Прийом оплат у торговельному бізнесі без банків та фізичного обладнання

Розвивайте свій торговельний бізнес простіше з мобільними та хмарними рішеннями від еквайринг-платформи Fondy. Розраховуйте відвідувачів ресторану без зволікань, приймайте платежі за проживання в готелі без присутності гостя, позбавте кур’єрів необхідності возити з собою громіздкі POS-термінали. І все це без договорів із банками та витрат на додаткове фізичне обладнання.

Fondy main image

Більше свободи та менше турбот для вашої торгової точки з еквайрингом від Fondy

Без банків і зобов'язань

Позбавтеся складних банківських умов, необхідності укладати договори і виконувати зобов'язання за ними. З еквайринг-платформою Fondy приділяйте увагу своїй торговельній справі, а не бюрократії.

Без додаткового обладнання

Не платіть за додаткове фізичне обладнання – POS-термінали для оплати картками, касовими апаратами та РРО. Використовуйте натомість безкоштовні рішення від Fondy для еквайрингу в торговельному бізнесі.

Без прив'язки до торгової точки

Зробіть свій бізнес мобільним, не прив'язуючи його до торгової точки та стаціонарного термінала. Продавайте ще більше, використовуючи інструменти Fondy усюди, де є ваші покупці, і так, як зручно вам.

Гарантована працездатність

Забудьте про часті технічні збої у роботі банків і терміналів. Працездатність еквайринг-платформи Fondy – 99,95%, і це гарантовано договором між нами.

Більше успішних оплат

Не покладайтеся лише на один банк і його термінали. З Fondy практично немає відхилених платіжних операцій – якщо не відповідає один банк, платіж перенаправляється на інший. І так доти, доки оплата не пройде успішно.

Єдина інтеграція

Не думайте про складні інтеграції з різними сервісами, щоб забезпечити функціонування свого торговельного бізнесу. У Fondy є все, що потрібно вашій офлайн-точці, щоб працювати без терміналів і зайвого клопоту.

Fondy – це сучасні онлайн-інструменти для прийому платежів у торгових точках

Ресторани, кафе, готелі, салони краси, квіткові кіоски, невеличкі магазини та інші офлайн-точки продажу товарів і послуг – усі вони можуть приймати платежі простіше, швидше та вигідніше. Без сторонніх сервісів, оренди банківських терміналів та операцій із готівкою. З Fondy вести торговельний бізнес набагато зручніше.

Платіжний QR-код для отримання оплат без вашої участі 24/7

QR-код – універсальний платіжний інструмент для отримання оплат у будь-якій торговій точці без фізичних банківських карток. Використовуйте його замість термінала в ресторанах, надрукувавши на чеку для швидкого розрахунку гостей. У магазинах із невеликим асортиментом товарів, згенерувавши для кожного унікальний платіжний QR-код. Або у сфері послуг, створивши QR-код із можливістю для клієнта ввести суму оплати самостійно. Варіантів застосування цього інструмента у торговельному бізнесі набагато більше, ніж при використанні банківського термінала.

Детальніше

NFC-платежі – сучасна альтернатива POS-терміналам

Мобільний POS-термінал для прийому NFC-платежів від Fondy дає можливість торговим точкам відмовитись від фізичних терміналів для оплати картками, замінивши їх вашим смартфоном. Це особливо зручно при послугах доставки та у дрібних торгових бізнесах із невеликою кількістю продажів – скрізь, де раніше для платіжних операцій був потрібен термінал від банку або готівка.

Детальніше

МОТО-платежі для прийому оплат у готельному бізнесі

З віртуальним платіжним терміналом від Fondy ви можете приймати плату за проживання в готелі, навіть якщо гість в іншій точці світу і не присутній особисто. Або коли він не має можливості оплатити свій рахунок онлайн, наприклад, через відсутність інтернету. Все, що потрібно, – дізнатися номер його банківської картки та термін її дії, а потім ввести дані в захищену форму віртуального термінала для проведення платежу. СVV-код картки для підтвердження операції не потрібен.

Детальніше
Notice

Ознайомтеся з вимогами до торгових точок для підключення платіжної платформи Fondy за посиланням.

Розвивайте свій торговельний бізнес із надійним еквайринг-партнером Fondy

Ми надаємо сучасні та ефективні рішення для прийому платежів онлайн та офлайн

Чат