Оплати через Google Pay™ на вашому сайті та в додатку

Дозвольте вашим клієнтам швидко та зручно оплачувати покупки за допомогою Google Pay. Цей спосіб оплати доступний всім зареєстрованим клієнтам Fondy за замовчуванням. Вам не потрібно буде проходити авторизацію у Google.

Як це працює на сайтах і в додатках

Клієнт обирає ваш товар або послугу
Натискає кнопку "Оплатити за допомогою Google Pay"
Вибирає карту в Google гаманці та підтверджує транзакцію

Що таке Google Pay

Section image
Google Pay дозволяє оплачувати покупки в магазинах, на сайтах і в додатках за допомогою облікового запису Google.

Сервіс зосереджує в одному місці банківські картки клієнта і забезпечує легку та безпечну оплату в інтернеті через Android-смартфон або браузер Chrome на комп'ютерах і планшетах.

Використовуючи Google Pay, клієнт не витрачає час на введення даних карти і швидше робить покупку. Позитивний досвід оплати підвищує рівень його лояльності та ймовірність повторної покупки.

Переваги платежів Google Pay для ваших клієнтів

Швидкість

Для здійснення покупки не потрібно вводити дані карти, оплата відбувається в один клік

Безпека

Дані підключеної карти передаються в зашифрованому вигляді, їх неможливо перехопити або підробити

Простота

Клієнт може підтвердити платіж відбитком пальця, коротким кодом або сканом обличчя. Це створює позитивний досвід і бажання купити знову

Мобільність

Оплачувати покупки можна з практично будь-якого Android-смартфона або комп'ютера з браузером Chrome

Як підключити Google Pay

Google Pay доступний для всіх продавців, підключених до платіжної платформи Fondy. Не потрібно нічого додатково активувати або налаштовувати.

Цей метод буде відображатися на платіжній сторінці, якщо клієнт зайде з сумісного пристрою (наприклад, c ОС Android) або браузера (Google Chrome).

Якщо у вас виникли питання по роботі електронного гаманця GooglePay на вашому сайті — напишіть нам лист на support@fondy.eu

 

* Android і Google Pay є товарними знаками Google LLC

Популярні питання про оплати через Google Pay на сайтах та у додатках

На які сайти можна підключити оплату через Google Pay?

Функція прийому платежів через Google Pay доступна за замовчуванням на будь-яких сайтах і додатках клієнтів Fondy. Це стосується сайтів, створених на CMS або конструкторах сайтів, сайтів з власною розробкою і мобільних додатків для Android. Якщо непотрібна, кнопку оплати через Google Pay також можна легко відключити.

Чому оплата через Google Pay безпечніша, ніж оплата банківською карткою?

Google Pay перетворює дані банківської картки у віртуальний рахунок, номер якого, паролі, відбитки і скани обличчя зберігаються в самому телефоні, і тому навіть Google не має до них доступу. Таким чином, оплата через Google Pay гарантує, що дані картки ніхто не дізнається і не зможе використати в шахрайських цілях. 

Чому у мене не відображається кнопка оплати через Google Pay?

Оплата через Google Pay доступна за замовчуванням на смартфонах і планшетах з операційною системою Android, а також в браузері Google Chrome при оплаті з ПК. Користувачам мобільних пристроїв з іншою операційною системою буде запропонована оплата через інший мобільний гаманець, наприклад від Apple.

Більше відповідей в FAQ

Масштабуйте бізнес з Fondy

Чат