«Гра в довгу», 3 сезон

Наш проєкт – це професійна освіта для підприємців у мобільному форматі. Протягом третього сезону знаннями та досвідом діляться викладачі бізнес-шкіл Українського католицького університету та Університету Коннектикуту. У фіналі найактивніші учасники отримають квитки на навчальні буткемпи та гранти на суму 2.3 млн грн.

👉 Реєстрація завершена. Долучайтеся до нашої спільноти в Telegram, щоб стежити за новинами проєкту та не пропустити старт наступних сезонів.

Організатори проєкту

Як проходить «Гра в довгу»

1
2
3
Навчання 1 квітня – 26 травня
Тричі на тиждень у чат-боті вам надходять 15-хвилинні лекції з тестами, які можна проходити у зручний час.
Буткемп для 300 найкращих
Учасники з найвищими балами за результатами тестів отримують квитки на 3-денний бізнес-буткемп.
Гранти на суму 2.3 млн грн
Фіналісти змагаються за гранти на розвиток своєї справи або продовження навчання.

Новий сезон – новий рівень в усіх сенсах

Лектори Бізнес-школи UConn

Бізнес-школа University of Connecticut входить до топ-50 бізнес-шкіл США, а її програми MBA – до числа найкращих у світі за рейтингами Bloomberg Businessweek, Forbes, Financial Times, Fortune та інших провідних ділових видань. При закладі є власний технологічний інкубатор, який підтримує стартапи на ранніх стадіях розвитку. А випускники бізнес-школи часто працюють у компаніях Fortune 500 – Goldman Sachs, Deloitte, Pfizer.

Лектори Бізнес-школи УКУ

Бізнес-школа Українського Католицького Університету входить до топ-5 найкращих закладів ділової освіти за версією Forbes та вже понад 15 років розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту в Україні. Заклад відомий своєю інноваційною програмою МВА, яка готує лідерів нового покоління, здатних вести бізнес із високою соціальною відповідальністю та за етичними стандартами.

коротке навчальне відео без «води»

місць на фінальних бізнес-буткемпах

загальна сума грантів

Програма навчання

Цього сезону зосередимось на практичних інструментах і фреймворках, що дозволяють розвивати бізнес в умовах невизначеності та обмежень.

Юлія Старун
Управління процесами в компанії
Розберіться, що таке бізнес-процеси: для яких завдань їх використовувати та в чому відмінність від проєктів. Побудуйте карту процесів компанії та застосуйте показники ефективності у динаміці.
Антоніна Носко
Розбір підходів Lean та їх використання у компаніях
З'ясуйте, яких втрат у бізнесі можна уникнути завдяки Lean. Отримайте рекомендації, як почати роботу з методологією та як здійснити Lean-трансформацію. Оволодійте інструментами 5S, Kanban-дошкою, матрицею кваліфікацій.
Ірина Купецька
Підходи й інструменти ефективного бюджетування
Ознайомтеся з типами бюджетів компанії та методами, порядком і моделями їх складання. Дізнайтесь про типові помилки в процесі бюджетування та як їх уникнути.
Ірина Тимощенко-Петрова
Ринок праці: де та як ефективно шукати працівників
Застосуйте інструменти пошуку й адаптації персоналу, який вам найбільше підходить. Налагодьте систему рекрутингу в компанії. Сформуйте корпоративну культуру для створення сильної команди.
Раян Коулс
Побудова бізнесів, що зростають у період війни
Навчіться управлінню бізнесом під час війни та персональному самоуправлінню. Опануйте основи організаційної ієрархії, розподілу праці й управління командою. Налагодьте систему стратегічного планування.
Юлія Маруняк
Інструменти інтернет-маркетингу
Підберіть свій унікальний мікс цифрового маркетингу. Отримайте практичні поради щодо SEO, пошукової реклами, email-розсилок та ефективні інструменти SMM. Навчіться уникати чотирьох типових помилок при побудові діджитал-стратегії.
Ігор Блистів
Бренди: чи всім потрібні та як створювати
Оволодійте навичками й етапністю створення брендів, а також рекомендаціями для роботи бренд-команди. Створіть капітал власного бренду та сформуйте базу позиціонування. Заплануйте регулярні дослідження показників здоров'я торгової марки.
Ігор Блистів
Поведінкова економіка та основи прийняття рішень
Зрозумійте, як пов'язані поведінкова економіка та бренди, а також яка роль клієнта в житті компанії. Дізнайтесь про принципи купівельних патернів споживача, формулу прийняття рішень і фреймінг.
Тетяна Петруха
Сервіс-менеджмент: управління досвідом клієнта
Опануйте практичні інструменти, як розуміти та завойовувати лояльність клієнта, управляти його досвідом і створювати незабутнє враження. Дізнайтесь про очікування клієнта сьогодення та парадокс лояльності.
Пітер Гоггінз
Вихід на зовнішні ринки
Отримайте рекомендації, як обирати міжнародні ринки та правильно готуватися до їх освоєння. Зрозумійте, які особливості закордонних партнерів і клієнтів потрібно врахувати.
Тимур Абдулін
Шлях ветерана до працівника компанії
Вдоскональте шлях ветерана до вашої компанії. Розробіть корпоративну культуру більш дружньою до ветеранської спільноти та підготуйте команду до етичного найму захисників, зокрема з інвалідністю.
Олексій Молчановський
Спільноти та партнерства: мережі інновацій
Подивіться, як об'єднання бізнесів у різних галузях можуть впливати на результати компанії. Створіть власноруч та у співпраці з партнерами ефективні мережі інноваційності бізнесу.
Ігор Заставний
Resilience. Збереження та зміцнення психічного здоров’я в колективах
Проведіть самоаналіз психічного здоров’я вашої організації в кризові часи. Застосуйте 14 рекомендацій, як покращити стійкість, психічне та фізичне здоровʼя команди.
Пітер Гоггінз
Комерціалізація інновацій та технологій
Дізнайтесь про головні інструменти й особливості комерціалізації ваших бізнес-продуктів. Навчіться розвивати інновації в бізнесі та отримайте знання, як будувати власну інноваційність.
Раян Коулс
Соціальний капітал і партнерства
Ознайомтеся з видами соціального капіталу. Освойте структуру соціальної мережі для її впливу на результати бізнесу через відкриття можливостей, організацію, розробку продукту. Дізнайтесь межі вашого соціального капіталу, щоб почати застосовувати його в роботі.

Кейс-інтервʼю із представниками зрілих компаній

Короткий практичний формат. Керівники і засновники компаній діляться прикладними бізнес-кейсами. Живий досвід і рішення, які допомогли здолати бар’єри та стрімко зростати.

Fondy advantage image
ОККО: маркетинг у невизначеності, Око за око та сила партнерської спільноти
Віце-президент і маркетинг-директор Василь Дмитрів про те, які завдання ставити перед маркетинг-командою в умовах воєнних та енергетичних викликів, як працювати з асоціаціями споживачів, технологіями, благодійними і соціальними ініціативами.
Fondy advantage image
Том: Lean-трансформація, шлях до клієнта та нові ринки
Співзасновник Тарас Фітьо про те, як просувати унікальний продукт на конкурентному ринку, долати економічні й культурні перепони, будувати ефективне виробництво й масштабувати бізнес завдяки Lean-методології та які переваги партнерств у бізнесі.
Fondy advantage image
Dodo Socks: війна як стимул, маркетинг як магніт лояльності та бренд-просування в Японії
HR бізнес-партнер Ксенія Лазорик про те, як починати новий бізнес під впливом форс-мажорних обставин, трансформувати кризу у прорив, збільшувати лояльність клієнтів та з якими інструментами виходити на закордонні ринки.
Fondy advantage image
Gushka Wool: міжнародні виставки, співпраця з Banana Republic та масштабування
СЕО Наталія Ставнича про те, з чого розпочалась історія бренду, як повномасштабне вторгнення вплинуло на бізнес та зміну вектора продажів та як виходити на міжнародні ринки через закордонні виставки й колаборації зі світовими брендами.
Fondy advantage image
WoodLuck: соцмайстерня у часи війни, рекрутмент реабілітантів і переваги кластерної співпраці
Співзасновник Андрій Левицький про те, як перерозподілити потужності компанії на потреби ЗСУ та ВПО, налагодити систему найму осіб-реабілітантів і представників ветеранської спільноти, посилити рекрутмент завдяки співпраці з освітніми закладами.
Fondy advantage image
Miligus: від високої моди до військового одягу, R&D та відновлення потужностей
Власниця Олена Гусєва про те, як трансформувати фешн-бізнес у виробництво тактичного та військового одягу, долати воєнні й експортні перепони, залучати до роботи ВПО і розвивати компанію завдяки R&D, кластеризації, навчальним програмам.

Які знання та навички здобувають учасники

 • Як моделювати бізнес-процеси та будувати карту процесів у компанії
 • Як застосовувати Lean-інструменти, щоб оптимізувати витрати та суттєво збільшити прибутки
 • Як керувати не лише поточними фінансами, а й планувати їх на майбутнє
 • Як результативно застосовувати інструменти інтернет-маркетингу
 • Як створювати бренд і використовувати переваги поведінкових теорій
 • Як за допомогою сервісу управляти досвідом клієнта

 • Де та як ефективно шукати працівників у компанію під час війни
 • Які переваги ветеранів для компанії та як успішно їх інтегрувати у компанію
 • Як зберегти й зміцнити психічне здоров’я в колективах
 • Як стратегічно управляти складовими бізнесу в умовах війни
 • Як покращувати результати бізнесу завдяки спільнотам і партнерствам
 • Як масштабувати бізнес та освоїти нові ринки

Викладачі 3 сезону

Story
Юлія Старун
Керує розвитком датааналітичної платформи Coupler.io в компанії Railsware, авторка курсів для бізнес-аналітиків і консультантів
Story
Юлія Старун

Юлія керувала групою бізнес-аналітиків у проєктах із впровадження CRM- та BPM-систем, була директоркою з клієнтського досвіду Terrasoft та директоркою з оптимізації внутрішніх процесів. Зараз керує розвитком датааналітичної платформи Coupler.io в компанії Railsware: аналізує дані для прийняття продуктових рішень, керує консалтинговими проєктами, надаючи інсайти та рекомендації клієнтам.

 

Викладачка Бізнес-школи УКУ, авторка бізнес-курсів, міжнародна бізнес-тренерка. Має понад 6000 клієнтів, автоматизувала й оптимізувала бізнес-процеси понад 70 провідних компаній України та світу: Rozetka, Mitsubishi Motors Україна, Adidas, Zyxel, Arzinger, Halyk Bank, Bank Republica (Societe Generale), Heinz, Lohika, SpecTec.

Story
Раян Коулс
Асистент професора управління та підприємництва і головний науковець у лабораторії Дейгла в Університеті Коннектикуту
Story
Раян Коулс

PhD Корнеллського університету, провідний факультетський координатор програми Лібермана в Університеті Коннектикуту. Співзасновник у Anoir, член консультативних рад у UNIPLAT, PatentPlusAI, Pisces Atlantic, Old Silver Venture Capital, радник команди топменеджменту у Recyclops.

 

Галузі професійної експертизи: ШІ й організації, комерціалізація науки та технологій, екологічно стійке зростання компаній, інтернаціоналізація стартапів.

 

Райан вивчає організаційну соціологію та підприємництво – його соціальні основи, вплив економічної нерівності, підприємництво в неформальній та нелегальній економіці. Раян успішно комерціалізує власні дослідження, засновуючи стартап-проєкти у сферах штучного інтелекту, енергетики, біоматеріалів, сільського господарства й аерокосмічної галузі, котрі оцінюються на майже 2 млрд доларів США.

Story
Пітер Гоггінз
Директор з комерціалізації досліджень у лабораторії Дейгла в Університеті Коннектикуту, директор з інновацій у Nomyx
Story
Пітер Гоггінз

Закінчив Університет Коннектикуту (США) за напрямом міжнародного підприємництва. Також пройшов навчання у Accelerate UConn, CCEI Summer Fellowship, Innovation Quest Summer InQubator і YCombinator Business Incubator та отримав нагороди Entrepreneur Innovation Award – Grant Recipient, Wolff New Venture Competition Winner, MEWS+ Award Winner і Get Seeded Award Winner.

 

Директор з інновацій у Nomyx, засновник B.I.M. Realty та Pisces Atlantic.

 

Основні сфери компетенції: комерціалізація технологій, логістика та операції в агробізнесі, дослідження та розробки, управління проєктами, фандрейзинг, організація бізнесу, екологія й управління природними ресурсами.

Story
Антоніна Носко
Консультантка з побудови системи Lean, авторка програми Lean for owners, співвласниця Food Scouts Collective
Story
Антоніна Носко

Працювала керівницею виробництва компанії Spell Chocolate, де успішно впровадила Lean-систему та збільшила обсяг виготовлення шоколаду в 7 разів за пів року. Була консультанткою зі впровадження Lean на підприємствах МаsloТОМ та Cheesecake, де провела Lean-аудит, впровадила систему 5S, створила Lean-команду. Працювала з компаніями Woodluck, німецькою компанією Jan Mees.

 

Має досвід ведення власної справи – була співвласницею ресторанів мережі «23 ресторани» в Івано-Франківську, а нині – співвласниця та фінансова директорка Food Scouts Collective.

 

Є авторкою програми Lean for owners – практики навичок Lean-лідерства й інструментів самостійної трансформації компанії. Запрошена лекторка Бізнес-школи УКУ.

Story
Ірина Купецька
Фінансова директорка PLVISION, спеціалістка з міжнародної фінансової звітності й управління ефективністю бізнесу
Story
Ірина Купецька

Має профільну освіту з обліку та аудиту, економіки підприємств. Дипломований спеціаліст із міжнародної фінансової звітності АССА DipIFR, управління ефективністю бізнесу CIMA (Великобританія), завершила MBA в Університеті Торонто (Канада).

 

Ірина має понад 15 років успішного досвіду на ключових посадах (операційний директор, фінансовий директор, бухгалтер) в українських та міжнародних організаціях. Фахівчиня з управління податками, стратегій ризиків, фінансового нагляду, управління донорськими коштами та консультаційних послуг.

 

Спеціалізується на написанні бізнес-планів, бюджетуванні, запуску новостворених підприємств і організації бізнес-процесів.

Story
Ірина Тимощенко-Петрова
Засновниця та директорка бюро стратегічного супроводу Superwise, викладачка HaУКМА та Академії управління людьми EY
Story
Ірина Тимощенко-Петрова

Ірина Тимощенко-Петрова – випускниця магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку Бізнес-школи УКУ. Експертка в галузі стратегічного планування та організаційного розвитку, HR та розвитку управлінських компетенцій. Спеціалізується на розробці та впровадженні бізнес-стратегій і стратегій управління людьми, розробці архітектури бізнесу та продуктів, комунікації, проєктному менеджменті, клієнтському сервісі тощо.

 

Має понад 15 років досвіду управління людьми в галузі інформаційних технологій і медіа. Реалізувала понад 100 проєктів щодо створення та впровадження стратегій, організаційного розвитку, трансформації та систематизації бізнесу.

 

Була HR-директоркою комунікаційного холдингу Dentsu Aegis Network, менеджеркою напрямку People Advisory Services EY Ukraine та співавторкою навчальних програм. Сертифікована фасилітаторка, тренерка, коучка, НЛП-майстриня, модераторка, тренерка.

Story
Юлія Маруняк
Експертка у діджитал-маркетингу та маркетинговій стратегії брендів, співзасновниця The Digital State Agency, консультантка брендів
Story
Юлія Маруняк

Юлія Маруняк має освіту за спеціальністю «Адміністративне судочинство», а також навчалась у Дарденській бізнес-школі університету Вірджинії за напрямом «Дизайн-мислення для бізнес-інновацій».

 

Співзасновниця діджитал-маркетингової агенції The Digital State. Консультантка 50+ українських та закордонних брендів щодо ефективних діджитал-інструментів, маркетинг стратегії, комунікації, створення та формування відділів маркетингу.

 

Має досвід роботи у корпоративному праві із супроводом закордонних бізнесів в Україні. Членкиня Асоціації правників України. Була частиною команди української мережі Coworking Platforma, відповідала за маркетинг, піар та організацію подій локації Futura. Очолювала відділ маркетингу Бізнес-школи УКУ. Викладає в Бізнес-школі УКУ на магістерській програмі з менеджменту маркетингової діяльності та програмі управлінського розвитку «Маркетинг для бізнесу».

Story
Ігор Блистів
Директор магістерської програми MSc in Marketing Management Бізнес-школи УКУ, маркетинг-директор і директор з інновацій «Кормотех»
Story
Ігор Блистів

Закінчив магістерську програму Key Executive MBA у LvBS та «Ефективне менторство через призму EQ-Boost». Академічний лідер і викладач програми управлінського розвитку «Маркетинг для бізнесу».

 

Експерт із понад 18-річним досвідом у маркетингу, Ігор управляє командою з понад 50 людей у компанії «Кормотех». До сфери його компетенцій належать: стратегічний маркетинг, створення й управління портфелем брендів, пошук і створення ціннісної пропозиції, просування брендів на ринку України, ЄС та США, стартапи. Досягнення в компанії: «Кормотех» – лідер на ринку кормів для тварин в Україні, будує бренди в Україні, ЄС і США, продукція представлена в 30+ країнах.

 

Ігор мріє побудувати успішні українські бренди в глобальному світі. Своїм завданням бачить розвиток спеціалістів із маркетингу.

Story
Тетяна Петруха
Засновниця компанії Evolve!, бізнес-тренерка Erickson International, фахівчиня з побудови клієнтського сервісу для організацій, сертифікована тренерка SQI
Story
Тетяна Петруха

Тетяна – спеціалістка з сервісу для внутрішнього та зовнішнього клієнта. Сертифікована тренерка Service Quality Institute (Інститут Сервісу Джона Шоула).

 

Експертка, яка зібрала найкращі кейси з управління персоналом і побудови сервісу Zappos, InterContinental, Facebook, Disney та адаптувала їх до реалій українського бізнесу. Працювала з 20+ українськими брендами, серед яких ЦУМ, Milk Bar, Kachorovska, Multiplex, PocketBook, La Famiglia. Має досвід роботи з мережею готелів InterContinental Hotels Group.

 

Викладає курс «Сервіс-менеджмент: нові реалії» у Бізнес-школі УКУ.

 

Має нагороду в номінації «Розвиток Людей» (2015), IHG Europe.

 

Учасниця навчальних програм компанії Zappos.

Story
Ігор Заставний
Сімейний лікар, співзасновник «Свої.рідні», співзасновник Академії сімейної медицини України
Story
Ігор Заставний

Викладач із дорожніх карт систем охорони здоров’я в світі та психічного здоров’я. Викладач програм Бізнес-школи УКУ, був керівником медичних програм Бізнес-школи УКУ. Доцент Школи публічного адміністрування УКУ.

 

Був консультантом з психічного здоров’я українського офісу ВООЗ.

 

Кандидат медичних наук.

Story
Тимур Абдулін
Проєктний менеджер у Veteran Hub, колишній військовослужбовець ЗСУ, IT-фахівець, студент УКУ
Story
Тимур Абдулін

Колишній військовослужбовець ЗСУ. До повномасштабного вторгнення працював проєктним менеджером в ІТ-компанії The Raven, а також у компаніях WarmDevs та AZSoft.Rocks.

 

Здобув ступінь бакалавра в Одеському національному університеті за спеціальністю «Геологія», також пройшов курс на військовій кафедрі за спеціальністю «Бойове застосування військ спеціального призначення». У роки студентства займався волонтерством на базі Impact Hub Odessa, а також брав участь у студентських і громадських організаціях.

Story
Олексій Молчановський
Керівник експертного комітету зі штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації
Story
Олексій Молчановський

Керівник магістерської програми з комп’ютерних наук за напрямом «Науки про дані / Data Science», керівник Офісу інновацій УКУ. Викладач курсів «Алгоритми та структури даних» і «Штучний інтелект» на факультеті прикладних наук УКУ. Старший радник щодо штучного інтелекту у Unicorn Nest, співзасновник платформи Prometheus, член правління Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

 

Викладав на факультеті інформатики та обчислювальної техніки КПІ. Працював за грантом в Georgia Institute of Technology, College of Computing (США), займаючись дослідженнями в галузі комбінаторних алгоритмів, важкорозв’язуваних задач, транспортних алгоритмів.

 

Сфера експертизи: заснування й управління освітніми програмами, вироблення політики у сфері штучного інтелекту, викладання комп’ютерних наук, заснування платформи онлайн-навчання, створення персональних онлайн-курсів, консультування щодо науки про дані та штучного інтелекту.

Про «Гру в довгу» залишили відгуки 2500+ учасників

Як проходить «Гра в довгу»

Атмосфера проєкту, що не залишить байдужим. Дивіться тизер документального фільму про учасників «Гри в довгу» – підприємців нової хвилі.
Video poster

Долучайтеся до спільноти

Першими про старт нових сезонів і новини проєкту дізнаються учасники телеграм-каналу «Гра в довгу».

Поширені запитання

Як приєднатися до проєкту?

Реєстрація на 3 сезон завершилася 7 квітня. Щоб не пропустити наступний сезон проєкту, підпишіться на телеграм-канал «Гра в довгу» і станьте частиною спільноти.

Чому навчання в цьому сезоні платне?

За підрахунками нашого академічного партнера – Бізнес-школи УКУ, така програма коштує 10000 грн на людину. Однак, як і в попередніх сезонах, ми з партнерами покрили основну частину витрат, бо прагнемо зробити професійну бізнес-освіту доступною кожному. Адже що більше успішних підприємців, то міцніша економіка країни. А ваш фінансовий внесок – це мотивація дійти до кінця.

Як мені планувати свій час для проходження навчання?

«Гра в довгу» – це інноваційний формат бізнес-освіти в смартфоні. Ми потурбувалися про те, щоб ви могли навчатися у зручний час, не відриваючись від розвитку своєї справи. Короткі 15-хвилинні відеолекції та тести до них надходять вам у чат-боті Telegram тричі на тиждень. Дивіться та проходьте їх, коли є можливість.

Що проєкт пропонує військовослужбовцям і ветеранам?

Для дійсних військовослужбовців і ветеранів участь у проєкті безкоштовна.

Хто організатор проєкту?

«Гру в довгу» придумали та запустили Fondy у 2020 році як соціальний проєкт, який допомагає підприємцям отримати професійну бізнес-освіту. З того часу до проєкту долучилася низка партнерів, серед яких Київська школа економіки, Міністерство цифрової трансформації України, Дія.Бізнес та інші. Партнери третього сезону: Бізнес-школа УКУ, Університет Коннектикуту, Фундація «Промприлад», фонд прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund, Посольство США в Україні.