Для тих, хто розраховує на себе

Бізнес — це важко і виснажливо. Радість від першого задоволеного клієнта і розчарування від першого незадоволеного. Кошториси, ринок, постачальники, конкуренти, ідеї, гра за правилами і без. Це вічна еволюція, але захоплива і дивовижна!
Саме так Fondy сприймає підприємців. Ми вдячні всім, хто живе власною справою, і присвячуємо їм наш продукт. Так, він допоможе не з усіма процесами, але фінансове життя точно зробить простішим. Як це? Нехай розкажуть ті, хто однієї миті зважився розраховувати тільки на себе.

Ласкаво просимо
«В Ребро»

Євген Вишневський

Бренд-шеф та власник «В Ребро»

Від ароматних ребер власного копчення до ідеально просмажених стейків та класичних бургерів. Одним словом, спеціалізація київського закладу «В ребро» — це м’ясо. Щоб ваше наступне замовлення було приготоване досконало, Fondy узяв на себе всі питання щодо оплат та операційних процесів із фінансами ресторану. 
Підберіть спосіб оплат для вашої бізнес-кухні
Video poster

CULTNAKED

Створюй в Україні, продавай у Каліфорнії. Так веде бізнес CULTNAKED — сучасний фешн-бренд для дівчат. Цей повністю цифровий магазин, що спеціалізується на спідницях і топах, яскраво доводить, що українські бренди вартують набагато більше уваги, ніж отримують від самих українців. 

Кожна річ від CULTNAKED — це історія про натхнення, можливості жінок і культ краси, які перебувають усього за декілька кліків від покупців і доступні з будь-якої точки світу. А щоразу, як річ потрапляє у цифровий кошик користувача, за справу береться Fondy. 

Client portrait
Мері Фуртас

засновниця бренду, дизайнер одягу, блогер, фотограф

Наші перші продажі були у Штатах, тож усі маркетингові активності були спрямовані на розвиток бізнесу в США і Європі. І лише згодом ми добралися до України. Зростали поступово: від кількох проданих речей до десятків на день.

Зрозуміло, що історія з платежами була нагальною для магазину. Спочатку ми використовували досить непросту схему зі словацьким еквайрингом та юрособою з Європи, але з часом стало зрозуміло, що потрібна оптимізація. Наразі Fondy допомагає нам із валютними платежами від клієнтів зі всього світу, а ми можемо сконцентруватися на головному — розбудові іміджу України як виробника якісного дизайнерського одягу.

А які платежі для свого бізнесу оберете ви?

І один у полі воїн

Наталя Рябчун

Сертифікований тренер вищої категорії

Бізнеси бувають великі і не дуже. А бувають такі, що складаються лише з однієї людини. У світі таких героїв називають фрілансерами, для Fondy — це клієнти, яким ми допомагаємо приймати платежі за послуги навіть через соціальні мережі. Чи зручно це? Дивіться. 
Приймайте онлайн-платежі без сайту
Video poster

Apollo Design Center

Якщо ви бажаєте прокачати свою кар’єру в IT, швидше за все ви опинитеся на одному з тренінгів від Apollo Design Center. Щоденно команда практиків із багаторічним досвідом допомагає самостійним спеціалістам та цілим компаніям створювати цифрові продукти екстра-класу.  

Щороку Apollo Design Center випускає понад 1000 продуктових дизайнерів, а велика місія компанії — виховати 5000 професіоналів до 2022 року. Із платежами від студентів допомагає Fondy.

Client portrait
Олег Нобр

керівний партнер та викладач Apollo Design Center

Організація курсів, воркшопів і лекцій, вдосконалення навчальної програми, залучення нових менторів та зірок IT-галузі — це все головні завдання нашого центру, на які йде майже весь робочий час. Як розумієте, на роботу з іншою операційкою просто не вистачає ресурсу.

Обираючи платіжний сервіс, у нас із партнерами не було часу впроваджувати технічно складні рішення. Це мав бути простий, зрозумілий і надійний, як швейцарський ніж, інструмент. Ми зробили вибір на користь тих, хто дав можливість одразу перевірити якість сервісу без зайвої «бюрократичної метушні».

Дізнайтеся більше про можливості Fondy

А це OHUENO

Артем Будаєв

Засновник бренду OHUENO

Худі, шапки, світшоти, штани, пуховики, сумки… Щоб перелічити асортимент київських дизайнерів з OHUENO, нам не вистачить одного абзацу. Це історія про карколомний успіх, унікальную філософію бренду та ідеальне влучання в серця цільової аудиторії. Що ж до нас, ми радіємо, що покупці цього онлайн-магазину обирають як спосіб оплати Fondy. 
Перевірте чи підійде Fondy вашому інтернет-магазину
Video poster

Сервіс для JUSTO

Алекс Ржавський

засновник та CEO сервісу Justo

JUSTO – сервіс безконтактного обслуговування клієнтів. Згадайте електронне меню, яке ви сканували по QR-коду, або той раз, коли залишали відгук про заклад просто з вашого смартфона. Це JUSTO. Однак навіть сервісу інколи потрібен інший сервіс. У нашому випадку такий, що дозволяє розбивати та опрацьовувати електронні платежі.

Отримуйте та розподіляйте платежі з Fondy
Video poster

EnglishDom з України

Максим Сундалов

засновник та СЕО онлайн-школи EnglishDom

Зробити англійську хобі кожної людини. Звучить досить амбітно, однак 50 000 студентів по всьому світу доводять, що це реально. Звісно, ми не знаємо абсолютно всіх секретів успіху EnglishDom, але один розкриємо. Щоб навчатися було не тільки ефективно, а й зручно, міжнародними та українськими розрахунками займається Fondy.

Зробити міжнародні розрахунки своїм хобі
Video poster

Шість професій — одна людина

Саляр Алі

комерційний фільммейкер, який зняв усі відеоісторії про клієнтів Fondy

Для створення відеоісторії потрібні оператор, режисер, звукооператор, оператор дрону, освітлювач, режисер монтажу. Або… лише одна людина. У своїй роботі комерційний фільммейкер Саляр Алі звик покладатися тільки на себе. А у фінансових питаннях, без прив’язки до міста чи країни, йому допомагає Fondy.  

Приймайте онлайн-оплати через сайт на Wix чи іншій CMS
Video poster

Почати розраховувати на себе