів з нуля побудував систему бізнес-тренінгового навчання для 35 000 співробітників. Останні пів року роботи в Ощадбанку очолював напрямок роботи з персоналом.

 

Зрештою залишив найману роботу, щоб реалізуватися як підприємець. Зараз Андрій Рождественський – співзасновник консалтингової компанії AR Consulting, освітніх проєктів «Лідерство у горах» та Scolar. Співпрацює з організаціями, які допомагають онкохворим дітям, алко- та наркозалежним. Учасник руху «Зміни Україну – почни з себе» та організатор проєкту «Еверест 2025».

Story
Сергій Потапов
Консультант із проєктного управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Prozorro)
Story
Сергій Потапов

Сергій Потапов має понад 10 років управлінського досвіду, п’ять із яких присвятив організаційному розвитку. Основна сфера інтересів – підвищення продуктивності організацій за рахунок оптимізації управління портфелем проєктів. Серед досягнень: першим запровадив в Україні управління проєктами за методом критичного ланцюга, одним із перших застосував аджайл-підхід для українських держслужбовців при написанні нормативної документації.

 

Також Сергій Потапов – викладач онлайн-курсу «Управління проєктами», який розроблений Бізнес-школою УКУ спільно з платформою Prometheus, курсу «Управління змінами» у Київській школі економіки й «Управління проєктами та портфелями» у Единбурзькій бізнес-школі.

Story
Юрій Заярний
Фінансовий директор компанії iDeals, корпоративний тренер за спеціалізацією «Фінанси для нефінансистів»
Story
Юрій Заярний

Юрій Заярний має 22-річний практичний досвід із фінансів в успішних глобальних компаніях (iDeals, Procter & Gamble, TUI Travel, Bel Group тощо), зокрема на посаді фінансового директора. У Бізнес-школі УКУ викладає курс «Фінансовий менеджмент» на сертифікатній програмі з управління технологіями і «Фінанси для нефінансистів» на середньострокових програмах управлінського розвитку.

Story
Дмитро Швець
Директор компанії Start Global, професор у KMBS, співавтор курсу «Експортні стратегії»
Story
Дмитро Швець

Дмитро Швець має багаторічний досвід участі в міжнародних переговорах, міжнародних В2В-продажах і маркетингу, проводить консультації щодо виходу на глобальні ринки, розробляє та впроваджує практичні навчальні програми для корпоративних клієнтів і підприємців в Україні та за кордоном.

 

Директор компанії Start Global, яка консультує та супроводжує компанії з усього світу під час їхнього виходу на міжнародні ринки.

Story
Софія Буртак
Менеджерка тренінгових і гендерних програм Кооперативної Академії, президентка локальної Асоціації християнської молоді (YMCA-Lviv)
Story
Софія Буртак

Софія Буртак захистила дисертацію на тему «Етичний вимір поняття політичного як комунікативного процесу», авторка публікацій, присвячених владі, комунікації та системі деліберативної моделі демократії. З 2010 року супроводжує створення та розвиток кооперативних організацій.

 

Сертифікована тренерка з розвитку Європейського альянсу YМСА та кооперативних організацій канадської мережі CoopZone, а також програми «Уповноважувальна освіта із трансформації конфліктів». Пройшла сертифікований курс медіації (НЮУ ім. Ярослава Мудрого).

 

Також Софія Буртак організувала курс із 17 тематик для українських тренерів та викладачів «Кооперативні студії». Спеціалізується на стратегічному плануванні, організаційно-функціональному аналізі та розвитку, моніторингу діяльності кооперативних організацій, гендерному аналізі та плануванні рівних можливостей жінок і чоловіків, жіночому лідерстві секретаріату в кооперативі, методології навчання для дорослих.

Story
Людмила Крижановська
Керівниця напрямку міжнародних партнерств та імпакту Фонду «Промприлад», співзасновниця ініціативи Hair for Share
Story
Людмила Крижановська

Людмила отримала ступінь бакалавра соціальної педагогіки Українського католицького університету, ступінь магістра соціальної роботи НУ «Києво-Могилянська Академія» та соціальних наук Папського університету ім. Т. Аквінського. Впродовж останніх 6 років Людмила займала посади фандрейзерки Львівської бізнес-школи УКУ й очолювала напрямок проєктів розвитку.

Story
Андрій Андрушків
Виконавчий директор Центру спільних дій, молодший сержант ЗСУ, запрошений викладач Бізнес-школи УКУ
Story
Андрій Андрушків

Андрій Андрушків – магістр богослов’я Українського католицького університету, випускник Української школи політичних студій та Київського Аспен Інституту.

 

З 2014 по 2016 рік очолював комунікаційну команду коаліції «Реанімаційний пакет реформ». Брав участь у напрацюванні та реалізації понад 40 кампаній з адвокації та лобіювання законодавчих змін. Працював заступником керівника відділу комунікації в БО «100% життя».

 

Із 2016 керував проєктами у Центрі спільних дій. Протягом 2017-2018 років разом із командою провів понад 150 публічних консультацій в усіх регіонах України щодо реформи виборчого законодавства, медичної реформи, зміни системи контролю за використанням публічних фінансів. Також Андрій Андрушків – ведучий авторських програм на Громадському телебаченні та UA: Перший, доповідач TEDx Kyiv 2016.

Програма 2 сезону

Лекції були адаптовані до запитів і потреб сучасного українського бізнесу під час війни. Учасники прийшли сюди із запитаннями, а пішли з чіткими відповідями на них і готовими інструкціями, що робити далі.

Про що говорили

  • До чого варто підготуватись підприємцю
  • Як перетворити ідею на дієвий бізнес-план
  • Як створити команду мрії та керувати нею
  • Що таке соціальне підприємництво
  • Як передбачити ризики для свого бізнесу
  • Як працює принцип позитивної суми
  • Хто він – лідер 21 століття
  • Про які юридичні аспекти підприємництва варто знати

Чого навчилися

  • Моделювати свій бізнес
  • Планувати в умовах невизначеності
  • Аналізувати ринок і просувати свій продукт
  • Грамотно управляти фінансами
  • Продавати на рівні мистецтва
  • Виступати на публіку та презентувати свій бізнес
  • Ставити великі цілі навіть для малого бізнесу
  • Виходити на міжнародні ринки та підкорювати їх

Кейсотерапія

Окрім лекцій від Бізнес-школи УКУ, учасники подивилися кейс-інтерв’ю з підприємцями, засновниками українських брендів і сервісів. Короткий змістовний формат, поради від підприємців підприємцям, реальний досвід і підходи, які пройшли перевірку практикою.

Fondy advantage image
Олександр Ремінний
IT-підприємець, засновник стартапу StepShot (у 2019 році придбаного UiPath, що стало першим екзітом у Львові), автор ютуб-каналу «Стартап кухня»
Fondy advantage image
Ігор Блистів
Маркетинг-директор і директор з інновацій компанії «Кормотех», де входить у стратегічну раду й управляє командою з понад 50 людей
Fondy advantage image
Оксана Донець
Співвласниця компанії Gorgany, до складу якої сьогодні входять 12 магазинів у дев'яти містах та інтернет-магазин (gorgany.com)
Fondy advantage image
Валерія Вагоровська
Засновниця та керуюча партнерка міжнародної платіжної платформи Fondy, трансформувала фінтех-стартап у міжнародну компанію
Fondy advantage image
Тетяна Василик
Операційна директорка проєкту «Промприлад.Реновація», координує управління корпоративною структурою та роботу з інвесторами проєкту
Fondy advantage image
Аліна Токмиленко
Співзасновниця компанії «23 ресторани», директорка з розвитку проєкту «Промприлад.Реновація», відповідає за запуск і розвиток бізнесів і побудову команди
Fondy advantage image
Андрій Литвин
Заступник директора Офісу з розвитку підприємництва та експорту, реалізував понад 25 міжнародних проєктів і понад 2000 бізнес-зустрічей для українських компаній у 15 країнах світу

Долучайтеся до спільноти

Першими про старт нових сезонів і новини проєкту дізнаються учасники телеграм-каналу «Гра в довгу».