Комфортні оплати онлайн та офлайн у готельно-ресторанному бізнесі

З Fondy ви можете приймати платежі та працювати з ними простіше. А ваші гості – оплачувати проживання в готелі або рахунок у ресторані ще зручніше, швидше і так, як звикли. Приймайте онлайн-оплати на сайті та без нього, по телефону, а також офлайн, відмовившись від банківських терміналів. Дозвольте своїм клієнтам залишати чайові, навіть якщо у них немає готівки. Fondy візьме на себе всю фінансову рутину у вашому бізнесі, щоб ви могли більше часу приділити своєму сервісу.

Fondy main image

Один партнер – десятки можливостей для роботи з фінансами у HoReCa

У Fondy є все необхідне для вибудовування власної платіжної інфраструктури в інтернеті та офлайн для кожного бізнесу – від невеликої кав’ярні до міжнародної мережі готелів.

Fondy піклується про вас і ваших клієнтів

Легкість у підключенні та роботі з платформою

Почніть приймати платежі як в інтернеті, так і офлайн уже завтра – від реєстрації торгової точки до прийому першої оплати пройде не більше 24 годин

Швидкість та комфорт в оплатах для гостей

Забезпечте клієнтам можливість швидко і самостійно оплачувати картками і не тільки в кілька кліків, позбавивши їх від довгого очікування офіціанта чи адміністратора

Корисні вашому бізнесу метрики

Відстежуйте оплати онлайн у режимі реального часу, вивчайте платіжні звички гостей та використовуйте кастомні звіти для кращого розуміння свого бізнесу

Одне рішення для всіх бізнес-завдань

Позбавтеся від необхідності співпрацювати з кількома постачальниками послуг одночасно і платити їм за обслуговування – увесь потрібний функціонал є у Fondy

Якісний сервіс неможливий без зручної оплати

QR-платежі – рішення для миттєвих розрахунків

Дозвольте своїм гостям платити без затримок, розмістивши платіжний QR-код на чеку, або залишати безготівкові чайові вашому персоналу. Це зручно, швидко та безпечно, оскільки клієнту для оплати достатньо відсканувати QR-код камерою свого смартфона та підтвердити платіж.

Frisbee image Frisbee image
ePOS-термінал – екологічна заміна банківським терміналам

Використовуйте наш безконтактний еPOS-термінал, щоб отримувати оплати від гостей сучасним способом, у тому числі картками. Це свобода від банківських терміналів – установки і обслуговування обладнання, плати за оренду і частих збоїв у роботі. Усе, що вам потрібно для прийому платежів – смартфон на ОС Android та мобільний додаток Fondy.

Frisbee image Frisbee image
Платіжні плагіни – для швидкого підключення прийому платежів на сайті

Приймайте інтернет-замовлення та бронювання на сайті, підключивши онлайн-оплату за них за допомогою готових плагінів Fondy. Якщо ваш сайт створено на одній із популярних CMS або конструкторі, встановіть один із наших 70+ платіжних модулів. З ним ви за 15 хвилин і без допомоги розробників зможете розпочати приймати онлайн-платежі банківськими картками Visa & Mastercard, електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay та іншими способами.

Frisbee image Frisbee image
MOTO-платежі – для розрахунку гостей по телефону або у листуванні

Розраховуйте гостей без будь-яких дій з їхнього боку з МОТО-платежами. Щоб отримати оплату, вам достатньо дізнатися номер банківської картки платника та термін її дії під час телефонної розмови або листування в інтернеті, а потім ввести дані картки у віртуальну форму оплати в особистому кабінеті Fondy.

Frisbee image Frisbee image

Використовуйте усі необхідні можливості Fondy і працюйте з платежами простіше

Свою фінансову інфраструктуру нам довірили понад 20 000 бізнесів у всьому світі