Платіжний модуль Fondy для CS-Cart

Створіть власний інтернет-магазин або маркетплейс без жодного рядка коду, використовуючи для цього просунуту платформу CS-Cart. У її єдиний тариф входить увесь необхідний для швидкого запуску функціонал. А щоб так само легко почати приймати оплати на своєму сайті, підключіть наш безкоштовний платіжний модуль для цієї CMS. Пряма інтеграція Fondy та CS-Cart допоможе вам розвивати бізнес ефективніше та заробляти більше.

Fondy main image

Що таке CS-Cart

CS-Cart – комерційна CMS-платформа для створення та керування сайтами будь-якої складності: від невеликих інтернет-магазинів до великих маркетплейсів із безліччю вітрин і продавців. Вона містить понад 50 вбудованих модулів, а також понад 2000 інтеграцій зі сторонніми системами та сервісами, серед яких Stripe, PayPal і Fondy – для підключення прийому оплат на сайті без складної розробки.

Доступний функціонал модуля Fondy для CS-Cart

Redirect-чекаут
Холдування
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Користувач формує замовлення в інтернет-магазині чи маркетплейсі, створеному на CS-Cart, і для його оплати переходить на платіжну сторінку Fondy, яка відкривається в новому URL.
Інформація з кошика CS-Cart підтягується автоматично, платникові залишається обрати найзручніший для нього спосіб оплати. Наприклад, банківською карткою Visa & Mastercard чи електронним гаманцем Apple Pay & Google Pay.
Додатково можна захолдувати гроші на картці клієнта, а потім списати їх вручну чи автоматично або ж повністю повернути.
Інформація про платежі й аналітика доступні і в адмінпанелі сайту на CS-Cart, і в особистому кабінеті та мобільному застосунку Fondy.

Як підключити Fondy до інтернет-магазину чи маркетплейсу на CS-Cart

Notice

Наш модуль оплати сумісний із CS-Cart 4.0. Перед його встановленням переконайтеся, що використовуєте відповідну версію CMS.

01

Скачайте модуль оплати Fondy для CS-Cart із репозиторію на GitHub за посиланням.

02

Розархівуйте папку та скопіюйте її вміст у локальну директорію /addons/ свого сайту.

03

Активуйте модуль у панелі керування CS-Cart у вкладці Модулі > Керування модулями.

04

Перейдіть у розділ Адміністрування > Способи оплати та додайте новий спосіб оплати.

05

У вкладці «Загальне» вкажіть назву нового способу оплати, оберіть Fondy у випадному списку «Процесор» і за потреби внесіть зміни в інші параметри. У вкладці «Налаштувати» введіть ID свого мерчанта (поле Merchant ID) и ключ оплати (поле «Пароль»), а також вкажіть інші налаштування. Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

Notice

Якщо під час налаштування нашого модуля оплати для CS-Cart вибрано режим холдування, списання коштів буде відбуватися при зміні статусу «Замовлення із замороженими коштами» на статус «Оплачене замовлення».

06

Для завершення натисніть кнопку «Створити». Готово, ви підключили Fondy до свого інтернет-магазину чи маркетплейсу на CS-Cart.

Чому нам довіряють

  • Глобальне покриття

Для роботи із платежами бізнесам, зареєстрованим в Україні, Великій Британії та ЄС, достатньо однієї інтеграції з Fondy

  • Конверсія платежів до 98%

Каскадний процесинг, працездатність платформи на рівні 99,95% та інші наші рішення дають максимально можливу конверсію

  • Платіжні інсайти

Розгорнута аналітика Fondy дає змогу досліджувати тренди та платіжні звички покупців інтернет-магазину для покращення їхнього досвіду користувача

  • Щоденні відшкодування

Отримані від клієнтів кошти за вирахуванням нашої стандартної комісії відшкодовуються на банківський рахунок згідно зі строгим регламентом

  • Комплексні рішення

Ми надаємо готові інструменти для різних бізнесів: eCommerce, маркетплейсів, HoReCa, EdTech, сфери послуг, SaaS та інших

  • Служба підтримки 24/7

Оперативне вирішення будь-яких питань щодо роботи із платформою в онлайн-чаті на сайті, месенджері, по телефону й email

Почніть продавати більше разом із Fondy

Свої платежі нам делегували тисячі інтернет-магазинів у всьому світі