Платіжний модуль Fondy для DJ-Classifieds

Перетворіть свій сайт на Joomla на успішну дошку оголошень, давши змогу користувачам платити найбільш зручним для них способом. Підключіть напряму наш платіжний модуль до розширення DJ-Classifieds і почніть приймати оплати банківськими картками й електронними гаманцями з усього світу. Так ви зможете збільшити продажі, вести бізнес ефективніше та розвивати його без кордонів.

Fondy main image

Що таке DJ-Classifieds

DJ-Classifieds – розширення від компанії DJ-Extensions, за допомогою якого будь-який сайт на Joomla можна перетворити на дошку оголошень. Його інтерфейс зрозумілий користувачеві та перекладений кількома мовами, включаючи українську. А інструментарій модулів дає можливість швидко розгорнути на Joomla сервіс оголошень із продажу товарів і послуг, пошуку роботи чи фахівців та багато іншого. DJ-Classifieds прямо інтегрований з усіма популярними платіжними системами, в тому числі з Fondy, тому з ним почати приймати платежі на сайті можна за кілька кліків без коду та розробки.

Доступний функціонал модуля Fondy для DJ-Classifieds

Redirect-чекаут
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Після підключення модуля Fondy до DJ-Classifieds ваші користувачі для здійснення оплати будуть перенаправлені з оголошення на нашу захищену платіжну сторінку.
Усі параметри, такі як найменування, вартість, валюта тощо, підтягнуться з оголошення автоматично. Платникам залишиться здійснити оплату будь-яким зручним для них способом, наприклад банківською карткою, Apple Pay або Google Pay.
Статуси платежів і деталі всіх транзакцій ви зможете переглядати в адмінпанелі DJ-Classifieds, а також у мерчант-порталі та мобільному додатку Fondy.

Як підключити модуль Fondy до DJ-Classifieds

01

Перейдіть в адмінпанель свого проєкту на Joomla зі встановленим розширенням DJ-Classifieds та оберіть Extensions > Plugins.

02

Знайдіть у списку модуль DJ-Classifieds DotPay і клікніть на нього.

03

Введіть на сторінці налаштувань модуля ID свого мерчанта (поле «Ідентифікатор продавця»), ключ оплати (поле «Секретний ключ») і оберіть потрібну вам валюту. Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

 

Додатково можна встановити, щоб комісія за еквайринг стягувалася із платника та вказати її значення. А також у полі Description додати свій опис способу оплати з Fondy чи залишити його порожнім, якщо хочете використовувати дефолтний.

04

Збережіть зміни, щоб активувати модуль. На цьому інтеграцію Fondy з компонентом DJ-Classifieds для Joomla завершено – можете створювати оголошення та приймати оплати по них на своєму сайті.

Чому ми

  • Швидке підключення

Щоб створити мерчанта Fondy та підключити прийом платежів до свого сайту на Joomla із розширенням DJ-Classifieds, потрібно не більш ніж 24 години

  • Висока конверсія

Каскадний процесинг, налаштовуваний антифрод, модульність платформи й інші наші компоненти забезпечують конверсію платежів до 98%

  • Аналітика та звіти

Платежі в реальному часі, наскрізна аналітика та кастомні звіти доступні в єдиному інтерфейсі – мерчант-порталі Fondy

  • Всі канали продажу

Із Fondy приймати оплати можна скрізь – не лише на сайті, а й у соціальних мережах і месенджерах, мобільних додатках і навіть офлайн

  • Рішення для кожного бізнесу

У нас є готові інструменти для роботи із платежами в інтернет-магазинах, маркетплейсах, HoReCa, EdTech, SaaS та інших

  • Служба підтримки і персональний менеджер 24/7

Ми на зв’язку цілодобово по телефону, електронною поштою, в месенджерах і чаті на етапі підключення та обслуговування

Розвивайте бізнес без кордонів із Fondy

Нас як еквайринг-партнера обрали вже понад 20 000 компаній у всьому світі