Перетворіть свій смартфон на еквайринговий термінал за 1 день

Список товарів і послуг, прийом і фіскалізація платежів, електронні чеки, миттєві повернення на банківські картки, розгорнута аналітика – тепер усе це в одному застосунку. Просто встановіть Fondy Terminal на основі технології tap2phone від Visa, щоб назавжди забути про касове обладнання. Все, що вам потрібно, – мерчант Fondy й телефон під рукою.

Як працює технологія tap2phone від Visa у зв’язці з Fondy

Fondy Terminal – застосунок, розроблений у Fondy при підтримці Visa на базі передової технології tap2phone. Саме вона перетворює звичайний мобільний телефон з операційною системою Android 8.0 і вище на повноцінний ePOS-термінал. З його допомогою можна приймати безконтактні платежі з використанням банківських карток і електронних гаманців. Сьогодні Fondy Terminal із технологією tap2phone від Visa й іншими нашими вбудованими рішеннями може замінити собою абсолютно все касове та банківське обладнання, а також сторонні сервіси обліку, які потрібні офлайн-бізнесам для роботи з оплатами.

Notice
Нині застосунок Fondy Terminal сумісний зі смартфонами на ОС Android 8.0 і вище. Ми працюємо над тим, щоб ця можливість була доступна і для мобільних телефонів на iOS.

3 кроки до прийому оплати через наш ePOS-термінал із tap2phone від Visa

1
2
3
Ви вказуєте
суму платежу в інтерфейсі застосунку Fondy Terminal для розрахунку клієнта
Клієнт прикладає
банківську картку чи телефон до вашого смартфона для оплати замовлення
Fondy забезпечує
миттєвий і безперебійний еквайринг для максимальної конверсії

Чому варто використовувати Fondy Terminal для торгового еквайрингу

0 грн за використання

Немає орендної плати та прихованих платежів, лише фіксована комісія за еквайринг від успішних транзакцій

0 грн за обслуговування

Жодних затрат на установку й сервісну підтримку пристроїв, а ще не потрібно купувати витратні матеріали

Активація за 1 день

Швидке підключення без складної інтеграції та договорів із банками – почати продавати можна всього за добу

10+ вбудованих функцій

Усе необхідне завжди під рукою: розрахунок, фіскалізація, аналітика продажів, повернення на картки одним дотиком та інше

Комісія 1.5% замість стандартного тарифу

Для NFC-платежів, прийнятих за допомогою Fondy Terminal, діє знижений тариф – лише 1.5%. При використанні QR-коду та платіжного посилання для прийому оплат стягується стандартна комісія Fondy за еквайринг.

Fondy – надійний платіжний партнер для творців українського бізнесу. Разом ми будуємо сильну економіку і сильну країну.

Все, що потрібно для роботи з офлайн-платежами

Список товарів і послуг для зручної звітності
Спрощуйте ведення обліку. У Fondy Terminal можна деталізувати рахунок, вказавши найменування товару чи послуги під час створення платежу, для внутрішнього контролю або коректної фіскалізації в системі ДПС України. Віднедавна це обов’язкова вимога для ФОП і ТОВ.
Frisbee image
Кілька способів розрахунку для різних сценаріїв
Обирайте зручні варіанти прийому оплат. NFC для розрахунку при особистій зустрічі, QR-код із фіксованою сумою, якщо у клієнта немає банківської картки, вона застарілого зразка чи відсутній NFC-чип у смартфоні, а також платіжне посилання, яке можна надіслати і в месенджери, і на email.
Frisbee image
Безкоштовний ПРРО й електронні чеки
Будьте спокійні у податкових питаннях без встановлення фізичних РРО. Вбудований у наш ePOS-термінал програмний реєстратор платіжних операцій фіскалізує оплати в системі ДПС України цілодобово та без перебоїв. А чеки можна надіслати на email або згенерувати у форматі QR-коду на телефоні.
Frisbee image
Історія оплат і миттєві повернення
Легко керуйте платежами. В застосунку торгового термінала від Fondy доступна історія всіх розрахункових операцій і робота з ними, зручний пошук транзакцій за допомогою NFC, сортування за різними параметрами, а також повернення повної суми оплати на банківську картку платника одним дотиком.
Frisbee image
Аналітика платежів у реальному часі
Спостерігайте повну картину свого торгового бізнесу. Для цього завжди під рукою системні звіти про прибуток за день, тиждень чи рік, сортування платежів за статусом і аналіз суми середнього чека за певний період.
Frisbee image

Кому підійде еквайринговий термінал від Fondy

  • Наземні торгові точки

Спростіть розрахунок покупців у магазині, запропонувавши їм альтернативу готівковій оплаті – наприклад, банківською карткою чи телефоном

  • HoReCa

Скоротіть витрати на встановлення та сервісне обслуговування фізичних пристроїв – наш застосунок безкоштовний, є лише фіксована комісія від успішних транзакцій

  • Сфера послуг

Забезпечте клієнтам найкращий сервіс завдяки приємному процесу розрахунку карткою чи смартфоном – замість готівки та банківського POS-термінала використовуйте мобільне рішення від Fondy

  • Виїзний сервіс

Зробіть зручний розрахунок продовженням своїх послуг – із нашим ePOS-терміналом оплата банківською карткою чи смартфоном займає секунди

  • Служби доставки

Забудьте про оренду, встановлення та обслуговування громіздкого торгового обладнання – все необхідне для розрахунку клієнтів банківськими картками та смартфонами вміщається у вашому телефоні

  • Транспортні послуги

Розраховуйте пасажирів на ходу банківською карткою чи смартфоном – без громіздких пристроїв, затримок при обробці платіжних операцій і клопоту з готівкою

Як почати використовувати застосунок Fondy Terminal

Реєстрація в Fondy
Створіть обліковий запис у нашій системі так, як вам зручно: використовуючи Google-акаунт або адресу електронної пошти
Активація мерчанта
Вкажіть інформацію про свою діяльність, банківські реквізити для майбутніх відшкодувань, завантажте документи ФОП або ТОВ, а після модерації підпишіть договір для підключення послуги торгового еквайрингу
Установка застосунку
Завантажте і встановіть на телефон наш ePOS-термінал і авторизуйтесь у ньому, використовуючи логін і пароль свого облікового запису Fondy

Ще кілька аргументів на користь мобільного термінала від Fondy

Потрібно більше можливостей?

Отримайте одночасний доступ сумарно до 30+ платіжних рішень Fondy, зареєструвавши лише одного мерчанта

Хочете швидко вирішити своє питання?

Зверніться до нас у зручному каналі – у чаті, месенджері, по телефону, email чи безпосередньо до персонального менеджера

Треба індивідуальне доопрацювання?

Залиште запит службі підтримки – і ми запропонуємо варіанти адаптації нашого еквайрингового термінала до ваших потреб

Поширені запитання

Що таке еквайринговий термінал?

Еквайринговий термінал – це програмне забезпечення для безготівкового розрахунку, яке дає змогу приймати безконтактні платежі за допомогою банківських карток платіжних систем Visa & Mastercard & Prostir та електронних гаманців Apple Pay & Google Pay. Найчастіше він використовується в наземних торгових точках, магазинах, ресторанах, готельному бізнесі, а також в інших сферах. Наш еквайринговий термінал на базі tap2phone від Visa позбавляє необхідності купувати та обслуговувати касове устаткування. Це сучасна альтернатива банківському обладнанню для ФОП і ТОВ, які хочуть скоротити операційні витрати.

Чим відрізняються банківський еквайринг і еквайринг від Fondy?

Порівняймо звичайний банківський еквайринг і еквайринг через торговий термінал від Fondy. У випадку з банківським еквайрингом продавців можуть очікувати складнощі з підключенням і сервісним обслуговуванням POS-терміналів, а також приховані платежі. Тоді як Fondy пропонує швидке підключення без прихованих комісій і щомісячної плати. Також наш еквайринговий термінал на базі технології tap2phone від Visa надає ширший функціонал, включно з фіскалізацією розрахункових операцій, аналітикою, поверненнями на банківські картки, електронними чеками та іншим. Усе це входить у єдиний тариф за еквайринг. А головне – після встановлення застосунку Fondy Terminal вам не доведеться купувати фізичне обладнання й витрачатися на його сервісне обслуговування.

Чи можна встановити еквайринговий термінал на планшет?

Якщо ваш планшет на операційній системі Android 8.0, а також має вбудований NFC-модуль, можна встановити на нього наш безкоштовний еквайринговий термінал. А далі розраховувати клієнтів і карткою, і смартфоном за допомогою технології tap2phone від Visa та виконувати інші операції в застосунку.

Чи доступний мені термінал від Fondy, якщо я ФОП?

Так, звичайно. ФОП можуть повноцінно використовувати наш застосунок на базі технології tap2phone від Visa для еквайрингу у своєму бізнесі. Спочатку необхідно зареєструватись у Fondy як ФОП. Далі йде установка застосунку Fondy Terminal і авторизація в ньому. Ось і все – можете користуватися всім необхідним функціоналом нашого мобільного термінала: розраховувати клієнтів банківськими картками й телефоном, фіскалізувати платежі, робити повернення повної суми оплати й багато іншого.

Як використовувати термінал від Fondy, якщо у мене немає ФОП і ТОВ?

На жаль, це неможливо. Ми підключаємо бізнеси, діяльність яких офіційно зареєстрована. Для того, щоб працювати з Fondy й використовувати наш торговий еквайринг, вам необхідно мати ФОП або ТОВ.

Як підключити послугу торгового еквайрингу, якщо я вже мерчант Fondy?

Щоб підключити торговий еквайринг, встановіть застосунок Fondy Terminal із Google Play, авторизуйтесь у ньому під своїм обліковим записом Fondy, а потім подайте заявку на підключення послуги в нашу службу підтримки.

Зробіть свій бізнес сучасним з еквайринговим терміналом від Fondy

Все, що вам для цього потрібно, – мерчант у нашій системі. Якщо його ще немає, зареєструйтесь як ФОП або ТОВ. Якщо є – встановіть застосунок Fondy Terminal на базі технології tap2phone від Visa та подайте заявку на підключення послуги.