Вибудовуйте власну платіжну інфраструктуру для своєї платформи

Використовуйте готові рішення Fondy для глобального зростання вашого бізнесу. Наші платіжні продукти допоможуть вам стати лідерами ринку, а підключені до вас партнери і користувачі зможуть заробляти більше і легше. Приймайте оплати онлайн та офлайн з усього світу в один клік і розщеплюйте їх на льоту, робіть виплати контрагентам, створюйте мультивалютні інвойси та налаштовуйте рекурентні платежі для регулярних взаєморозрахунків з усіма учасниками бізнес-процесів. Довірте фінансову інфраструктуру своєї платформи та роботу з платежами Fondy, а самі приділіть більше часу для вдосконалення продукту.

Fondy main image

Усі необхідні рішення для різних онлайн-платформ та завдань

Хай яким є ваш продукт і його бізнес-модель, Fondy дасть змогу підключити прийом оплат і працювати з платежами простіше.

Можливості Fondy для масштабування вашого бізнесу

Одна інтеграція – глобальне партнерство

Розвивайте свою платформу локально та глобально з єдиною інтеграцією – ми підключаємо та обслуговуємо компанії з юридичною реєстрацією у 39 країнах на карті світу, у тому числі в Україні, Євросоюзі та Великобританії

Прийом онлайн-платежів з усього світу

Отримуйте оплати в 150+ валютах із 200+ країн усіма сучасними платіжними методами, у тому числі банківськими картками платіжних систем Visa & Mastercard та електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay

Зручні взаєморозрахунки з користувачами платформи

Розщеплюйте вхідні оплати на льоту, робіть виплати своїм контрагентам за надані ними послуги, а також використовуйте рекурентні платежі та онлайн-інвойси для взаєморозрахунків із партнерами – усе це доступно з Fondy

Усі необхідні канали продажу

Приймайте оплати там, де потрібно вашому бізнесу, – із платіжною платформою Fondy споживачі товарів та послуг зможуть розраховуватися картками і не лише ними на сайті, в мобільному додатку та навіть офлайн без банківських терміналів та готівки

Забезпечте кращий користувацький досвід

Збільште продажі користувачів платформи та свій дохід, почавши приймати онлайн-оплати в 150+ валютах із 200+ країн локальними та глобальними платіжними методами, у тому числі банківськими картками та електронними гаманцями. Говоріть із платниками однією мовою і дайте їм можливість оплачувати в один клік.

Frisbee image Frisbee image
Розщеплюйте платежі на льоту

Автоматично розподіляйте вхідні оплати від платників між постачальниками товарів і послуг вашої платформи. Так ви спростите фінансовий облік, позбудетесь затримок у взаєморозрахунках із партнерами та встановите з ними міцні стосунки. Обирайте потрібний варіант розщеплення залежно від своєї бізнес-моделі.

Frisbee image Frisbee image
Робіть виплати на картки контрагентам

Використовуйте виплати від Fondy для своїх бізнес-завдань. Виплачуйте чайові співробітникам ресторанів або розраховуйтесь із виконавцями послуг вашої платформи прямо з мерчант-рахунку, не чекаючи відшкодувань на банківський рахунок. Здійснюйте в інтернеті одиничні виплати на банківські картки або масові, якщо потрібно надіслати гроші великій кількості одержувачів одночасно.

Frisbee image Frisbee image
Спростіть взаєморозрахунки з користувачами

Автоматизуйте прийом регулярних платежів від користувачів, якщо у вас встановлена фіксована плата за використання інтернет-платформи. Або створюйте онлайн-інвойси для виставлення рахунків вручну.

Frisbee image Frisbee image

Гнучкий API з детальною документацією та SDK-бібліотека для створення потрібної вам платіжної екосистеми

Із бібліотекою готових SDK та документованим API ви можете налаштувати прийом оплат в інтернеті на сайті, в мобільному додатку і торговій точці так, як потрібно вашому бізнесу. А далі – працювати зі вхідними та вихідними платежами ефективніше, вибудовуючи власну фінансову систему.

Готові платіжні рішення для вашого бізнесу

Fondy advantage image
Служби таксі
Налаштуйте потрібну вам логіку прийому оплат від клієнтів та взаєморозрахунків із водіями, використовуючи наші рішення. Холдуйте кошти на час поїздки та списуйте їх за токеном картки. Робіть поодинокі чи масові виплати на картки для розрахунків із таксистами вашої платформи.
Fondy advantage image
Сервіси доставки
Розраховуйтесь із ресторанами та кур'єрами вашої платформи простіше та гарантовано отримуйте оплати від клієнтів. Холдуйте кошти на картці платника, поки замовлення в дорозі, миттєво виплачуйте ресторану суму оплати за вирахуванням своєї комісії та розраховуйтесь зі співробітниками доставки, роблячи виплати на картки прямо з мерчант-рахунку.
Fondy advantage image
Фріланс-біржі
Спростіть фінансові процеси у своєму бізнесі, додавши до нього інтернет-еквайринг від Fondy для зручної роботи з онлайн-оплатами. Використовуйте рекурентні платежі, щоб списувати регулярні оплати з карток користувачів платформи, а для розрахунків із виконавцями послуг налаштуйте автоматизовані виплати.
Fondy advantage image
Квиткові сервіси
Оптимізуйте бізнес-процеси, зробивши їх зручними для вас і ваших партнерів. Використовуйте розщеплення платежів для швидких взаєморозрахунків із контрагентами своєї платформи, приймайте оплати в інтернеті і не лише за допомогою сучасних платіжних методів.
Fondy advantage image
Турагентства
Задійте усі потрібні рішення Fondy, щоб продавати більше і працювати з платежами простіше. Налаштуйте прийом платежів від туристів так, як зручно вам і їм. А потім розщеплюйте вхідні оплати між туроператорами, готелями, перевізниками та страховими компаніями.
Fondy advantage image
Освітні платформи
Продавайте ще більше своїх послуг в інтернеті користувачам з усього світу, використовуючи наші інструменти прийому оплат. Розраховуйтесь із контрагентами зручніше, використовуючи розщеплення платежів або виплати на картки від Fondy.

Ще три причини обрати платіжну платформу Fondy для отримання оплат

Конверсія платежів до 98%

Працездатність платформи на рівні 99,95%, каскадна маршрутизація та резервування процесингу забезпечать максимально високу конверсію платежів у вашому бізнесі

Технічна підтримка 24/7

Ми на зв'язку цілодобово, щоб і ваш бізнес не зупинявся ні на секунду, – ви можете зв'язатися з нами у чаті на сайті, у месенджерах, по телефону або звернутися до персонального менеджера

Доопрацювання платіжного шлюзу

За запитом ми можемо індивідуально налаштувати роботу платіжного шлюзу під конкретні завдання, щоб оптимізувати роботу з платежами у вашому бізнесі

Працюйте з платежами ефективніше та розвивайте бізнес масштабніше

Інтернет-еквайринг від Fondy вже використовують понад 20 000 компаній у всьому світі