Безпека платежів від Fondy

Наша платформа використовує провідні світові технології та стандарти у галузі кібербезпеки, щоб захистити ваші гроші та картки клієнтів. Це кілька рівнів захисту, які зупиняють шахраїв і не заважають платежам сумлінних покупців.

Сертифікат PCI DSS Level 1

PCI DSS – це один із найсерйозніших стандартів безпеки для платіжних провайдерів у світі. Щоб отримати PCI DSS сертифікат, Fondy проходить щорічний незалежний QSA-аудит і ASV-сканування кожні три місяці.

Fondy відповідає PCI DSS Level 1. Це підтверджує, що сервіс безпечно зберігає дані та захищає фінансову інформацію клієнтів на найвищому рівні світової індустрії платіжних карток.

Відповідність PSD2

PSD2 – це директива, яка регулює платіжні послуги в ЄС. Вона спрямована на поліпшення рівня безпеки, зниження рівня шахрайства та розширення прав споживачів.

Завдяки відповідності цій нормі ви можете приймати платежі з Європи, знаючи, що під час будь-якої з операцій проводиться сувора аутентифікація користувачів. Тобто ваші транзакції будуть відповідати всім законодавчим нормам.

Просунутий антифрод

Усі транзакції проходять через нашу систему Fondy.Antifraud. Це самонавчальна система, яка перевіряє платежі за більш ніж 300 факторами і зіставляє кожну транзакцію з патерном поведінки шахраїв.

Аналіз даних дає можливість антифроду вирахувати і чисте шахрайство, і спроби злому акаунтів або використання крадених карток.

Smart 3D Secure

Згадайте, як при оплаті онлайн-послуг або товарів на сайті система просила вас ввести пароль із повідомлень для перевірки даних картки. Це і є технологія 3DS.

У Fondy ми пішли ще далі й використовуємо Smart 3DS. Якщо говорити просто, ми рекомендуємо вам, коли використовувати авторизацію платіжної картки з 3D Secure, а коли – ні. Таким чином, частка успішних онлайн-оплат за ваш товар або послугу зростає.

Mastercard SecureCode

Технологія SecureCode від Mastercard дозволяє бути впевненим, що оплату проводить безпосередньо власник картки.

Працює все просто: коли людина робить покупку онлайн, власнику картки на мобільний приходить одноразовий пароль. Оплата може бути здійснена тільки після введення коду на спеціальній захищеній сторінці.

Visa Secure

Оригінальна технологія захисту, яку застосовує платіжна система Visa, розроблена спеціально для оплати товарів і послуг в інтернеті. Цей протокол захисту додає допоміжну аутентифікацію користувача картки.

Після введення даних картки користувач буде перенаправлений на захищену сторінку для введення пароля, який знає тільки він і банк-емітент. Пароль може бути постійним або одноразовим.

Відповідність GDPR

Fondy відповідає Загальному регламенту захисту даних, який регулює збір, уніфікацію та використання персональних даних користувачів.

Це обов’язковий стандарт для компаній, що надають послуги в Європі.

Протокол HTTPS

Підтримка цього протоколу означає, що всі дані, передані між пристроєм користувача і сайтом мерчанта, будуть зашифровані та конфіденційні.

Крім цього, HTTPS гарантує, що будь-які дані будуть цілісні, а користувач потрапить саме на той сайт, який він шукав, а не на сайт шахраїв.

Ваш бізнес під захистом Fondy

Досвід і експертиза

Ми відповідаємо за безпеку платежів понад 20 000 бізнесів з усього світу і розуміємо, якими інструментами можуть користуватися шахраї з різних країн.

Новітнє обладнання

Наша система онлайн-платежів може витримувати колосальні навантаження, тому у Fondy не буває даунтаймів.

Комплексна безпека

Завдяки багаторівневому підходу і відповідності PCI DSS Level 1, Fondy захищає кожен етап платежу – від введення даних картки користувачем до надходження грошей на ваш рахунок.

Дані у хмарі

Fondy не зберігає вразливі дані про платежі. Вони знаходяться в безпечній інфраструктурі одного з найбільш технологічних хмарних сервісів світу – Amazon Web Services.

Непомітно для вашого клієнта

Попри складну архітектуру Fondy, робота системи не впливає на швидкість обробки платежів. А сертифікація PCI DSS Level 1 гарантує безпечне зберігання даних картки клієнта.

Оперативне виявлення шахраїв

Ми аналізуємо сотні параметрів, щоб виявити нечесних покупців або спробу використання вкраденої картки до завершення транзакції.

Працює з будь-якими платформами

Усі інструменти інтернет-платежів Fondy мають однаковий рівень захисту для будь-яких методів оплати, включаючи картки, Apple і Google Pay чи електронні гаманці.

Детальніше читайте в нашому Центрі знань

Більше інформації з цієї теми читайте в матеріалах: «Система антифроду: все про сертифікацію PCI DSS та стандарт PCI compliance», «Smart 3DS від Fondy: безпечні платежі без зволікань». Їх ми додали у наш Центр знань. Це Fondy-енциклопедія у світі підприємництва й фінтеху.

Підключіть захищену платіжну систему Fondy

Нас обрали понад 20 000 клієнтів