Бренд-матеріали

Логотип Fondy

Нижче ви можете завантажити різні варіанти логотипа Fondy у потрібному для вас кольорі та форматі (.eps, .svg, .png).

Додайте його на сторінку, де ваші клієнти обирають спосіб оплати, або використовуйте при зазначенні партнерства.

Інформація щодо правильного розміщення є в нашому брендбуці. Обов’язково перешліть його вашому дизайнеру разом із логотипом.

Логотип для світлого фону
Логотип для темного фону

Логотипи платіжних систем та методів оплати

Нижче ми розмістили готові для скачування іконки та логотипи платіжних систем, платіжних методів і банківських карток.

Логотипи міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard необхідно розміщувати в тих каналах продажів, де доступна оплата їхніми банківськими картками. Це обов’язкова вимога.

Ми радимо відображати іконки та логотипи всіх платіжних систем, які доступні для здійснення оплат у вашому бізнесі. Завдяки цим іконкам покупець іще до процесу оплати розуміє, які платіжні методи йому доступні та якими банківськими картками він може зробити платіж.

Логотипи Fondy Protect

Скачайте іконки та логотипи продуктів і стандартів, які забезпечують безпеку онлайн-платежів від Fondy, та розмістіть їх на сайті своєї компанії.

Fondy Protect – це багаторівневий захист даних карток, банківської та особистої інформації платників, а також відповідність найвищим стандартам у галузі кібербезпеки для платіжних провайдерів.

Наявність цих іконок і логотипів на сайті підвищить довіру покупців до вас.

Notice

Матеріали на цій сторінці захищені законами про авторське право і товарні знаки. За винятком обмежених цілей, викладених на цьому сайті, вони не можуть бути відтворені, розповсюджені, передані, змінені або відображені у будь-якій формі та будь-якими засобами без письмового дозволу Fondy.

Розвивайте свій бізнес із платіжною платформою Fondy

Нас обрали понад 14 000 клієнтів у всьому світі. Приєднуйтесь до компаній, які зробили процес оплат зручним, сучасним і безпечним.
Чат