Особистий кабiнет FONDY

Ми створили для вас зручний, привабливий та простий особистий кабінет, який включає в себе багато важливої та корисної функціональності для кожного бізнесу:

  • перегляд і вивантаження аналітики за потрібний період (фінансова звітність, дані по платіжним системам, кодами відмов, оборотам і конверсії) в зручних для вас форматах (Excel, CSV)
  • управління платежами (зручний пошук платежів, потранзакційна аналітика, здійснення повернень, підтвердження холдiв і тд.).
  • інструменти прийому платежів (детальна технічна документація по API, створення кнопок, виставлення рахунків)
  • управління налаштуваннями вашого магазину (налаштування e-mail – звітності, установка комісії з клієнта, налаштування мови платіжної сторінки і багато іншого)
  • система ролей – можливість створення користувачів з різними правами доступу до особистого кабінету (наприклад – оператор, менеджер, бухгалтер, адміністратор, директор і т.д.)

Аналiтика допоможе відповісти вам на багато питань, пов’язаних з бізнесом і його рентабельністю:

відстежувати онлайн  всі ваші платежі і статус їх відшкодування, перевiрити кількість відхилених платежів, конверсію на вашому сайті.

^FCC384CBCE5D18BA8A971DE1ED107D10BE72700B9C555B607B^pimgpsh_fullsize_distr

дізнатися яким платіжним інструментам вiддають перевагу ваші клієнти


4321

проаналізувати основні причини відмов по платежах і прийняти рішення, яке допоможе збільшити конверсію або вирішити технічну проблему

Screenshot_12

дізнатися свої обороти в розрізі сум і кількості платежів

4444444555Iнвойсинг – виставлення рахункiв

Сервіс інвойсінга дозволить за лічені хвилини вислати  рахунок клієнту на e-mail або в форматі посилання в будь-яке інше місце (месенджер). При цьому ви можете самостійно регулювати термін дiї інвойсу (користувач зможе оплатити його протягом великого періоду часу, що підвищить конверсію оплат), встановлювати холд по платежу, а також здійснювати масові розсилки інвойсів в 1 клік.

Персональний дизайн платіжної сторінки

Для тих, кому потрібен особистий дизайн платіжної сторінки, ми передбачили можливість створення необмеженої кількості шаблонів дизайну та їх редагування. При чому для кожної окремої акції ви можете створити окремий дизайн платіжної сторiнки. Ви можете змiнювати стилі, додавати лого і ще багато іншого для вашої платіжної сторінки безпосередньо в особистому кабінеті, для цього достатньо мати мінімальні знання css.

Screenshot_7  

Докладнi Звiти

В особистому кабінеті ви завжди зможете знайти платежі, які були зроблені через вашу торгову точку, в тому числі незавершені платежі, реверси, відфільтрувати їх за типами, а також вивантажити звіт по всім відшкодуванням, які булизроблені для вас.

Screenshot_11Всі звіти зберігаються і ви завжди зможете знову їх завантажити в 1 клік.

Screenshot_9Кнопки для прийому платежiв

Якщо у вас в штаті немає розробника, або у вас звичайний HTML сайт або блог, ми можемо запропонувати вам простий і швидкий інструмент для початку прийому платежів – Кнопку.

Всього декiлька кліків, і у вас є готовий HTML-код кнопки оплати, який ви можете вставити на свій блог або в CMS, на якій створено ваш сайт, і ви вже можете приймати платежі.

Screenshot_8

Хочу приймати платежі з усього світу!

Чат