Міжнародні платежі

FONDY — платформа для прийому платежів, яка закриє потреби в платіжних агрегаторах, шлюзах і провайдерах.
Ми приймаємо платежі за картками міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard будь-яких країн світу.
 
online_payments_europe
  
За допомогою нашого сервісу, ви можете приймати платежі без обмежень і здійснювати виплати на банківський рахунок в Україні, або країнах Європейського Союзу. Для України виплати доступні в гривнях, для країн Європи: долар, євро, чеська крона, та +30 інших локальних валют. Ми працюємо з більш ніж 25 банками Європи, України та СНГ, тому з нашою платформою ви легко зможете розширити бізнес на нові міжнародні ринки.

Ми дамо конверсію вище ринкових альтернатив на 5-15%. Ви не будете витрачати час на вирішення технічних, юридичних, фінансових питань – команда Fondy зробить це за вас.

 
conversion_ukr 
Спостерігайте за платежами за допомогою зручного та функціонального особистого кабінету. Розумна аналітика дозволить бачити як платять клієнти. З відкритим API легко інтегруватися сайту або мобільному додатку. Платіжну кнопку можливо розмістити на сайті навіть без знання язиків програмування. Fondy – доступне рішення для малого, середнього і великого бізнесу: швидка активація на протязі 24 годин і комфортні тарифи.
 
 
 

Хочу приймати платежі з усього світу!