Ті, хто грають в довгу, отримують найбільшу винагороду

У 2020 році ми вирішили інвестувати у розвиток українського підприємництва, бо від цього виграють усі: бізнеси, ми як платіжний партнер та загалом економіка країни. Так з’явився соціальний проєкт «Гра в довгу», завдяки якому професійна бізнес-освіта стала доступна кожному. Наразі 2450 учасників проходять навчання у 3 сезоні. Щоб не пропустити наступний, долучайтеся до нашої спільноти в Telegram та стежте за новинами.

«Гра в довгу» – професійна освіта для підприємців у смартфоні

Лектори провідних бізнес-шкіл України за версією Forbes та світових університетів із найкращими програмами MBA діляться знаннями та досвідом у зручному форматі. А найактивніші учасники змагаються за гранти у фіналі.
«Гра в довгу» – професійна освіта для підприємців у смартфоні
сезони
учасників
фіналістів і переможців
сума грантів

Як влаштований проєкт

1
2
3
4
Реєструйтеся на курс
Отримуйте короткі відеолекції в чат-боті
Набирайте бали
Проходьте тести після кожної лекції
Виходьте в фінал
Відвідуйте буткемпи та презентуйте свій проєкт
Отримуйте грант
Навчайтеся далі або інвестуйте у розвиток бізнесу

Організатори та партнери

Ми вдячні усім, хто разом із нами робили і роблять усе можливе, щоб успішних українських підприємців ставало якомога більше.

Fondy
Екосистема для розвитку бізнесу в Україні та за кордоном, допомагає підприємцям працювати з платежами ефективніше
Бізнес-школа УКУ
Школа з європейськими цінностями та підходами, входить у пʼятірку найкращих закладів ділової освіти за версією Forbes
Фонд Промприлад
Платформа для розвитку спільнот, фокусується на створенні умов, які дозволяють людям працювати навіть під час війни
Київська школа економіки
Навчальний заклад світового рівня, будує інтелектуальну основу для сильної та інноваційної економіки України
Бізнес-школа UConn
Освітній заклад США, програми МВА входять до числа найкращих у світі за рейтингами Forbes, Financial Times та ін.
Notice

Щоб стати партнером «Гри в довгу», зв’яжіться з нами: gra@gravdovgu.fondy.ua

Бізнеси учасників до та після проєкту

Fondy image
«Зрозуміли, що маємо вчити людей споживати печериці»
Позаяк 2022-й рік став для Євгена роком масштабування, підприємець не розумів, як саме розвивати бізнес далі. Говорить, обмірковував різні шляхи, але якось хаотично – бракувало системного підходу та глобального бачення.
Завдяки навчанню зміг подолати хаос і зосередити свої можливості та бажання в одному напрямку. Протягом останніх місяців ми збільшили штат Fungi Farm, пройшли аудит, отримали грант від німецького фонду, почали безплатно запрошувати дітей на екскурсії на ферму та вчити людей вживати печериці. У планах – розвиватися й все ж таки згодом вийти на експорт. Це непростий шлях, але ми знаємо, заради чого працюємо.
Євген Саловський, співвласник найбільшої у Тернопільській області ферми печериць Fungi Farm
Fondy image
«За 6 місяців продажі зросли вдвічі»
Оксана загорілася метою вийти на всесвітній рівень і стати глобальним лідером у своїй ніші, але відчувала, що бракує фінансових знань. Говорить, фінанси завжди вела на інтуїтивному рівні, а для зростання компанії важливо, щоб звітність була структурованою та чіткою.
Після проєкту збільшилося все: кількість клієнтів і замовлень, середній чек. Ми навіть перевиконали особистий план на 30%. Найбільшу частку продажів отримуємо зі США. Інші пріоритетні ринки – Канада, Франція, Німеччина, Ісландія, Іспанія, Італія, Фінляндія. Загалом нашими продуктами користуються у 17 країнах світу. Невдовзі плануємо збільшувати і кількість обладнання, і команду.
Оксана Ніколаєва, співзасновниця бренду функціонального декору для бізнесу NOKU
Fondy image
«Отримали фундамент для побудови міцного бізнесу»
Євген із дружиною вирішили шити постільну білизну під власним брендом і розробили ковдру, яку не потрібно вставляти у підковдру. Однак зрозуміли, що бракує знань із маркетингу та продажів. Говорить, зробити цікавий продукт – лише перший крок, справжній виклик – зрозуміти, кому його продавати та як донести до потенційних покупців цінність твоєї пропозиції.
На «Грі в довгу» ми отримали фундамент для побудови міцного бізнесу. І зараз намагаємося мурувати на ньому наші стіни. Найближчим часом проведемо фотосесію, створимо сторінки сайту й будемо запускатися. Водночас продовжуємо брати й сторонні замовлення на наше швейне виробництво. Будемо розвивати ці два напрямки одночасно – як дві окремі компанії.
Євген Борісов, співзасновник бренду постільної білизни Familin

Зараз триває 3-й сезон «Гри в довгу»

А отже, ми з вами продовжуємо мріяти і діяти. Розвивати справу і ставити великі цілі. Всупереч війні та викликам. Для себе і тих, хто навколо.

2021 рік: 1 сезон у період пандемії

Локдаун змінив правила гри, змусивши нас переглядати свої бізнес-моделі та шукати нові шляхи до клієнтів. Щоб допомогти підприємцям швидко адаптувати свої проєкти до сучасних реалій, ми створили «Гру в довгу».

Дізнатися більше

2022 рік: 2 сезон під час масованих обстрілів і блекаутів

Постійні перебої з електроенергією вимагали від бізнесу ще більшої креативності та нестандартних рішень. Ми розуміли, як важливо підприємцям почути досвід колег, які успішно ведуть діяльність у новій реальності, і запустили 2 сезон.

Дізнатися більше

2024 рік: 3 сезон на 3 рік повномасштабної війни

Попри всі виклики та невизначеність, ми продовжуємо створювати нове як відповідь на руйнування. Сьогодні як ніколи бізнес потребує нових стратегій, інструментів, ідей та мотивації рухатися вперед, тому 1 квітня ми запустили 3 сезон «Гри в довгу».

Дізнатися більше

Проєкт очима учасників

Ми запитали: «Що для вас стало найбільшою цінністю від проходження курсу?» – і отримали 2500+ відгуків. Ось про що найчастіше говорять підприємці.

Повна картина

як розвивати бізнес

Покроковий план

куди і як рухатися

Дієві інструменти

щоб використати зараз

Корисні інсайти

на що звернути увагу

Неймовірні люди

які мотивують діяти

Нові ідеї

для старту і розвитку

Реальні приклади

в сучасних умовах

Надихаючий поштовх

для подальшого росту

Спільнота «Гри в довгу»

«Гра в довгу» – це не лише навчання. Це активне ком’юніті українських підприємців нової хвилі. Тут розвиваються бізнес-проєкти та зароджуються нові партнерства. Відкривайте свої можливості та ставайте частиною «Гри в довгу» вже сьогодні.

Медіа про нас

Граймо в довгу разом: завтра починається сьогодні

Що більше підприємців – то міцніша економіка країни.