Одиничні та масові виплати на картки: платіжне рішення для різних бізнес-кейсів

Із Fondy ви можете здійснювати виплати автоматично або вручну на будь-які картки українських банків. Відправляйте гроші якій завгодно кількості одержувачів за допомогою технології A2C-переказів. Видача мікропозик, розрахунок із клієнтом, страхова виплата – застосовуйте інструмент так, як потрібно вашому бізнесу.

Fondy main image

Перераховуйте гроші безпосередньо з мерчант-рахунку на картку

Технологія A2C (Account2Card або account-to-card) – це миттєвий переказ коштів із мерчант-рахунку безпосередньо на картки фізичних осіб без участі третіх сторін.

Виплати за даними картки – популярне рішення в різних бізнесах. Наприклад, мікрофінансові організації використовують його для видачі кредитів, страхові компанії – для виплат за страховим випадком, інтернет-магазини – для повернення грошей на картку клієнта, якщо покупка була оплачена за готівку і не підійшла.

Перераховуйте гроші безпосередньо з мерчант-рахунку на картку

Зручний інструмент для оптимізації платіжних операцій

Використовуйте наш сервіс масових виплат на картки, щоб прискорити розрахунки з вашими клієнтами, підвищити їхню лояльність і знизити витрати на виконання операцій.

Миттєві виплати і гарантоване зарахування

Гроші можна відправити просто зі свого мерчант-рахунку лише за кілька кліків. А каскадний процесинг гарантує їх доставку одержувачу.

Процесинг виплат на будь-яку українську картку

Ви можете переказувати кошти в національній валюті одержувачам з усієї України на картки будь-яких українських банків.

Можливість виплати за платіжними даними картки або за її токеном

Для переказу коштів потрібна картка або її токен. При виплаті по токену вам не доведеться вводити номер картки, що підвищує безпеку операції.

Історія за операціями та кастомні звіти в особистому кабінеті

Переглядайте історію виплат чи створюйте кастомізовані звіти в особистому кабінеті системи Fondy. Це спростить вам ведення обліку коштів.

Два способи роботи з виплатами – API-інтеграція та через особистий кабінет

Здійснювати виплати можна вручну в особистому кабінеті Fondy або в автоматичному режимі, реалізувавши API-інтеграцію з нашою платформою.

Високий рівень безпеки платежів відповідно до стандартів PCI DSS

Сертифікована система Fondy Protect забезпечує безпеку фінансових операцій і відповідає міжнародним стандартам PCI DSS.

Для яких завдань і бізнесів підходять масові виплати на картки

 • Видача позик
  Мікрофінансові організації можуть робити миттєві виплати кредитів своїм позичальникам із мерчант-рахунку і переглядати детальні дані щодо платежів в особистому кабінеті Fondy або формувати їх на своїй стороні.
 • Страхові компенсації
  За допомогою інструмента виплат від Fondy страхові компанії можуть перераховувати компенсації за страховими випадками своїм клієнтам. Для цього потрібно знати тільки 16-значний номер картки одержувача.
 • Розрахунок із клієнтами
  Маркетплейси та платформи можуть використовувати масові чи одиничні виплати на картки для своїх бізнес-завдань. Наприклад, для перерахування чайових співробітникам ресторану чи оплати виконавцям послуг сервісу. Весь необхідний функціонал доступний в особистому кабінеті Fondy або може бути інтегрований на стороні бізнесу.
 • Повернення оплат
  Використовуючи виплати, інтернет-магазини можуть швидко повернути клієнту гроші за товар або послугу в разі його відмови від покупки. Це актуально, якщо потрібно виконати повернення щодо замовлення, яке було оплачене за готівку.

Як це працює

В особистому кабінеті Fondy перейдіть у розділ «Масові виплати» та виберіть пункт «Створити виплату». Або використовуйте власний інтерфейс для проведення операції при API-інтеграції.
Вкажіть дані картки одного одержувача чи її токен, якщо використовуєте особистий кабінет Fondy, або одразу декількох для масової виплати при API-інтеграції з нашою платформою.
Введіть суму виплати і призначення платежу, після чого підтвердьте операцію. Готово! В особистому кабінеті або на своїй стороні можете переглянути історію щодо всіх транзакцій.

Як підключити виплати на картки від Fondy

Для активації інструмента виплат на картки подайте заявку в службу підтримки Fondy нижче або напишіть на пошту support@fondy.eu, вказавши свій Merchant ID. Після цього зможете використовувати цю функцію в особистому кабінеті або на своїй стороні, якщо оберете API-інтеграцію.

Поширені запитання

Як підключити інструмент виплат на картку?

Для активації виплат вам необхідно зареєструвати мерчанта в Fondy та подати заявку на підключення цієї функції в службу підтримки, написавши на пошту support@fondy.eu або заповнивши форму за посиланням. Після перевірки заявки та налаштування з нашого боку вам стануть доступні виплати.

Як налаштувати масові виплати?

Сервіс масових виплат, тобто одночасне перерахування коштів великій кількості одержувачів, доступний тільки при API-інтеграції з платформою Fondy. Детальніше з документацією можна ознайомитися за посиланням.

Чи можна робити мультивалютні виплати?

Відповідно до закону України «Про валюту і валютні операції», а також згідно з нашими стандартами із забезпечення безпеки фінансових транзакцій мерчанти, які зареєстровані в Україні, можуть здійснювати виплати тільки в національній валюті та на картки українських банків.

Розвивайте бізнес зі зручними інструментами від Fondy

Вже понад 20 000 клієнтів у всьому світі використовують нашу еквайринг-платформу для прийому та відправки платежів