Швидкий і безпечний прийом благодійних платежів

Почніть збір пожертв із Fondy вже сьогодні. Отримуйте одиничні та регулярні внески у 150+ валютах із 200+ країн світу. Приймайте благодійні платежі онлайн і офлайн банківськими картками Visa & Mastercard та електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay. І не турбуйтесь про безпеку – з нами ваші кошти й особисті дані платників під надійним захистом.

Збір пожертв у будь-яких каналах і з будь-якою метою

Неважливо, де і на що ви збираєте гроші, з нами ви можете організувати це швидше й ефективніше.

Ви допомагаєте іншим, а ми допомагаємо вам збирати гроші на благодійність без зайвих клопотів

Швидке підключення

Максимальне сприяння при підключенні нашого сервісу, щоб ви могли організувати прийом благодійних платежів і закрили збір грошей для своєї мети якнайшвидше

Без коду й розробки

Налаштувати наші інструменти для прийому платежів можна без жодного рядка коду та отримувати за їх допомогою перші благодійні внески онлайн і офлайн уже через 15 хвилин після активації мерчанта

Збір коштів з усього світу

Ви можете приймати пожертви у 150+ валютах із 200+ країн світу, в тому числі банківськими картками платіжних систем Visa & Mastercard та електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay

Налаштовуваний антифрод

Гнучкі налаштування нашої системи безпеки допоможуть вам безперешкодно здійснювати благодійний збір грошей в інтернеті й офлайн на території України та за кордоном

Різні варіанти прийому платежів для швидкого досягнення результату

Платіжне посилання
Почніть приймати пожертви в інтернеті без сайту. Створіть платіжне посилання з відкритою сумою, щоб платник міг сам обрати розмір внеску. За потреби налаштуйте календар списань із банківських карток платників для регулярного збору пожертв. На все піде менш ніж хвилина. А потім використовуйте посилання там, де потрібно вам, – у соціальних мережах, месенджерах або в будь-якому іншому онлайн-каналі комунікації.
Детальніше
Платіжне посилання

Адаптивна платіжна сторінка для комфорту платників з усього світу

Локалізована 19 мовами й автоматично завантажується тією, яка зрозуміла платнику. Відображає доступні способи оплати, включно з банківськими картками й електронними гаманцями, залежно від геолокації клієнта. Коректно завантажується та працює на всіх пристроях і в усіх браузерах. Також запам’ятовує дані для повторних онлайн-платежів в один клік.

Українська
  • Українська
  • Русский
Description site http\\
Підгузки 64 од.
UAH
  • UAH
  • USD
  • EUR
5. 15 UAH
Або скористайтесь іншим методом
НОМЕР КАРТИ
4057 98** **** 0946
ММ/РР 11/23
CVV/CVC 000
Оплатити
Реквізити до сплати рахунку № 1308-1938
Сума до сплати
5. 15 UAH
Отримувач платежу
ФОП Костянтинівський Костянтин Костянтинович
Поточний рахунок
UA586799040000000123481460987
Код ЄДРПОУ
23494105
Установа банку
Київська регіональна дирекція Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль"
МФО банку
23159894
Призначення
Сплата рахунку № 1308-1938
Зберегти квитанцію
Зберегти на смартфон

Більше рішень для успішної роботи вашого фонду

Міжнародні платежі

Приймайте пожертви у 150+ валютах, у тому числі в євро, доларах, злотих, кронах, форинтах, фунтах тощо від платників із 200+ країн світу, зокрема США, Великобританії, Франції, Італії, Німеччини, Польщі та інших.

Календар платежів

Налаштуйте календар списань без розробників, якщо використовуєте для прийому пожертв нашу платіжну кнопку, посилання або QR-код, а далі отримуйте регулярні внески на благодійність у своєму фонді.

Особистий кабінет

Переглядайте аналітику прийнятих платежів онлайн. Отримуйте сповіщення про внески в режимі реального часу. Створюйте звіти про збори та зберігайте їх у зручному форматі. Все це доступне в єдиному інтерфейсі.

Система безпеки

Довіртеся сучасним технологіям Fondy для захисту своїх коштів і персональних даних при зборі грошей. Це кілька рівнів захисту, які зупиняють шахраїв та не заважають сумлінним фондам і їхнім платникам.

Уже з Fondy

Ці та інші фонди й волонтерські організації довірили прийом платежів на благодійність нам. А тепер ведуть збір пожертв і онлайн, і офлайн не лише в Україні, а й у всіх куточках планети.

Почніть збір пожертв швидко і там, де потрібно вам, із Fondy

У нас є всі необхідні інструменти для прийому платежів онлайн і офлайн на благодійність

Чат