Почніть приймати платежі на сайті без розробки уже сьогодні

Запустіть у продаж свій продукт, послугу або відкрийте благодійний збір просто зараз за допомогою платіжної кнопки від Fondy. Вона проста в налаштуванні та багатофункціональна у використанні. З нею ваш проєкт без зволікань і допомоги фахівців зможе приймати на сайті оплати від клієнтів чи донати з усього світу, генеруючи грошові потоки з першого дня свого існування.

Готове рішення, яке дає повну свободу та позбавляє від зайвих клопотів

Створення за 5 хвилин

Почніть благодійний збір або запустіть продажі на сайті просто зараз, не витрачаючи часу на тривалу інтеграцію. Створити готову до прийому оплати кнопку можна за кілька хвилин в особистому кабінеті Fondy.

Зрозумілий конструктор

Налаштуйте платіжну кнопку без залучення технічних фахівців і дизайнерів. Завдяки нашому продуманому конструктору ви легко впораєтеся з цим завданням самостійно.

Готовий HTML-код

Підключіть прийом оплати без складної розробки. Платіжна кнопка від Fondy – це кілька готових рядків коду, що згенеровані на нашій стороні, вам залишається скопіювати його та додати на свій сайт.

Гнучкість у налаштуванні

Редагуйте кнопки у процесі їх використання, наприклад, якщо у вас змінилася ціна курсу чи дизайн сайту. Нові налаштування підтягнуться та відобразяться клієнтам автоматично.

Без лімітів кількості

Генеруйте скільки завгодно кнопок із різними параметрами в особистому кабінеті Fondy, ми не обмежуємо вас у їхній кількості. Одна кнопка – один товар, послуга чи благодійний збір.

Необмежений термін дії

Отримуйте платежі за допомогою кнопки так довго, як це потрібно. Вона не має жодних обмежень щодо терміну дії та буде працювати на вас, поки існує ваш сайт.

Мультивалютні платежі

При створенні кнопки вкажіть валюту платежу, звичну для користувачів вашого сайту. Або дайте право такого вибору їм. Так платникам не доведеться перераховувати суму за своїм курсом, а ви отримаєте більше завершених оплат.

Фіксована чи довільна сума оплати

Вкажіть вартість на своїй стороні, якщо продаєте на сайті товари чи послуги, і вона відобразиться клієнтам на сторінці за замовчуванням. Або залиште поле суми порожнім, якщо збираєте благодійні пожертви, і платники зможуть ввести розмір внеску самостійно.

Одиничні чи регулярні платежі

Оберіть регулярність списання коштів залежно від мети вашого проєкту. Одноразово для клієнтів інтернет-магазину та онлайн-курсу або систематично із заданою періодичністю, якщо розвиваєте бізнес за передплатою чи благодійний фонд.

Налаштування дизайну

Зробіть платіжну кнопку органічним елементом вашого сайту, налаштувавши її зовнішній вигляд на свій смак за допомогою віджета в особистому кабінеті Fondy. Додавайте текст, змінюйте колір фону і шрифту, експериментуйте з іншими параметрами та відстежуйте всі зміни в реальному часі.

Конфігуратор полів

Збирайте необхідну для вашої бізнес-системи інформацію про клієнтів, додавши власні поля під час створення платіжної кнопки. Наприклад, ПІБ, номер телефону та адресу поштового відділення для доставки.

Як це працює

1
Створіть платіжну кнопку в особистому кабінеті Fondy з потрібними вам параметрами
2
Скопіюйте згенерований на нашій стороні HTML-код і додайте його на свій сайт
3
Приймайте онлайн-оплати від клієнтів з усього світу, і все це без зусиль
1
Користувач сайту клікає на кнопку, щоб оплатити замовлення чи зробити донат, і переходить на платіжну сторінку Fondy
2
Здійснює оплату зручним для себе способом – за допомогою банківської картки, електронного гаманця чи іншого методу
3
Бачить системне сповіщення про успішний платіж, а Fondy шифрує його дані для повторних оплат в один клік

Продовження платіжної кнопки – сторінка оплати

Усі оплати з використанням кнопки завершуються на нашій платіжній сторінці. Саме вона дбає про те, щоб у вас було якнайбільше успішних платежів, підлаштовуючись під сайт вашого проєкту і користувача.

Checkout preview
Українська
  • Українська
  • Русский
Description site http\\
Підгузки 64 од.
UAH
  • UAH
  • USD
  • EUR
5. 15 UAH
Або скористайтесь іншим методом
НОМЕР КАРТИ
4057 98** **** 0946
ММ/РР 11/23
CVV/CVC 000
Оплатити
Реквізити до сплати рахунку № 1308-1938
Сума до сплати
5. 15 UAH
Отримувач платежу
ФОП Костянтинівський Костянтин Костянтинович
Поточний рахунок
UA586799040000000123481460987
Код ЄДРПОУ
23494105
Установа банку
Київська регіональна дирекція Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль"
МФО банку
23159894
Призначення
Сплата рахунку № 1308-1938
Зберегти квитанцію
Зберегти на смартфон

Детальніше читайте в нашому Центрі знань

Більше інформації з цієї теми читайте у матеріалі «Як зробити кнопку оплати на сайті». Його ми додали у наш Центр знань. Це Fondy-енциклопедія у світі підприємництва й фінтеху.

Забезпечте своєму проєкту легкий старт із платіжною кнопкою від Fondy