Безпека платежів від Fondy Protect

Fondy Protect використовує провідні світові технології та стандарти у галузі кібербезпеки, щоб захистити ваші гроші та карти клієнтів. Це кілька рівнів захисту, які зупиняють шахраїв і не заважають платежам сумлінних покупців.
Дані покупця захищені

Сертифікат PCI DSS Level 1

PCI DSS – це один із найсерйозніших стандартів безпеки для платіжних провайдерів у світі. Щоб отримати PCI DSS сертифікат, Fondy проходить щорічний незалежний QSA-аудит і ASV-сканування кожні три місяці.

Fondy відповідає PCI DSS Level 1. Це підтверджує, що сервіс безпечно зберігає дані та захищає фінансову інформацію клієнтів на найвищому рівні світової індустрії платіжних карт.

Переглянути сертифікат

Протокол 3D-Secure

Згадайте, коли при оплаті онлайн-послуг або товарів на сайті система просила вас ввести пароль із повідомлень для перевірки даних картки. Це і є технологія 3DS.

У Fondy ми пішли ще далі й використовуємо Smart 3DS. Якщо говорити просто, ми рекомендуємо вам, коли використовувати авторизацію платіжної картки з 3D-Secure, а коли – ні. Таким чином, частка успішних онлайн-оплат за ваш товар або послугу зростає.

Просунутий антифрод

Усі транзакції проходять через нашу систему Fondy.Antifraud. Це самонавчальна технологія, яка перевіряє платежі за більш ніж 300 факторами і зіставляє кожну транзакцію з патерном поведінки шахраїв.

Аналіз даних дає можливість антифроду вирахувати і чисте шахрайство,  і спроби злому акаунтів або використання крадених карток.

Шифрування Comodo

Дані між клієнтом, платіжною системою Fondy і мерчантом передаються тільки захищеними каналами інтернету з використанням стандарту шифрування Comodo.

Криптографічні алгоритми, які використовує Fondy, дозволяють забезпечити максимальний рівень безпеки для всіх учасників електронних оплат і надійно зашифрувати дані карт.

SSL шифрування від ESET

ESET Smart Security гарантує, що шахраї не зможуть перехопити таку чутливу інформацію, як номери банківських карток, логіни, паролі, адреси електронної пошти.

При використанні SSL-протоколу для кожної покупки між браузером клієнта та платіжною системою Fondy встановлюється захищене з’єднання, яке шифрує всю передану інформацію.

Ваш бізнес під захистом Fondy

Досвід і експертиза

Ми відповідаємо за безпеку платежів понад 14 000 бізнесів з усього світу і розуміємо, якими інструментами можуть користуватися шахраї з різних країн.

Новітнє обладнання

Наша система онлайн-платежів може витримувати колосальні навантаження, тому у Fondy не буває даунтаймів.

Комплексна безпека

Завдяки багаторівневому підходу і відповідності PCI DS Level 1S, Fondy захищає кожен етап платежу – від введення даних картки користувачем до надходження грошей на ваш рахунок.

Дані у хмарі

Fondy не зберігає вразливі дані про платежі. Вони знаходяться в безпечній інфраструктурі одного з найбільш технологічних хмарних сервісів світу – Amazon Web Services.

Непомітно для вашого клієнта

Попри складну архітектуру Fondy Protect, робота системи не впливає на швидкість обробки платежів. А сертифікація PCI DSS Level 1 гарантує безпечне зберігання даних картки клієнта.

Оперативне виявлення шахраїв

Ми аналізуємо сотні параметрів, щоб виявити нечесних покупців або спробу використання вкраденої картки до завершення транзакції.

Працює з будь-якими платформами

Усі інструменти інтернет-платежів Fondy мають однаковий рівень захисту для будь-яких методів оплати, включаючи картки, Apple і Google Pay чи електронні гаманці.

Підключіть захищену платіжну систему

Нас обрали понад 14 000 клієнтів
Чат