Розщеплення платежів від Fondy: миттєвий розрахунок із багатьма партнерами одночасно

Приймайте платежі від клієнтів і розщеплюйте на льоту, розподіляючи суму оплати між своїми партнерами. Автоматизуйте виплати великій кількості контрагентів, зменшивши навантаження на свою операційну діяльність. Приділяйте час бізнесу, а складні взаєморозрахунки довірте Fondy.

Fondy main image

Оптимальний платіжний метод для швидких розрахунків

Завдяки розщепленню платежів сума оплати автоматично ділиться і зараховується на рахунки кількох одержувачів одночасно. Такий інструмент популярний у бізнесах, де є послуги платформ-посередників або задіяні кілька партнерів: маркетплейсах, таксі, сервісах із продажу квитків, туристичних агентствах.

Якщо вам після кожної оплати від клієнта потрібно розраховуватися з кількома партнерами, використовуйте метод розщеплення платежів від Fondy. Це заощадить ваш час, позбавивши від взаєморозрахунків у ручному режимі, зменшить витрати за еквайринг і знизить податкове навантаження.

Вигідно для проєктів із великою кількістю учасників

Якщо у ваших бізнес-процесах задіяно кілька підрядників, розраховуйтеся з ними автоматично після отримання оплати від клієнтів. Так виключається ймовірність конфліктів, пов’язаних із затримкою платежу або недовірою між партнерами.

Автоматичні взаєморозрахунки
Спрощене ведення звітності
Скорочення податкових витрат
Економія на комісії за еквайринг
Відсутність збоїв і затримок платежів
Зменшення операційних витрат

Як це працює

Для бізнесу
Для клієнта
1
Після здійснення оплати вашим клієнтом Fondy за запитом через API отримує параметри, необхідні для розщеплення платежу, або ділить суму за замовчуванням за заздалегідь заданими параметрами.
2
Для розщеплення за запитом через API нам потрібні такі параметри: ідентифікатори одержувачів, частка кожного одержувача, дані про платника комісії. Для розщеплення за замовчуванням ці дані ми запитуємо під час інтеграції.
3
Сума платежу ділиться на кілька частин у заданій пропорції, потім кожна частка йде своєму одержувачу.
4
Одержувачі бачать у своєму персональному кабінеті інформацію про надходження коштів і параметри платежу.
1
Покупець обирає потрібний йому товар або послугу на вашому сайті або в іншому каналі продажів.
2
Оплачує зручним для нього способом, наприклад, Apple Pay, Google Pay або банківською карткою.
3
Із картки покупця списується одна сума, тому для нього це виглядає як звичний процес оплати.
Notice

Для розщеплення платежів усі одержувачі повинні бути зареєстровані у Fondy й мати параметр з ідентифікатором Merchant ID. За запитом реєстрацію всіх торгових партнерів можна автоматизувати через наш API. Тож нічого вручну робити не доведеться.

Розщеплення платежів – зручна опція для компаній, які працюють із посередниками

Fondy advantage image
Маркетплейси
Покупець оформляє замовлення й оплачує його. Для Fondy не має значення кількість продавців у цьому замовленні, ми розщепимо оплату на скільки завгодно частин автоматично між усіма учасниками.
Fondy advantage image
Хмарні платформи
Клієнт здійснює оплату через хмарну платформу банківською карткою чи іншим методом. Основну суму отримує постачальник послуги, а комісія за запитом зараховується на рахунок платформи.
Fondy advantage image
Квиткові сервіси
Після того, як клієнт оплатив квиток, кошти автоматично діляться за заданими параметрами і перераховуються на рахунки онлайн-платформи та організатора заходів.
Fondy advantage image
Служби таксі
Після завершення поїздки оплата списується із картки клієнта й автоматично розщеплюється на дві частини – одна надходить на рахунок водія, друга йде службі таксі.
Fondy advantage image
Туристичні агентства
Покупець оплачує карткою або іншим методом тур через туристичне агентство, після чого платіж за запитом ділиться між туроператором і турагентством у заданій пропорції.

Аналітика платежів у мерчант-порталі

Feature image

Використовуйте особистий кабінет Fondy для моніторингу розщеплених платежів у кастомних звітах. Переглядайте список усіх автоматично або за запитом розщеплених платежів, а також інформацію про причини нерозщеплення. Вам будуть доступні два звіти:

  • Список усіх розподілених платежів, інформація про одержувачів і статуси отримання коштів
  • Нерозщеплені платежі – список усіх нерозподілених із різних причин платежів, детальна інформація про те, куди надійшли кошти, в якому обсязі та коли

Крім того, ви можете використовувати кастомні звіти самого маркетплейсу чи платформи для контролю всіх розщеплених і нерозщеплених платежів, якщо вони через Fondy API надають таку можливість.

Детальніше
App buttonApp button

Уже з Fondy?

Щоб підключити розщеплення платежів, зв’яжіться з нашою службою підтримки. Вона допоможе з інтеграцією цього інструмента у ваш канал продажів через API Fondy.

Автоматизуйте процес виплат – використовуйте функцію розщеплення платежів від Fondy

Понад 20 000 бізнесів обрали нас як еквайринг-партнера. Приєднуйтесь до них!