Міжнародні платіжні системи в Україні: прийом міжнародних платежів на сайті

Міжнародна платіжна система FONDY — платформа для прийому платежів, яка закриє потреби в платіжних агрегаторах, шлюзах та ін. провайдерах.
 
Международные платежные системы
 

Ми приймаємо платежі за картками міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard будь-яких країн світу. За допомогою нашого сервісу, ви можете приймати міжнародні платежі без обмежень і здійснювати виплати на банківський рахунок в Україні, країнах східної Європи і СНД або країнах Європейського Союзу. Для України виплати доступні в гривнях, для країн Європи: долар, євро, чеська крона і +30 локальних валют. Ми працюємо з більш ніж 25 банками Європи, країнах східної Європи і СНД та України, тому з нашою платіжною системою ви легко зможете розширити бізнес на нові міжнародні ринки.

Ми дамо конверсію вище ринкових альтернатив на 5-15%. Ви не будете витрачати час на вирішення технічних, юридичних, фінансових питань – команда FONDY зробить це за вас.

 
Международные платежи

Чи вміють інші міжнародні платіжні системи в Україні те, що вміє FONDY?

Спостерігайте за міжнародними платежами за допомогою зручного та функціонального особистого кабінету. Розумна аналітика дозволить бачити як платять клієнти. З відкритим API легко інтегруватися сайту або мобільному додатку. Платіжну кнопку можливо розмістити на сайті навіть без знання язиків програмування. FONDY – міжнародна платіжна система для малого, середнього і великого бізнесу: швидка активація протягом 24 годин і комфортні тарифи.

Хочу приймати платежі з усього світу!