Приймайте NFC-платежі сучасним способом

Два тапи – і все готово. Із застосунком Fondy Terminal ви можете приймати безконтактні NFC-платежі простіше, назавжди забувши про POS-обладнання, десятки супутніх витрат і клопоти з банками. Все, що вам тепер потрібно, – це мерчант Fondy та мобільний телефон під рукою.

Відчуйте різницю з Fondy Terminal

Video poster
Немає орендної плати за використання

Лише фіксована комісія 1.5% від успішних NFC-платежів. Приймайте безконтактні оплати у своєму бізнесі вигідніше, задіявши сучасні технології у смартфоні.

Без громіздких пристроїв

Усе касове обладнання для прийому оплат і фіскалізації вміщене у смартфоні з NFC-модулем. Використовуйте наш застосунок, щоб відчути свободу в роботі з платежами.

Активація менш ніж за добу

Швидкий старт без банківської тяганини та складного підключення. Інтегруйте прийом NFC-платежів від Fondy у свій смартфон, щоб почати заробляти просто зараз.

4000+ бізнесів уже оцінили переваги нашого мобільного термінала

Sleeper про прийом платежів із Fondy Terminal: «‎Два тапи – і все готово‎»
Український бренд Sleeper, розкішні піжами якого ви могли бачити в серіалах «Емілі в Парижі», «Тед Лассо» та продовженні «Секс і місто», використовує Fondy Terminal замість POS-термінала для прийому NFC-платежів на своїх офлайн-розпродажах. І ось що вони кажуть:
Безконтактний прийом платежів смартфоном через NFC для нас – найзручніший спосіб розрахунку. Клієнт просто прикладає картку чи телефон до телефона продавця, спрацьовує Google Pay або Apple Pay, два рази тапає, і все готово.
Анастасія,
тімлід команди Customer Care

Безконтактна NFC-технологія в телефоні – альтернатива POS-терміналам

Тепер для прийому платежів у торгових точках і при наданні офлайн-послуг достатньо встановити Fondy Terminal на Android, щоб назавжди забути про банківське обладнання. Відкрили застосунок, вказали деталі платежу, клієнт приклав картку чи свій смартфон до вашого телефона – оплату здійснено. Лише секунда, і гроші на рахунку.

Notice

Зараз застосунок із безконтактною технологією Fondy Terminal сумісний зі смартфонами на ОС Android 8.0 і вище. Ми працюємо над тим, щоб він був доступний і для телефонів на iOS.

4 причини залишити в минулому банківські термінали

POS-термінал

Fondy Terminal

POS-термінали іноді втрачають зв’язок зі своїми обслуговуючими банками, через що клієнти без готівки не можуть здійснити платіж

Icon compare table

Надійний процесинг від Fondy захищає бізнес від збоїв у оплаті, забезпечуючи максимально можливу конверсію

Затримки в роботі POS-терміналів на касі можуть викликати незручності з очікуванням або повторними оплатами

Icon compare table

Миттєва обробка NFC-платежів із Fondy вимірюється в мілісекундах, гарантуючи швидкий і зручний розрахунок

Витрати на оренду POS-терміналів стартують від 400 грн, а в разі прострочення платежу бізнес ризикує відключенням еквайрингу

Icon compare table

За користування Fondy Terminal на смартфоні відсутня орендна плата – лише фіксована комісія від успішних платежів

Банківські POS-термінали потребують видатків на ремонт і заміну через часті поломки, плюс треба купувати витратні матеріали

Icon compare table

Безконтактна NFC-технологія від Fondy працює стабільно та позбавляє від додаткових витрат на обслуговування

Все в одному інтерфейсі

Fondy advantage image
Різні варіанти розрахунку
Прийом платежів за допомогою NFC, а також QR-кодів і платіжних посилань
Fondy advantage image
Список товарів і послуг
Можливість вказати найменування під час створення платежу
Fondy advantage image
Деталізація рахунку
Відображення повної інформації про товари та послуги в деталях транзакції
Fondy advantage image
Програмний РРО
Безперебійна онлайн-фіскалізація платежів у системі ДПС
Fondy advantage image
Електронні чеки
Надсилання чеків про оплату на пошту чи генерація QR-коду в застосунку
Fondy advantage image
Історія платежів
Детальна історія транзакцій зі зручним пошуком і продуманими фільтрами
Fondy advantage image
Миттєві повернення
Проста і швидка процедура повернення коштів на картку клієнта одним дотиком
Fondy advantage image
Розгорнута аналітика
Детальний аналіз доходів і середнього чека з наочною статистикою

Більше можливостей для малого та середнього бізнесів

NFC-платежі у смартфоні сьогодні відкривають нові перспективи, усуваючи такі бар’єри, як високі витрати на оренду POS-терміналів і труднощі з їхнім підключенням. Безконтактна оплата з NFC-технологією в мобільному терміналі ідеально підійде, якщо бізнес надає послуги чи продає товари, зустрічаючись із клієнтами особисто. Вона допоможе поліпшити обслуговування і зекономити на видатках.

  • Наземні торгові точки

Зробіть оплату покупок іще простішою та приємнішою з NFC-платежами від Fondy. Клієнти будуть у захваті від швидкості та простоти, а ви зможете зменшити час їхнього очікування й мінімізувати ризики, пов’язані з готівкою.

  • HoReCa

Розраховуйте гостей закладу сучасніше та швидше, використовуючи мобільний термінал від Fondy. Офіціантам потрібно лише дістати з кишені смартфон і за лічені секунди прийняти безконтактну оплату за допомогою NFC-технології.

  • Виїзний сервіс

Доповніть професійний сервіс зручним процесом оплати. Клієнти зможуть розраховуватися за послуги без готівки, приклавши картку чи телефон до мобільного термінала з NFC-технологією, а співробітники – сфокусуватися на якості роботи.

  • Сфера послуг

Покажіть своїм клієнтам, що цінуєте їхній час. Із мобільним терміналом від Fondy вони зможуть моментально розплатитися карткою чи телефоном, а ви – приділити більше уваги якості наданих послуг, не відволікаючись на складні розрахунки.

  • Служби доставки

Переведіть доставку та прийом платежів за неї на новий рівень із NFC-технологією в телефоні. Клієнти прямо з порога зможуть оцінити зручність і швидкість оплати, а ваші кур’єри – зосередитися на своєчасній доставці без клопоту з готівкою.

  • Транспортні послуги

Перетворіть кожну поїздку на легкий і приємний досвід із безконтактною NFC-оплатою. Клієнти будуть задоволені простотою і швидкістю розрахунку, а ваші водії зможуть зосередитися на дорозі, не турбуючись про здачу і безпеку готівки.

Fondy – надійний платіжний партнер для творців українського бізнесу. Разом ми будуємо сильну економіку і сильну країну.

Як почати приймати NFC-платежі з Fondy Terminal

Зареєструйтесь у Fondy
Створіть обліковий запис у нашій системі. Для цього використайте один із двох способів реєстрації – Google-акаунт або електронну пошту.
Активуйте мерчанта
Вкажіть дані про свою бізнес-діяльність, банківські реквізити для відшкодування коштів за оплатами й завантажте документи. Далі дочекайтесь модерації та підпишіть договір так, як вам зручно – за допомогою ЕЦП або вручну.
Встановіть застосунок
Скачайте Fondy Terminal з Google Play і встановіть його на Android. Потім авторизуйтесь у мобільному терміналі під логіном і паролем свого облікового запису Fondy.

Підвищте якість обслуговування з NFC-платежами у смартфоні

Все, що вам потрібно для роботи з Fondy Terminal, – це мерчант у нашій системі. Створіть його, якщо ще не з нами. Якщо вже з Fondy – встановіть застосунок на Android, а потім подайте заявку на підключення послуги.