Почніть приймати платежі сьогодні з Fondy

Ласкаво просимо у світ зручних платежів. Тисячі компаній – від невеликих бізнесів до транснаціональних корпорацій – уже підключили платіжну систему Fondy для щоденного прийому платежів на своїх сайтах, без сайту, у мобільних додатках і офлайн-точках продажів. Знайдіть рішення, яке найкраще підійде для вас і ваших клієнтів.

Як підключити платіжну систему без бюрократії

Немає облікового запису в платіжній системі Fondy? Створіть його сьогодні і вже завтра зможете приймати онлайн-платежі від клієнтів з усього світу на сайті або без нього. Ми постаралися максимально спростити процес реєстрації на платіжній платформі. Дотримуйтесь інструкцій, які ми прикріпили нижче, – і на це піде кілька годин, а не днів.

1
2
3
4
5
Зареєструйте акаунт
Для цього оберіть один із методів реєстрації на нашому сайті: використовуючи Google-акаунт або через email
Створіть першого мерчанта
Заповніть дані про свій бізнес, додайте необхідні документи, підпишіть договір і дочекайтеся активації в системі
Оберіть потрібні рішення
У Fondy є 9 платіжних інструментів для інтеграції з вашим бізнесом, оберіть ті, які підходять найбільше
Інтегруйте їх у канали продажів
Використовуйте наші рішення, щоб продавати на сайті, без сайту, в додатку або офлайн-точці
Приймайте платежі з Fondy
Готово, ви можете приймати оплати від клієнтів з усього світу та відстежувати аналітику платежів у системі

Все, що потрібно для легкого старту

Потрібне платіжне рішення тут і зараз? Оберіть один із швидких у налаштуванні інструментів Fondy, поки вивчаєте можливості повноцінної інтеграції з нашою платіжною системою.

Онлайн-інвойс

Найпростіший спосіб отримати безготівковий платіж із будь-якої точки світу. Просто створіть онлайн-інвойс у вашому особистому кабінеті та відправте його електронною поштою або в месенджері.

Детальніше

Платіжне посилання

Зручне рішення для тих, хто розвиває інтернет-магазин у соціальних мережах, месенджерах або чат-ботах. Платіжне посилання можна створити за кілька секунд і надіслати клієнту в будь-який канал комунікації.

Детальніше

Платіжна кнопка

Лише 5 готових рядків коду, і ви зможете підключити до сайту або інтернет-магазину повноцінну платіжну сторінку в стилістиці вашого бренду. Наша платіжна система підтримує різні способи оплати і валюти.

Детальніше

Готові платіжні плагіни для роботи з CMS-системами і конструкторами сайтів

Fondy легко інтегрується з популярними CMS, конструкторами сайтів та інтернет-магазинів, конекторами і CRM-системами. У нас є 70+ готових модулів, ви можете обрати той, який потрібен вам, і підключити самостійно за 15 хвилин.

CMS-системи
Конструктори
CRM-системи
Конектори
Інші системи

Повноцінна інтеграція з Fondy

Детальна API-документація, готові SDK для мобільних платформ і 7 мов програмування – наша гордість і підмога для вашої команди розробників. За допомогою цих інструментів ви зможете налаштувати систему прийому платежів так, як необхідно вам.

API

Якщо у вас великий бізнес, великі обсяги продажів і вам потрібен гнучкий підхід до налаштування прийому платежів, рекомендуємо обрати API-інтеграцію з Fondy. Вона дає можливість налаштувати прийом оплат на сайті або в інтернет-магазині індивідуально для завдань вашого бізнесу.

Детальніше

SDK

Ви можете обрати власну логіку прийому оплат, використовуючи бібліотеку готових SDK від Fondy. Ці інструменти спрощують інтеграцію прийому платежів і в мобільному додатку, і на сайті, забезпечують надійне зберігання даних і безпечну передачу чутливої інформації.

Детальніше

Необмежені можливості Fondy для зростання вашого бізнесу

Використовуйте сучасні платіжні рішення Fondy, щоб ваш бізнес розвивався і ставав сильнішим, а для клієнтів процес оплати був простим і комфортним.

Платіжна сторінка

Оплата з Fondy відбувається на платіжній сторінці – зовнішній або вбудованій. Вона підтримує сучасні платіжні методи, в тому числі Visa & Mastercard, адаптується під стилістику бренду і говорить із клієнтами однією мовою.

Міжнародні платежі

Приймайте платежі з 200+ країн у 150+ валютах і локальними, і глобальними методами оплати та розвивайте бізнес на міжнародному рівні. Виходьте на нові ринки, а Fondy незмінно буде вашим надійним партнером.

Оплата в один клік

Fondy запам'ятовує платіжні звички і дані ваших клієнтів, автоматично підставляючи їх при повторних покупках для миттєвої та зручної оплати в магазині або на сайті.

Безкоштовний ПРРО

Готове рішення для бізнесу в Україні, яке не потребує установки та обслуговування, забезпечує автоматичну фіскалізацію та спрощує звітність. Наш ПРРО безкоштовний і доступний всім мерчантам, підключеним до Fondy.

Холдування

Заморожуйте суму на картці клієнта, поки уточнюєте деталі замовлення. Списуйте суму повністю або частково і не платіть комісію в разі повернення коштів.

Рекурентні платежі

Налаштовуйте прийом регулярних платежів із плановим автоматичним списанням із картки клієнта. Ця можливість стане в нагоді, якщо ви розвиваєте бізнес за підпискою.

Розщеплення платежів

Автоматизуйте взаєморозрахунки із партнерами та постачальниками, розщеплюючи платежі на льоту. Розподіляйте суми так, як потрібно вам, а Fondy миттєво відправить їх на різні рахунки.

Покинуті кошики

Якщо покупець оформив замовлення, але не оплатив його, Fondy автоматично надішле нагадування про необхідність оплати. Як показує статистика, це на 30% збільшує кількість оплачених покупок.

Fondy Protect

Система Fondy Protect – це сучасні рішення і світові стандарти в галузі кібербезпеки, які надійно захищають гроші й дані ваших клієнтів від шахраїв.

Особистий кабінет

Використовуйте потрібні вам інструменти для прийому оплат у зручному особистому кабінеті Fondy. Додайте скільки завгодно мерчантів для свого бізнесу і керуйте ними в одному місці.

Аналітика платежів

Переглядайте наскрізну аналітику всіх платежів, деталі кожної транзакції та загальний дохід за період. Використовуйте цю інформацію для оптимізації прийому платежів у своєму бізнесі.

Повернення без комісій

Потрібно повністю або частково повернути клієнту кошти? Із Fondy ви можете робити повернення в один клік і без оплати комісії за еквайринг. Гроші повернуться на рахунок клієнта упродовж 14 днів, але найчастіше – того ж дня.

Підключіть Fondy та приймайте платежі уже сьогодні

Нас обрали понад 20 000 бізнесів в Україні та в усьому світі