Продавайте глобально з локальними платіжними методами

Fondy – це міжнародний платіжний сервіс для інтернет-підприємців з усього світу. Ми спрощуємо прийом платежів і допомагаємо розвивати бізнес на локальному і глобальному рівнях. Наша платформа підтримує всі сучасні платіжні методи, щоб ваші клієнти могли платити за товари і послуги звичним для себе способом – як, коли і де вони хочуть.

Доступні вам і вашим клієнтам способи оплати в Україні

Усі платіжні методи, доступні для українських та європейських бізнесів у світі з Fondy

Ми не знайшли збігів, спробуйте ввести інший запит

Платіжний метод Країна платника Країна реєстрації бізнесу
Показати більше

Як це працює

Із Fondy ви даєте вашим клієнтам свободу у виборі способу оплати. При оформленні замовлення в інтернеті покупець переходить на платіжну сторінку, де ми автоматично визначаємо його геопозицію і пропонуємо доступні в його країні платіжні методи.
Клієнт оплачує покупку зручним для себе способом – карткою платіжних систем Visa або Mastercard, електронним гаманцем, наприклад, Apple Pay або Google Pay, за допомогою онлайн-банкінгу або в розстрочку. Fondy підтримує 300+ платіжних методів у всьому світі.
Ви миттєво отримуєте гроші на свій мерчант-рахунок, а Fondy запам'ятовує платіжні звички вашого клієнта для оплати в один клік при наступних покупках. Це підвищує лояльність клієнтів і збільшує конверсію платежів на сайті чи в інтернет-магазині.

Чому вигідно приймати платежі з Fondy

Більше продажів

Використовуйте всі інструменти Fondy для прийому платежів у онлайн- і офлайн-магазинах – заробляйте гроші скрізь, де є ваші клієнти

Збільшення конверсії

Fondy підтримує 300+ платіжних методів, у тому числі Apple Pay і Google Pay і навіть оплату готівкою, що підвищує конверсію платежів у вашому бізнесі

Просте підключення

Всі доступні у країні вашого резидентства платіжні методи підключаться за замовчуванням без складних інтеграцій

Аналітика платежів

В особистому кабінеті доступна статистика і наскрізна аналітика за валютами і платіжними методами для оптимізації прийому платежів

Безпека даних

Платіжна та особиста інформація покупців зберігається в зашифрованому вигляді, що забезпечує її надійний захист

Безмежні можливості

Із Fondy немає кордонів для розвитку вашого бізнесу – ви можете приймати платежі від клієнтів із 200+ країн у 150+ валютах на сайті чи в інтернет-магазині

Детальніше читайте в нашому Центрі знань

Більше інформації з цієї теми читайте в матеріалі «Які бувають способи оплати». Його ми додали у наш Центр знань. Це Fondy-енциклопедія у світі підприємництва й фінтеху.

Notice

Не всі зазначені на цій сторінці платіжні методи можуть бути доступні вам і вашим клієнтам. Це може бути пов’язано із плановими оновленнями сервісів платформи, працездатністю партнерських агрегаторів і самих платіжних методів. Окрім цього, деякі платіжні методи можуть не підтримуватися в якомусь регіоні. Щось не працює або потрібна допомога? Обов’язково напишіть нам на пошту: support@fondy.eu.

Заробляйте локально і глобально з Fondy

Нас обрали понад 18 000 бізнесів у всьому світі