Особистий кабiнет FONDY

Ми створили для вас зручний, привабливий та простий особистий кабінет, який включає в себе багато важливої та корисної функціональності для кожного бізнесу:

  • перегляд і вивантаження аналітики за потрібний період (фінансова звітність, дані по платіжним системам, кодами відмов, оборотам і конверсії) в зручних для вас форматах (Excel, CSV)
  • управління платежами (зручний пошук платежів, потранзакціонная аналітика, здійснення повернень, підтвердження холдiв і тд.).
  • інструменти прийому платежів (детальна технічна документація по API, створення кнопок, виставлення рахунків)
  • управління настройками вашого магазину (настройка e-mail – звітності, установка комісії з клієнта, настройка мови платіжної сторінки і багато іншого)
  • система ролей – можливість створення користувачів з різними правами доступу до особистого кабінету (наприклад – оператор, менеджер, бухгалтер, адміністратор, директор і т.д.)

Аналiтика допоможе відповісти вам на багато питань, пов’язаних з бізнесом і його рентабельністю:

відстежувати онлайн  всі ваші платежі і статус їх відшкодування, перевiрити кількість відхилених платежів, конверсію на вашому сайті.

Снимок экрана 2016-12-29 в 16.27.24

дізнатися яким платіжним інструментам вiддають перевагу ваші клієнти


Снимок экрана 2016-12-29 в 16.31.52

проаналізувати основні причини відмов по платежах і прийняти рішення, яке допоможе збільшити конверсію або вирішить технічну проблему

Снимок экрана 2016-12-29 в 16.35.50

дізнатися свої обороти в розрізі сум і кількості платежів

Снимок экрана 2016-12-29 в 16.48.52Iнвойсинг – виставлення рахункiв

Сервіс інвойсінга дозволить за лічені хвилини вислати  рахунок клієнту на e-mail або в форматі посилання в будь-яке інше місце (месенджер). При цьому ви можете самостійно регулювати термін життя інвойсу (користувач зможе оплатити його протягом великого періоду часу, що підвищить конверсію оплат), встановлювати холд по платежу, а також здійснювати масові розсилки інвойсів в 1 клік.

Персональний дизайн платіжної сторінки

Для тих, кому потрібен особистий дизайн платіжної сторінки, ми передбачили можливість створення необмеженої кількості шаблонів дизайну і їх редагування. При чому для кожної окремої акції ви можете створити окремий дизайн платіжної сторiнки. Ви можете змiнювати стилі, додавати лого і ще багато іншого для вашої платіжної сторінки безпосередньо в особистому кабінеті, для цього достатньо мати мінімальні знання css.

Screenshot_7                     

Докладнi Звiти

В особистому кабінеті ви завжди зможете знайти платежі, які були зроблені через вашу торгову точку, в тому числі незавершені платежі, реверси, відфільтрувати їх за типами, а також вивантажити звіт по всім відшкодуванням, які булизроблені для вас.

Снимок экрана 2016-12-29 в 16.55.58Всі звіти зберігаються і ви завжди зможете знову їх завантажити в 1 клік.

Снимок экрана 2016-12-29 в 16.57.48Кнопки для прийому платежiв

Якщо у вас в штаті немає розробника, або у вас звичайний HTML сайт або блог, ми можемо запропонувати вам простий і швидкий інструмент для початку прийому платежів – Кнопку.

Всього пара кліків, і у вас є готовий HTML-код кнопки оплати, який ви можете вставити на свій блог або в CMS, на якій створено ваш сайт, і ви вже можете приймати платежі.

Снимок экрана 2016-12-29 в 16.58.32