Платіжні рішення Fondy

Усі бізнеси унікальні. Ми підібрали різні комбінації платіжних інструментів для ефективної роботи практично з усіма галузями та розмірами компаній. Ознайомтеся з рішенням для вас.

Fondy для тих, хто завжди онлайн

Від невеликих інтернет-магазинів до справжніх онлайн-університетів і сервісних стартапів. Бізнесам, які звикли працювати з клієнтами віддалено, Fondy допомагає виходити на глобальні ринки і працювати з оплатами ефективніше. Ми пропонуємо понад 20 сучасних інструментів для налаштування ваших платежів.

Fondy для тих, хто зростає

Наші платіжні рішення дають змогу розширити клієнтську аудиторію і поліпшити ваш сервіс для наявної. При цьому ви можете використовувати як комплексний підхід, так і протестувати окремі інструменти. Які? Обирайте свою сферу.

Fondy для тих, хто використовує один канал продажів

Ми поєднали тільки потрібні інструменти в кожному рішенні. Ви можете одразу застосувати їх, спростивши прийом платежів, і зосередитись на своїй справі.

Не знайшли свій напрямок? Можливо, платіжне рішення для вас розробляється просто зараз. Зверніться у службу підтримки – support@fondy.eu. Fondy допоміг більш як 14 000 бізнесам, тому ми точно знайдемо оптимальний інструмент оплат для вас.

Масштабуйте свій бізнес із Fondy

Нас обрали понад 14 000 клієнтів