Сучасний спосіб оплати з будь-якої точки світу картками Mastercard

Розвивайте бізнес на локальному та міжнародному ринках, підключивши прийом оплат від Fondy банківськими картками платіжної системи Mastercard. Ваші клієнти зможуть розраховуватися за покупки зручним для себе способом у будь-якій валюті та з усього світу. А ваш бізнес отримає більше оплат, лояльних покупців і глобальну присутність.

Що таке Mastercard

Платіжна система Mastercard – один із лідерів у світі онлайн-платежів. В Україні більш ніж ⅔ платіжних операцій здійснюється за допомогою карток Mastercard. А у світі понад 210 країн підтримують оплату банківськими картками цієї платіжної системи.

Підключивши прийом платежів за допомогою карток Mastercard, ви підвищите кількість оплат у своєму бізнесі. Покупці з України та інших країн зможуть легко оплачувати ваші товари та послуги онлайн, маючи під рукою платіжні дані своєї банківської картки.

Цей спосіб оплати доступний за замовчуванням усім активним мерчантам Fondy. З нами ваш бізнес зможе продавати клієнтам з усього світу.

Переваги прийому платежів банківськими картками Mastercard для вашого бізнесу

Без додаткових налаштувань

Прийом платежів картками платіжної системи Mastercard не потрібно підключати та налаштовувати. Цей платіжний метод доступний за замовчуванням для всіх мерчантів Fondy.

Глобальне покриття

Клієнти з усього світу зможуть купувати у вашому інтернет-магазині за допомогою банківських карток Mastercard. Ця платіжна система працює у 210+ країнах світу.

Мультивалютні платежі

Ви зможете отримувати оплати від клієнтів незалежно від того, в якій валюті випущена їхня банківська картка, та незалежно від валюти, в якій ведете свій бізнес.

Оплати в один клік

Fondy запам'ятовує платіжні дані клієнтів та автоматично підставляє їх при повторних покупках. Це підвищує лояльність покупців і кількість оплачених покупок.

Висока конверсія

Для клієнтів покупка з Mastercard у вашому інтернет-магазині швидка та зрозуміла, адже для оплати потрібні лише дані картки. Це в рази збільшує конверсію платежів.

Безпека платежів

На додаток до нашої системи безпеки Fondy Protect, Mastercard використовує технологію Secure Code, яка гарантує безпеку платежів для вас та ваших клієнтів.

Як це працює для ваших покупців

Покупець оформляє замовлення у вашому інтернет-магазині або в іншому каналі продажу, після чого переходить на сторінку оплати
Серед доступних платіжних методів обирає оплату за допомогою картки та вводить дані у форму, якщо купує у вас уперше
Оплачує покупку, підтвердивши списання коштів, а Fondy запам'ятовує дані його картки для подальших оплат в один клік

Як підключити прийом оплати картками платіжної системи Mastercard

Прийом платежів за допомогою банківських карток платіжної системи Mastercard активується за замовчуванням усім мерчантам еквайринг-платформи Fondy. Додатково нічого підключати та налаштовувати не потрібно.

Форма оплати банківською карткою Mastercard стане доступною на платіжній сторінці всім вашим покупцям – незалежно від їхнього місцезнаходження, пристрою, операційної системи або браузера і обраної вами інтеграції з Fondy для прийому платежів.

Детальніше читайте в нашому Центрі знань

Більше інформації з цієї теми читайте в матеріалах: «Платіжна система Mastercard: як працює, правила, відмінності», «Як підключити оплату на сайті через Visa, Mastercard», «Яка платіжна система краща: Visa чи Mastercard». Їх ми додали у наш Центр знань. Це Fondy-енциклопедія у світі підприємництва й фінтеху.

Розвивайте свою справу локально, продавайте глобально з Mastercard і Fondy

Нас обрали як еквайринг-партнера понад 20 000 бізнесів у всьому світі