Як платіжні системи здійснюють прийом міжнародних платежів

FONDY — платформа для прийому платежів, яка закриє потреби в міжнародних платіжних системах, агрегаторах, шлюзах і провайдерах.
Ми приймаємо платежі за картками міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard будь-яких країн світу.
online_payments_europe

За допомогою нашого сервісу, ви можете приймати платежі без обмежень і здійснювати виплати на банківський рахунок в Україні, або країнах Європейського Союзу. Для України виплати доступні в гривнях, для країн Європи: долар, євро, чеська крона, та +30 інших локальних валют. Ми працюємо з більш ніж 25 банками Європи, України та СНГ, тому з нашою платформою ви легко зможете розширити бізнес на нові міжнародні ринки.

Ми дамо конверсію вище ринкових альтернатив на 5-15%. Ви не будете витрачати час на вирішення технічних, юридичних, фінансових питань – команда FONDY зробить це за вас.

conversion_ukr
Спостерігайте за платежами за допомогою зручного та функціонального особистого кабінету. Розумна аналітика дозволить бачити як платять клієнти. З відкритим API легко інтегруватися сайту або мобільному додатку. Платіжну кнопку можливо розмістити на сайті навіть без знання язиків програмування. FONDY – доступне рішення для малого, середнього і великого бізнесу: швидка активація на протязі 24 годин і комфортні тарифи.

Хочу приймати платежі з усього світу!