Зручні онлайн-оплати з усього світу картками Visa

Продавайте клієнтам локально і глобально, підключивши прийом оплат за допомогою карток платіжної системи Visa. Для покупців це зручний і безпечний спосіб розраховуватися за ваші товари і послуги. А для бізнесу – можливість приймати платежі з усього світу.

Що таке Visa

Visa – це міжнародна платіжна система, картками якої можна розраховуватися практично з будь-якої країни. Всього карток Visa у світі налічується близько 3,5 млрд. Ця платіжна система – лідер за кількістю транзакцій.

Розвиваючи свій бізнес онлайн, подбайте, щоб ваші покупці могли оплачувати покупки цим способом.

У Fondy прийом оплат картками Visa доступний за замовчуванням всім активним мерчантам. Із нами ви гарантовано не проґавите жодного клієнта, готового купувати у вас.

Переваги оплат картками Visa для ваших покупців

З усього світу

Із карткою Visa оплачувати покупки можна з більш ніж 200 країн у 150+ валютах світу. Хай де знаходиться клієнт, він може придбати у вас товар або послугу.

Зручно

Карткою Visa можна оплатити будь-яку онлайн-покупку, чи то товар з інтернет-магазину, чи то послугу фахівця, рахунок за доставку їжі з ресторану чи квиток на концерт.

Швидко

Все, що потрібно для оплати, – дані, зазначені на самій пластиковій картці, та мобільний телефон із фінансовим номером, якщо знадобиться підтвердити платіжну операцію.

Безпечно

Дані клієнтів і платіжні дані карток надійно захищені, адже кожна транзакція перевіряється за допомогою сучасної технології оцінки ризиків Visa Risk.

Як це працює для ваших покупців

Клієнт замовляє товар або послугу на вашому сайті чи в іншому каналі продажів і переходить на вбудовану або зовнішню платіжну сторінку Fondy
Обирає оплату банківською карткою, вводить платіжні дані в захищену форму оплати або ж обирає збережену картку, якщо купував у вас раніше
Оплачує покупку в один клік або додатково підтверджує операцію кодом 3D Secure, якщо це ваша вимога або обов'язкова процедура з боку банку, що випустив картку клієнта

Як підключити прийом платежів картками Visa

Прийом оплат за допомогою карток Visa активується за замовчуванням для всіх мерчантів еквайрингу Fondy. Додатково нічого підключати і налаштовувати не потрібно.

Форма оплати карткою Visa буде доступна всім вашим клієнтам – незалежно від їхньої геолокації, пристрою, операційної системи чи браузера і обраної вами інтеграції з Fondy для прийому платежів.

Детальніше читайте в нашому Центрі знань

Більше інформації з цієї теми читайте в матеріалах: «Платіжна система Visa: як працює і чим краща», «Яка платіжна система краща: Visa чи Mastercard», «Як підключити оплату на сайті через Visa, Mastercard». Їх ми додали у наш Центр знань. Це Fondy-енциклопедія у світі підприємництва й фінтеху.

Розвивайте бізнес локально і глобально з Fondy

Завдяки платіжному методу Visa ви зможете приймати оплати від клієнтів швидко і з усього світу