Часті запитання про платіжну платформу Fondy.

 • 1. UA
Розгорнути все | Згорнути все
 • 1. Що таке Fondy?
   

  Fondy - це платіжна платформа, основним завданням якої є надання сервісу інтернет-еквайрінгу - обробки платежів онлайн на сайтах, в мобільних додатках і пристроях різних типів, підключених до Інтернет. Також Fondy пропонує хмарне white-label рішення для банків, IPSP і процесингових центрів, що надають послуги інтернет-еквайрингу і фінансових розрахунків.

  Ця відповідь була корисна? Так(3) / Ні(0)
 • 2. Які платіжні методи підтримує Fondy?
   

  Ми підтримуємо банківські карти Visa, Visa Electron, Mastercard і Maestro будь-яких країн світу, а також безліч інших платіжних методів, таких, як: Qiwi, Yandex, Приват24, оплата готівкою, PayPal, SEPA, Swift, інтернет-банки України, Росії та Європи , оплата частинами, оплата в кредит, Direct Debit.

  Ця відповідь була корисна? Так(13) / Ні(2)
 • 3. Яка комісія стягується за платежі через платформу Fondy?
   

  У нас найбільш лояльні і зручні тарифи на ринку. Залежно від специфіки вашого бізнесу, країни реєстрації та суми щомісячного обороту, ми запропонуємо вам найбільш вигідні умови. Для уточнення деталей можна зателефонувати за контактними номерами і отримати консультацію у менеджерів.

  Ця відповідь була корисна? Так(2) / Ні(13)
 • 4. Скільки коштує підключення до Fondy?
   

  Підключення до платіжної системи Fondy безкоштовне.

  Ця відповідь була корисна? Так(9) / Ні(0)
 • 5. Чи працює Fondy з фізичними, юридичними, приватними особами та індивідуальними підприємцями?
   

  Так, компанія Fondy працює з фізичними, юридичними особами та приватними особами підприємцями (ФОП / ПП) зареєстрованими на території України, Росії або будь-якій країні Європейського союзу.

  Ця відповідь була корисна? Так(10) / Ні(0)
 • 6. Де я можу подивитися, як працюють платежі в Fondy?
   

  У нас є тестовий інтернет-магазин за адресою https://demoshop.fondy.eu. Перейдіть за  посиланням і натисніть кнопку "Сплатити за допомогою Fondy", щоб подивитися, як працює оплата. Для проведення тестової оплати використовуйте карту номер 4444555511116666, термін дії (місяць, рік) та cvv2 code - будь-які значення. У момент оплати ви будете переадресовані на сторінку, що емулює 3DSecure банку-емітента.

  Ця відповідь була корисна? Так(2) / Ні(0)
 • 7. Як підключитися до прийому платежів через Fondy?
   

  Для підключення необхiдно зареєструватися на сайті Fondy за адресою: https://portal.fondy.eu/registration/merchant. Менеджери компанії зв'яжуться з вами і роз'яснять всі необхідні моменти та дадуть відповідi на Ваші питання про надання необхідних документів і підписання договору.

  Ця відповідь була корисна? Так(2) / Ні(0)
 • 8. З резидентами яких країн і в яких валютах Ви працюєте?
   

  Компанія Fondy працює з юридичними особами та приватними особами підприємцями (ФОП / ІП) зареєстрованими на території України, Росії або будь-якій країні Європейського союзу. Підтримувані валюти євро, долар, гривня, рубль, фунт стерлінгів, чеська крона, польський злотий і інші валюти Європейського союзу.

  Ця відповідь була корисна? Так(5) / Ні(0)
 • 9. Що таке Мерчант, Мерчант-аккаунт, Мерчант-портал?
   

  Мерчант - це торгово-сервісне підприємство, яке приймає онлайн платежі за картками з виплатою на банківський рахунок.

  Мерчант-аккаунт - це зареєстрований в Fondy профіль мерчанта, який має унікальний ідентифікатор в системі Fondy, прив'язаний до його рахунку в банку. Зареєструвати Мерчант-аккаунт ви можете пройшовши просту реєстрацію на сайті: https://portal.fondy.eu/registration/merchant.

  Мерчант-портал - це веб сайт, на якому власник і співробітники мерчанта можуть бачити всі платежі, налаштування, аналітику, виконувати дії з Мерчант-аккаунтом, такі як: виставлення рахунків, створення платіжних кнопок, скасування платежів, експорт звітів, кастомiзация дизайнів платіжних сторінок та багато іншого. Сайт Мерчант-порталу знаходиться за адресою: https://portal.fondy.eu/mportal/.

  Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(0)
 • 10. Де я можу подивитися як виглядає і працює Мерчант-портал?
   

   Ви можете переглянути Демо-версiю порталу за посиланням https://portal.fondy.eu/mportal/#/account/demo .Вам необхiдно лише пройти авторизацiю за допомогою e-mail або соцiальних акаунтiв

  Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(0)
 • 11. Як відбувається виведення коштів Мерчанту?
   

  Виведення коштів відбувається на розрахунковий рахунок автоматично. Рахунок повинен бути відкритий в Україні, Росії чи в будь-якій країні Європейського союзу, в залежності від країни реєстрації компанії.

  Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(0)
 • 12. Яка періодичність виплат коштів Мерчанту?
   

  Кошти по кожній транзакції перераховуються на розрахунковий рахунок клієнта на 3-й банківський день з моменту здійснення платежу. При необхідності, можливо обговорити індивідуальний графік виплат, навiть до наступного банківського дня.

  Ця відповідь була корисна? Так(0) / Ні(0)
 • 13. Як я можу відслідковувати інформацію про платежі?
   

  1. Вся інформація про платежі через Fondy буде відображатися в Мерчант-порталі.
  2. Також на пошту будуть приходити звіти по авторизації та виплатах з деталізацією по кожному платежу.
  3. По API відправлятиметься повідомлення (callback) на сервер мерчанта.

  Ця відповідь була корисна? Так(0) / Ні(0)
 • 14. Чи можна переробити сторінку оплати в стилі свого сайту?
   

  Так. У Мерчант-порталі Fondy, в розділі Налаштування мерчанта - Дизайн, ви можете повністю стилiзувати платіжну сторінку. Також стилiзування доступне, так би мовити, "на льоту" через JS API.

  Ця відповідь була корисна? Так(2) / Ні(2)
 • 15. Як бути з платежами за картками, здійснення яких кардхолдер не підтверджує?
   

  Якщо клієнт отримав товар або послугу, але банк надіслав запит на повернення суми (чарджбек), ми беремо всю роботу з фінансових претензій від емітентів платіжних засобів і клієнтів на себе, тим самим зберігаючи кошти Мерчанта.

  Як це працює: стандарти Verified By Visa, MasterCard SecureCode гарантують безпеку угоди, а наша команда моніторингу оскаржує  фінансові претензії, за якими мерчант надав послугу клієнту.

  Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(1)
 • 16. Чому мені буде зручніше працювати з Fondy, нiж з іншим сервісом?
   

  Основні переваги нашого сервісу, це:

  1. Лояльні тарифи

  2. Швидкий старт

  3. Надійність і висока конверсія успішних платежів, навiть до 98%

  4. Своєчасні виплати

  5. Висока якість сервісу

  6. Проста, але багато-функціональна технічна інтеграція c API

  7. Надійна і передбачувана antifraud-система

  8. Зручні інтерфейси та адаптивні дизайни Мерчант-порталу i платіжної сторінки

  9. Фінансова і технологічна гнучкість та інноваційність

  Більш детально про переваги ви можете прочитати в нашому блозі: https://fondy.ua/uk/blog/about-fondy/9-reasons-to-choose-fondy/

  Ця відповідь була корисна? Так(0) / Ні(0)
 • 17. Мій сайт зроблений на CMS, у вас є рішення?
   

  У нас є модулі для бiльшостi популярних CMS. Все, що необхідно зробити - це, використовуючи докладну інструкцію, встановити модуль і налаштувати його. Модулі для CMS знаходяться у відкритому доступі на сайті https://github.com/cloudipsp.

  Ця відповідь була корисна? Так(0) / Ні(1)
 • 18. Чи підтримує Fondy регулярні платежі?
   

  Так, ми надаємо можливість підключення регулярних платежів на карту клієнта. Оплата буде проходити без повторної участі клієнта. Більш детально можна ознайомитися в документації до API: https://portal.fondy.eu/info/api/v1.0/10 або ви можете легко створити кнопку з календарем оплат в Мерчант-порталi - меню Платiжнi кнопки 

  Ця відповідь була корисна? Так(0) / Ні(1)
 • 19. Якщо у мене є кілька сайтів, чи потрібно підписувати договір на кожен сайт?
   

  Договір укладається один, при цьому Ви можете самостійно додавати скільки завгодно сайтів в Мерчант-порталі.

  Ця відповідь була корисна? Так(0) / Ні(0)
 • 20. Чи є у вас партнерська програма?
   

  Так, ми пропонуємо партнерську програму по підключенню інтернет магазинів. Приводьте своїх знайомих і заробляйте разом з ними. Щоб дізнатися докладніше про партнерську програму напишіть нам на пошту sales@fondy.eu і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

  Ця відповідь була корисна? Так(0) / Ні(0)
 • 21. Якщо у мене сайт інформаційного характеру, але за послуги мені потрібно прийняти платіж карткою, як можна це зробити?
   

  У Мерчант-порталі Fondy в розділі IНВОЙСИ ви можете виставити рахунок клієнту і відправити на email посилання для оплати.

  Ця відповідь була корисна? Так(1) / Ні(0)