C2A-перекази: миттєвий спосіб отримання платежів за виданими кредитами

Інтегруйте платіжну сторінку Fondy для C2A-переказів на свій сайт та отримуйте обов’язкові платежі за кредитами від позичальників банківськими картками за кілька кліків одразу на свій розрахунковий рахунок. Використовуйте готове white-label рішення, щоб без зайвого клопоту підключити додатковий платіжний інструмент для свого бізнесу.

Fondy main image

Зручні грошові перекази з банківської картки на розрахунковий рахунок бізнесу

C2A-перекази або card-to-account (з англійської дослівно перекладається як «із картки на акаунт») – це грошова онлайн-операція, за якої фізична особа зі своєї банківської картки переказує гроші на розрахунковий рахунок компанії.

Таке рішення використовують українські мікрокредитні організації, щоб приймати від своїх позичальників оплати картками за кредитами. Для внесення платежу потрібен лише номер договору та банківська картка.

Зручні грошові перекази з банківської картки на розрахунковий рахунок бізнесу

Готова до інтеграції на сайт платіжна сторінка Fondy для С2А-переказів

Без розробки

Вам не потрібно наймати команду розробників та платити за їхні послуги. Використовуючи готове рішення для С2А-переказів від Fondy, ви заощаджуєте час та гроші своєї компанії, а також отримуєте додаткові можливості для бізнесу.

Повна автоматизація

Ваші клієнти зможуть цілодобово та самостійно вносити оплати картками. Платіжна сторінка для C2A-переказів повністю автоматизована та системно працює без вашої участі.

Швидка інтеграція

Наше рішення легко інтегрується. Потрібно лише кілька годин, щоб на вашому сайті з'явилася власна сторінка оплати картками для внесення платежів за кредитами.

Налаштовуваний дизайн

Адаптуйте платіжну сторінку під стилістику свого сайту: змінюйте колір та назву кнопок, додавайте власні поля. Зовні така сторінка виглядатиме як ваша розробка.

C2A-перекази від Fondy: додатковий інструмент для МФО

Готову платіжну сторінку для C2A-переказів можуть використовувати як додатковий інструмент українські мікрофінансові організації, щоб системно отримувати обов’язкові платежі від позичальників за кредитами банківськими картками.

C2A-перекази від Fondy: додатковий інструмент для МФО

Як це працює

Для платника
Для бізнесу
1
Клієнт, отримавши у вас кредит, переходить на вбудовану платіжну сторінку для здійснення С2А-платежу банківською карткою.
2
Заповнює поле, де потрібно ввести код внесення оплати. Цей код генерується на вашому боці і найчастіше може збігатися з номером договору.
3
Вводить фінансові реквізити своєї картки, суму платежу та підтверджує транзакцію за допомогою коду, отриманого у смс. Готово, ваш клієнт вніс оплату за договором із вами.
1
Ви укладаєте договір із Fondy, після чого інтегруєте готову платіжну сторінку до себе на сайт.
2
Для внесення платежу за кредитом скеровуєте клієнта на сторінку оплати, де він здійснює операцію банківською карткою.
3
Після внесення клієнтом оплати банківською карткою отримуєте платіж безпосередньо на свій розрахунковий рахунок за вирахуванням комісії за еквайринг.

Платіжна сторінка Fondy для С2А-переказів: оптимальне рішення для українських МФО

Ваші клієнти можуть лише за кілька кліків внести платіж, маючи під рукою лише банківську картку та номер договору. Комфорт в оплатах підвищить кількість клієнтів, які користуватимуться вашими послугами.

Розвивайте бізнес простіше із платіжними рішеннями від Fondy

З нами вже понад 20 000 компаній в Україні та по всьому світу продають свої товари та послуги