Торговий еквайринг від Fondy для прийому оплат в офлайн-бізнесі

Розраховуйте клієнтів за секунди, коли зустрічаєтеся з ними особисто, розмовляєте по телефону чи переписуєтеся. Fondy дає вам повну свободу у прийомі платежів картками, електронними гаманцями й іншими способами без підключення банківських терміналів.

Fondy main image

Чи можна відмовитися від банківських терміналів?

Здавалося б, у світі немає проблем з оплатою товарів або послуг. Хочеш – через банківський термінал карткою чи телефоном, хочеш – готівкою. Але навіть із такими можливостями періодично виникають непередбачувані ситуації. Термінали втрачають зв’язок із банками, перестають працювати через відключення електрики чи інтернету. Люди залишають картки вдома чи забувають зняти гроші в банкоматі. Торговий еквайринг від Fondy – це автономні рішення для прийому оплат, які допомагають бізнесу менше залежати від зовнішніх обставин.

Більше нічого зайвого у вашій операційці

Немає банківського обладнання

Набридли громіздкі й застарілі термінали, які займають багато місця та регулярно виходять із ладу? З торговим еквайрингом від Fondy вам більше не потрібно переживати через технічні проблеми та необхідність облаштовувати робоче місце.

Немає прив’язки до торгової точки

Втомилися підписувати договори для підключення банківських терміналів щоразу, коли відкриваєте нову локацію чи берете участь у виставці? З торговим еквайрингом від Fondy ви можете стартувати за день і приймати оплати скрізь, де є ваші клієнти.

Немає додаткових витрат

Дратує, що кожного місяця доводиться переплачувати за використання та обслуговування банківських терміналів? Із торговим еквайрингом від Fondy ви оплачуєте комісію лише за успішні платежі й більше нічого.

У Fondy є платіжні інструменти на всі випадки

Вулична кав’ярня чи ресторан, магазин біля будинку чи супермаркет, приватні послуги чи великий сервіс. Незалежно від масштабу, кожен підприємець знайде у нас рішення для своїх завдань. Оцініть зручність і свободу від банківських терміналів із торговим еквайрингом від Fondy.

Платіжний QR-код

Пам’ятаєте цей незручний момент, коли клієнт не може залишити чайові карткою, а готівки при собі немає? З нашим QR-кодом такого не трапиться. Гостю достатньо зісканувати зображення та вказати бажану суму – один дотик, і готово. Також ви можете використовувати QR-код як альтернативу банківському терміналу або підстраховку на випадки, коли операції карткою неможливі.

Детальніше

Мобільний термінал

Як часто виникає ситуація, коли банківський термінал «лежить», а в магазині черга? З нашим мобільним терміналом такого не станеться. Він працює без перебоїв і не залежить від зовнішніх чинників. Навіть якщо у клієнта немає з собою банківської картки, а в телефоні – NFC-модуля, це не проблема. Для такого випадку в застосунку є QR-код і платіжне посилання.

Детальніше

МОТО-платежі

Чи бувало таке, що гості готелю не могли здійснити оплату, бо у них не було підключення до інтернету? З нашим віртуальним терміналом такого не станеться. Ви можете списати кошти без особистої присутності клієнта, дізнавшись дані його картки. Якщо потрібно переконатись у платоспроможності гостя, захолдуйте потрібну суму на його банківській картці, а потім проведіть остаточний розрахунок.

Детальніше

Fondy – надійний платіжний партнер для творців українського бізнесу. Разом ми будуємо сильну економіку і сильну країну.

Готові рішення для будь-якої офлайн-діяльності

  • Торгові точки

Дайте клієнтам змогу насолодитися шопінгом без черг. Із торговим еквайрингом від Fondy вони можуть оплатити покупку в будь-якій точці магазину без банківських терміналів і прив’язки до каси.

  • Кафе і ресторани

Дозвольте гостям оцінити не лише смак страв, а й зручність оплати. З торговим еквайрингом від Fondy вони можуть розрахуватися й залишити чайові за секунду без готівки та фізичної картки.

  • Служби доставки

Забезпечте клієнтам легкий розрахунок. Із торговим еквайрингом від Fondy оплата замовлення та чайові кур’єру стають можливими без банківського термінала, готівки та картки.

  • Готелі й оренда квартир

Подбайте, щоб процес оплати для гостей був таким же комфортним, як і проживання. З торговим еквайрингом від Fondy ви можете приймати платежі по телефону або на місці.

  • Салони краси

Надайте бездоганний сервіс від початку й до кінця. З торговим еквайрингом від Fondy клієнти можуть розрахуватися за послуги та залишити чайові без готівки, банківського термінала і навіть картки.

  • Приватні послуги

Зробіть розрахунок таким же ненав’язливим, як і ваша допомога. З торговим еквайрингом від Fondy клієнти можуть оплатити консультацію, тренування чи урок банківською карткою або в інший зручний спосіб.

Більше можливостей для зростання вашого бізнесу

Детальніше
Програмний РРО
Без перебоїв фіскалізує платежі в системі ДПС України, позбавляє від необхідності купувати і обслуговувати касове обладнання.
Детальніше
Детальніше
Щоденні відшкодування
Своєчасно відшкодовуємо кошти за платежами від клієнтів із мерчант-рахунку на банківський рахунок згідно зі строгим регламентом.
Детальніше
Детальніше
Миттєві повернення
Одним дотиком і без комісії можна повернути гроші на банківську картку клієнта, якщо він відмовився від товару чи послуги.
Детальніше
Детальніше
Наскрізна аналітика
В інтерфейсі мобільного термінала та мерчант-порталу відображається прибуток за день, тиждень чи рік, статуси платежів, динаміка зростання доходу й інші показники.
Детальніше

Приєднуйтесь до 20000+ підприємців, котрі обрали Fondy

Sleeper про наш мобільний термінал: «‎Два тапи – і все готово‎»
Український бренд Sleeper, розкішні піжами якого ви могли бачити в серіалах «Емілі в Парижі», «Тед Лассо» і продовженні «Секс і місто», використовує наш застосунок замість банківського термінала на своїх офлайн-розпродажах. Ось як вони оцінили Fondy Terminal:
Оплата смартфоном у мобільному терміналі через NFC для нас – це найкращий спосіб розрахунку. Клієнт просто прикладає телефон або банківську картку до телефона продавця, спрацьовує Google Pay чи Apple Pay, два рази тапає, і все готово.
Анастасія, тімлід команди Customer Care

Поширені запитання

Які переваги дає торговий еквайринг від Fondy?

На відміну від банківських терміналів, які часто потребують наявності картки для платіжної операції, наші рішення гнучкіші. Клієнти можуть розрахуватися, доторкнувшись смартфоном або зісканувавши QR-код. А іноді участь платника взагалі не потрібна – йому достатньо назвати номер і термін дії своєї картки під час телефонної розмови чи переписки з продавцем. Усе це заощаджує час і виручає в разі, якщо клієнт не має з собою банківської картки чи готівки. А ще гарантує безпеку платіжних операцій за рахунок шифрування даних банківських карток.

Які умови використання мобільного термінала від Fondy?

Наш застосунок абсолютно безкоштовний, і всі його можливості входять у фіксований тариф. Жодних щомісячних списань із банківської картки й інших прихованих умов, стягується тільки комісія від успішних платежів. При використанні NFC-технології в мобільному терміналі діє знижений тариф – лише 1.5%. Для QR-коду та платіжного посилання застосовується стандартний тариф за інтернет-еквайринг, прописаний у договорі з Fondy.

Тарифи

Які можливості, крім прийому оплат, надає мобільний термінал?

Fondy Terminal має набагато більше цінності, аніж просто банківський термінал. Окрім прийому оплат за допомогою NFC-технології та QR-коду, ви можете прямо в мобільному терміналі згенерувати платіжне посилання й надіслати його клієнту в будь-який канал комунікації. Крім цього, є вбудований ПРРО, електронні чеки, повернення на банківські картки, історія платежів і аналітика, щоб ваша операційка була простішою.

Мобільний термінал

Які платіжні методи доступні з Fondy?

Ваші клієнти з України можуть здійснювати платіжні операції банківськими картками Visa & Mastercard, електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay, а також у розстрочку. Бізнесам, зареєстрованим у Європі, та їхнім платникам доступні понад 300 способів оплати: картки, гаманці, локальні методи та онлайн-банкінг.

Платіжні методи

Як почати використовувати торговий еквайринг від Fondy?

Для цього вам необхідно мати активного мерчанта в нашій системі. Якщо його немає, створіть обліковий запис, завантажте документи, підпишіть договір і дочекайтесь активації. Якщо мерчант уже є і вам потрібен мобільний термінал, просто залиште заявку нашій службі підтримки, щоб підключити послугу.

Безкоштовна реєстрація

Спрощуйте свою операційку з торговим еквайрингом від Fondy

Щоб використовувати мобільний термінал, QR-коди, MOTO-платежі й інші можливості нашої платформи, просто створіть і активуйте мерчанта.