Рекурентні платежі – ваше оптимальне рішення для отримання оплат нон-стоп

Почніть приймати платежі за підпискою та створювати заплановані списання за лічені хвилини. Використовуйте всі переваги безперебійних рекурентних оплат, навіть якщо клієнт перевипустив картку. Приділяйте більше часу веденню свого бізнесу, розвивайте нові продукти, а Fondy подбає про ваші регулярні платежі з усього світу.

Платіжне рішення для регулярних списань і планових оплат

Рекурентні платежі (від англ. «Recurrent payment» – повторюваний платіж, також – «автоплатежі») – зручний інструмент для регулярної оплати, який не потребує щоразу введення платіжних даних банківської картки, підтвердження транзакції та інших рутинних дій із боку покупця. Автоплатежі будуть списуватися за замовчуванням завдяки токенізації даних картки, доки клієнт не вирішить відключити їх.

Це ідеальне рішення для бізнесів, які працюють за моделлю передплати: хмарних сервісів, новинних сайтів, ОТТ- і хостинг-провайдерів, освітніх порталів, – а також благодійних і волонтерських організацій.

Рекурентні платежі комфортні для клієнтів і вигідні для бізнесу

Для клієнта
Для бізнесу
1
Із Fondy ваші клієнти зможуть оплатити підписку будь-яким зручним для них способом і в локальній валюті.
2
Нативний процес оплати на будь-якому пристрої та локалізація забезпечать кращий користувацький досвід.
3
Багаторівневе наскрізне шифрування гарантує збереження особистої інформації та платіжних даних банківських карток.
1
Прийом регулярних платежів із 200 країн світу у будь-якій валюті за допомогою банківських карток і не тільки на сайті, без сайту та в мобільному додатку.
2
Менший відтік клієнтів завдяки повторним списанням, повідомленням на email про неуспішні рекурентні платежі та автоматичному оновленню платіжних даних карток.
3
Наскрізна аналітика щодо доходів, приросту та відтоку клієнтів та за багатьма іншими показниками завдяки автоматизованим звітам.
Notice
В Україні сервіс прийому рекурентних платежів можливий лише за допомогою банківських карток. Ми працюємо над тим, щоб розширити список платіжних методів для цього інструменту.

Як це працює для передплатників вашого сервісу

Вибір продукту
Для оформлення передплати клієнт переходить на платіжну сторінку. Вона адаптується до регіону оплати, відобразивши доступні йому платіжні методи.
Оплата підписки
Оформляє передплату на ваш сервіс кількома кліками й оплачує її зручним для себе способом, вказавши дані банківської картки.
Регулярне списання
Готово, клієнт із вами. Його передплата буде продовжуватися за замовчуванням: після сплаченого терміну рекурентний платіж спишеться з картки автоматично. Вимкнути списання клієнт зможе будь-якої миті.

Два рішення щодо рекурентних платежів для різних бізнес-цілей, оберіть оптимальний для себе

Готовий платіжний календар від Fondy

Налаштувати рекурентний платіж можна всього за кілька кліків, додатково підключати нічого не потрібно. Для цього в особистому кабінеті Fondy згенеруйте платіжну кнопку, оберіть тип платежу як регулярний, вкажіть суму, тип передплати (період або кількість), дату старту/закінчення та інші необхідні параметри. Використовуйте сформовану платіжну кнопку як зручно вам: інтегруйте її у свої канали продажу або надішліть у вигляді платіжного посилання клієнту в особистому повідомленні. Після першої оплати регулярні списання – наша турбота. Це рішення оптимальне для невеликих і середніх бізнесів, які хочуть налаштувати регулярні платежі швидко, без додаткової розробки та витрат. Наприклад, воно ідеально підходить для інфокурсів із сайтом на CMS чи благодійних фондів.

Детальніше

Індивідуальні планові списання

Використовуйте API-інтеграцію, якщо у вас великий бізнес, багато клієнтів і потрібен гнучкий підхід до регулярного списання коштів. Підключивши рекурентні платежі, ви самостійно вестимете білінг, автоматично встановлюватимете дату, час і тригер ініціації платежу. Крім того, списання коштів може виконуватися не лише за заздалегідь визначеним графіком, але й тоді, коли сума на рахунку клієнта знизиться нижче за певний ліміт. Наприклад, така модель підходить для більшості хмарних продуктів, таких як On-Demand.
Детальніше

Рекурентні платежі для зростання вашого бізнесу та автоматизації оплат

Легка інтеграція

Почніть приймати рекурентні платежі швидко – підключення без програмування та розробки

Будь-яка модель білінгу

Підберіть оптимальну для свого бізнесу модель, як списувати кошти з картки чи електронного гаманця клієнта

Висока конверсія

Збільшіть прибуток завдяки високій конверсії – до 98% платежів Fondy є успішними

Вже із Fondy?

Готовий календар платежів від Fondy доступний у вашому особистому кабінеті, налаштувати його можна просто зараз. Для підключення індивідуальних планових списань зв’яжіться з нашою службою підтримки – вона допоможе підключити регулярні платежі за допомогою API.

Детальніше читайте в нашому Центрі знань

Більше інформації з цієї теми читайте в матеріалі «Що таке рекурентні платежі: як підключити бізнесу та вимкнути клієнту». Його ми додали у наш Центр знань. Це Fondy-енциклопедія у світі підприємництва й фінтеху.

Спростіть клієнтам оплату передплати вашого сервісу – підключіть рекурентні платежі від Fondy

Автоплатежі вже використовують тисячі мерчантів у всьому світі. Підключайтеся, щоб отримати доступ до найсучасніших платіжних інструментів.