Більше свободи для європейських компаній та резидентів з єдиною інтеграцією

Fondy – це міжнародна платіжна платформа з офісами не лише в Україні, а й у Великобританії, Ірландії, Польщі та Словаччині. Присутні локально, ми забезпечуємо глобальне покриття – підключаємо та обслуговуємо європейські компанії та резидентів у 39 країнах на карті світу. У кожній із них ви можете системно розвивати свій бізнес в інтернеті на сайті та без нього, для цього достатньо однієї інтеграції з нами. Європейське партнерство з Fondy – це повна свобода для вашого бізнесу. З нами ви можете відмовитися від договорів з банками, працюючи з вхідними та вихідними платежами в єдиній екосистемі.

Fondy main image

Переваги глобального партнерства з Fondy

Підключені європейські компанії та резиденти системно отримують доступ до тих самих можливостей нашої платіжної платформи, що й українські, лише в набагато більшому обсязі – більше платіжних методів для прийому оплат в інтернет-магазині, на сайті і не тільки, більше валют відшкодування, ще більше фінансових та банківських продуктів для глобального зростання їхніх бізнесів.

Одне підключення – міжнародне покриття

Не потрібно шукати та підключати локальну платіжну систему і відкривати рахунок у банку країни резидентства вашої компанії – одна інтеграція з еквайринг-платформою Fondy дозволяє приймати оплати в інтернеті на сайті та без нього у будь-якій із 39 країн нашого обслуговування

Повна свобода у роботі з платежами

Відкриття мультивалютних IBAN-рахунків в інтернеті онлайн без банків для безперервного потоку грошових коштів у вашій бізнес-системі, відшкодування платежів у 6 валютах – ці та інші можливості доступні європейським компаніям та резидентам після підключення еквайринг-платформи Fondy

Комфорт в інтернет-оплаті для клієнтів

Покупці з будь-якої країни на карті світу можуть платити так, як вони звикли – їм доступно 300+ сучасних способів онлайн-оплати на вашому сайті та в інших каналах продажів, у тому числі банківські картки міжнародних платіжних систем, онлайн-банкінг та криптогаманці

Багатомовна служба підтримки

Ми розмовляємо 16 мовами, завжди онлайн та готові систематично допомагати на етапі підключення еквайрингу від платіжної платформи Fondy та обслуговування, глобально надаючи той самий високий рівень сервісу, до якого ви так звикли в Україні

Звичні платіжні методи для клієнтів та потрібні вам валюти відшкодування на банківські рахунки

300+ платіжних методів

Із ще більшою кількістю підключених способів оплати ваша компанія точно не прогавить жодного клієнта в інтернеті та за його межами. Банківські картки міжнародних платіжних систем, електронні та криптогаманці, онлайн-банкінг, розстрочка та локальні методи – усі вони будуть доступні вам для еквайрингу та вашим покупцям з будь-якої країни на карті світу для оплати з Fondy.

Детальніше

Валютні відшкодування

Обирайте самі валюту відшкодування платежів – євро, долари, злоті, чеські крони, фунти стерлінгів або форинти. Тільки вам вирішувати, у якій валюті краще отримувати виручку на свій банківський рахунок за продажі в інтернет-магазині, на сайті чи офлайн у своїй бізнес-системі.

Детальніше

Уся фінансова екосистема бізнесу в одному рішенні

Європейським компаніям та резидентам доступний наш революційний банківський продукт – Flow. Він дозволяє відкривати в інтернеті мультивалютні IBAN-рахунки та працювати з ними без банків. А ще отримувати відшкодування по платежах день в день і робити виплати контрагентам на банківські рахунки у потрібній вам валюті. Flow, разом з іншими кросплатформовими рішеннями Fondy для інтернет-еквайрингу, покриває усі ваші бізнес-потреби для прийому вхідних платежів та роботи з вихідними. Усе це в єдиній екосистемі без банків, підключення сторонніх сервісів та еквайринг-провайдерів.

Мультивалютні IBAN-рахунки

Відкривайте онлайн необмежену кількість банківських IBAN-рахунків у різних валютах, приймайте на них платежі та працюйте з ними в інтернеті безпосередньо без банків зручнішим способом. Це свобода від складної банківської системи, оскільки весь необхідний функціонал є в екосистемі Fondy. Для підключених до нас європейських компаній та резидентів відкриття та користування бізнес-акаунтом Flow безкоштовне.

Frisbee image
Відшкодування день у день

Отримуйте відшкодування платежів від клієнтів в інтернеті на свій IBAN-рахунок день у день, а не протягом 3-5 діб, як це відбувається для компаній та резидентів, у яких відкрито рахунки у звичайних банках. А потім плануйте рух коштів у вашій бізнес-системі ще краще та простіше.

Frisbee image
Виплати у різних валютах

Робіть виплати на банківські рахунки партнерів та контрагентів з 20 країн на карті світу в потрібних вам та їм валютах. І все це без послуг класичних банків, сторонніх сайтів, фінансових сервісів та еквайринг-провайдерів.

Frisbee image

Міжнародне партнерство Fondy та Glovo

Служба доставки Glovo – один із бізнесів, який підключив Fondy для прийому платежів не лише в Україні, а й за кордоном. А тепер надає свої послуги практично по всьому світу, системно отримує оплати від клієнтів та працює з платежами, використовуючи єдину інтеграцію з нами.

Client portrait
Fondy has been a great partner for us when it comes to expanding our acquiring capabilities in Eastern Europe, levelling up the region's acquiring capabilities. Their experience in the market has been invaluable, helping us scale across the region.

Florian Jensen
Global Fintech & Risk Director, Glovo

Ваш бізнес зареєстровано в Україні?

Підключивши Fondy, компанії з українською реєстрацією також можуть вести міжнародну діяльність в інтернеті, системно приймаючи платежі за свої товари та послуги у 150+ валютах із 200+ країн. А їх покупці – оплачувати свої покупки в інтернет-магазинах, на сайтах, у соціальних мережах та мобільних додатках сучасними способами, у тому числі банківськими картками міжнародних платіжних систем та електронними гаманцями.

Розвивайте бізнес локально та глобально з Fondy

Нас у якості еквайринг-партнера обрали понад 20 000 українських та міжнародних компаній для прийому оплат в інтернеті на сайті і не тільки