Приєднуйся до розумних підприємців

«Гра в довгу» – освітній проєкт і ком'юніті молодих підприємців, що прагнуть навчатись. Тут вірять у силу ґрунтовних знань. На кожному етапі бізнесу. Тому в проєкті регулярно розігрують освітні гранти серед тих, хто готовий грати в довгу.

Навесні 2022 року Fondy планує провести другий сезон. Реєструйся, щоби гарантовано отримати запрошення.

Грай у довгу, щоб переграти інших

Навчаємо робити бізнес і даруємо освіту прямо у Telegram

Що це за проєкт?

«Гру в довгу» придумали й запустили у Fondy. Ідею підтримали Київська школа економіки та національний сервіс Дія.Бізнес, а також понад 5 тисяч підприємців і менеджерів, які цінують знання. Формат відкритої спільноти дає нам змогу робити український бізнес сильнішим. І результати нам подобаються!
підприємців грають в довгу
учасників – це власники бізнесу
тестів завершено підприємцями
учасників мають шанс отримати MBA
лекцій від практикуючих викладачів

Лектори Київської школи економіки та друзі проєкту

Story
Сергій Гвоздьов
Професор KSE, MBA. Планування бізнесу, управління проєктами та операціями. Серед клієнтів: Nestle, ДТЕК, «ПриватБанк», «Райффайзен Банк Аваль».
Story
Тетяна Ізмайлова
Викладач KSE, MBA. Підвищення ефективності бізнесу, аналіз і аудит ідей. Бізнес-партнер консалтингової компанії «Необхідно і достатньо».
Story
Михайло Колісник
Професор KSE. PhD. Фінансовий менеджмент, управлінський і фінансовий облік. Президент CFO Club Ukraine.
Story
Роман Набожняк
Підприємець, випускник KSE. Особистий кейс. Засновник ресторанів Veterano Brownie, які отримали 3 нагороди Effie Awards за маркетингові комунікації.
Story
Ольга Малиш
Лектор KSE. Засновниця агентства Friends of brands. SMM, сайти, комплексне діджитал просування. Серед клієнтів агентства: Comfy, Bosch, FitCurves.
Story
Андрій Ремізов
Керівник онлайн-складової національного проєкту з розвитку підприємництва «Дія.Бізнес». Міністерство цифрової трансформації України. Співорганізатор проєкту «Гра в довгу».
Story
Володимир Семеніхін
Викладач KSE. Запуск нових підприємств і антикризовий менеджмент. Колишній директор із маркетингу Roshen, Milkiland, Mars.
Story
Володимир Стецик
Віцепрезидент бізнес-освіти KSE. Закупівлі, операційна ефективність, управління змінами. Серед клієнтів переробні підприємства і FMCG.
Story
Володимир Шевченко
Підприємець, випускник KSE. Особистий кейс. Засновник ресторанів Veterano Coffee, мережа яких успішно витримала COVID-кризу.
Story
Євген Шульга
Викладач KSE. Продажі, розвиток персоналу, побудова бізнес-процесів. CEO «Симпатик Груп».
Story
Йоахім Бентц
Лектор KSE. Керівний партнер ISD Group та KA.KA.Ha. з маркетингу та управління бізнесом. Ексдиректор з маркетингу Imperial Tobacco, Beiersdorf Ukraine.

Що кажуть про «Гру в довгу»

"
Гарна ідея та реалізація. Виступи з презентаційними слайдами - схемами, візуалізацією сприймалися краще. Деякі лектори дуже швидко говорили, а деякі дуже рівно, без емоцій, що трохи вгоняло в сон. Сподобався креативний стиль Сергія Гвоздьова та емоційність Тетяни Ізмайлової, акценти Володимира Стецика та душевність власника Veterano Brauni.
"
Дякую за проєкт, змусив замислитися над тим, що те, що робив до цього в своєму невеликому бізнесі інтуїтивно, підлягає системі, описано в формулах, можливо якісніше спланувати, оцінити. З нетерпінням чекаю продовження!
"
Мотивуєте страшенно, надихаєте на розвиток та сприяєте виникненню нових ідею. Щиро вдячна за проект та класне його виконання) Успіхів усім членам команди!
"
Цікавий проєкт, що включаев всі актуальні теми для менеджмента в сучасних реаліях. Не вистачае практичных завдань, з можливістю перевірити отриману інформацію на конкретному завданні.
"
Формат навчання дуже зручний, коротко і про головне. Хочеться спробувати виконувати практичні завдання по розглянутим темам і отримати ФІДБЕК від спікерів.
"
Цікавий та потрібний проект саме зараз, який дозволить при правильній подачі важливих знань оптимізувати існуючі бізнес-процеси, диверсифікувати бізнес та надати мотивацію на відкриття нових стартапів. Особисто я зараз знаходжуся на етапі створення нового стартапу, який орієнтований на онлайн-продажі в різних країнах світу.
"
Гарна ініціатива, дякую. Цікавий і незвичний, але зручний формат.
"
Дякую за такий чудовий курс! Завдяки невеликій тривалості відеолекцій Вам вдалось мінімузвати кількість так званої води і максимізувати користь! Щиро дякую, Ви змінили моє ставлення до ведення бізнесу.

Приєднуйся до тих, хто розраховує на себе!

У нас є:
Знання найкращих викладачів КШЕ
Короткі формати тільки з прикладною інформацією
Інструментарій для масштабування бізнесу
Тактика та бізнес-стратегія

Твій грант уже чекає

Знання – це прибуток