Швидка та сучасна онлайн-оплата за допомогою Apple Pay

Надайте своїм клієнтам можливість оплачувати товари та послуги на сайті, без сайту та в мобільному додатку за допомогою популярного та сучасного платіжного методу Apple Pay. Підключивши його, ви збільшите конверсію оплат у вашому бізнесі на 20% та підвищите кількість повторних покупок.

Що таке Apple Pay

Кнопка оплати Apple Pay дає змогу користувачам здійснювати покупки в один клік на сайтах, в інтернет-магазинах, через мобільні додатки та в інших каналах продажів, використовуючи прив’язану до Wallet банківську картку на iPhone, iPad, iMac або MacBook.

Дані картки при цьому зашифровані і не передаються продавцю та стороннім особам, а для здійснення оплати користувачу достатньо підтвердити її за допомогою відбитка пальця, Face ID або пароля. Вводити платіжні дані картки на сайті та в інших каналах продажів, у тому числі CVV-код, не потрібно.

За допомогою Apple Pay користувач може швидко оплатити покупку звичним для себе способом, а бізнес – отримати більше лояльних клієнтів та більше оплат за товари та послуги.

Що таке Apple Pay

Чому вашим клієнтам сподобається оплата на сайті або в мобільному додатку через Apple Pay

Швидко

Для здійснення покупки не потрібно вводити дані банківської картки, оплата на сайті чи в мобільному додатку відбувається в один клік

Безпечно

Дані банківської картки передаються у зашифрованому вигляді через захищений протокол Apple, їх неможливо перехопити чи підробити

Комфортно

Підтвердити оплату можна за допомогою відбитка пальця Touch ID, функції розпізнавання обличчя Face ID або короткого пароля

З будь-якого пристрою Apple

Оплатити покупку в інтернеті можна за допомогою Apple Pay, прив'язавши до пристрою від Apple банківську картку

Яким буде процес покупки для клієнта за допомогою Apple Pay

Клієнт замовляє у вас товар чи послугу, використовуючи iPhone, iPad, iMac або MacBook
Після оформлення замовлення для його оплати обирає безконтактний платіжний метод Apple Pay
Підтверджує оплату за допомогою відбитка пальця, Face ID або пароля. Готово!

Як підключити Apple Pay

Apple Pay доступний за замовчуванням усім мерчантам платіжного сервісу Fondy, які використовують для прийому платежів вебверсію нашої сторінки оплати. У цьому випадку не потрібно нічого додатково активувати чи налаштовувати. Кнопка «Apple Pay» відобразиться на платіжній сторінці усім клієнтам, які використовують сумісний із цим платіжним методом пристрій або браузер під час оплати замовлення.

Для підключення кнопки оплати Apple Pay у мобільному додатку на iOS дотримуйтесь інструкції за посиланням або використайте наш SDK для цієї платформи.

Детальніше читайте в нашому Центрі знань

Більше інформації з цієї теми читайте в матеріалі «Apple Pay: як відбувається оплата та які платіжні системи підтримує». Його ми додали у наш Центр знань. Це Fondy-енциклопедія у світі підприємництва й фінтеху.

Поширені запитання

Чому кнопка Apple Pay не відображається на моєму сайті або в мобільному додатку?

Швидше за все, при оплаті ви або ваші клієнти використовують відмінний від Safari браузер (наприклад, Google Chrome або Mozilla Firefox) або мобільний пристрій на ОС Android. Кнопка оплати Apple Pay автоматично відобразиться, коли платіж буде здійснюватись із пристрою Apple. Наприклад, з iPhone, iPad, iMac або MacBook через браузер Safari або в додатку для iOS.

При яких способах інтеграції з Fondy можна підключити оплату за допомогою безконтактного методу Apple Pay?

Функція прийому платежів через Apple Pay доступна за замовчуванням при більшості способів інтеграції з Fondy. Наприклад, на сайтах, створених за допомогою CMS-систем або конструкторів, при API-інтеграції, в онлайн-інвойсах, платіжних кнопках і посиланнях. А також під час використання платіжних QR-кодів. Для підключення кнопки оплати Apple Pay у мобільних додатках на iOS потрібна додаткова інтеграція, з її інструкцією ви можете ознайомитися за посиланням. За необхідності цей платіжний метод можна відключити в особистому кабінеті Fondy, в адмінпанелі сайту або на своїй стороні.

Чи потрібно самостійно проходити авторизацію у компанії Apple для підключення оплат за допомогою Apple Pay?

При використанні вебверсії нашої платіжної сторінки для еквайрингу від Fondy у ваших каналах продажів (на сайті, без сайту або в офлайн-точках) вам не потрібно проходити додаткову авторизацію на сайті компанії Apple – ми зробили це за вас. Щоб почати приймати платежі через Apple Pay, зареєструйтесь у Fondy та підключіть еквайринг, використовуючи потрібний спосіб інтеграції з нами. Для прийому платежів у мобільному додатку на iOS за допомогою кнопки оплати Apple Pay вам знадобиться додаткова авторизація у компанії Apple.

Забезпечте клієнтам зручну оплату з Fondy

Підключіть Apple Pay у свої канали продажу та приймайте платежі сучасним способом