Модуль оплати Fondy для PrestaShop

Створіть успішний інтернет-магазин за допомогою потужної eCommerce-платформи PrestaShop. Вона легко адаптується для будь-яких завдань бізнесу та допомагає йому зростати. Щоб почати продавати більше, підключіть до свого сайту прийом платежів від Fondy. З нашим готовим модулем оплати це можна зробити буквально за кілька хвилин.

Fondy main image

Що таке PrestaShop

PrestaShop – популярна CMS для eCommerce із відкритим вихідним кодом. Вона містить понад 300 інструментів і плагінів для створення й адміністрування інтернет-магазинів будь-якого масштабу. З її допомогою можна керувати каталогом продуктів, замовленнями, доставкою та іншими даними просто з адмінпанелі сайту. А завдяки сотням інтеграцій PrestaShop зі сторонніми системами та сервісами прийому оплат, у тому числі з Fondy, її можливості для бізнесу практично безмежні.

Доступний функціонал модуля оплати Fondy для PrestaShop

Redirect-чекаут
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Для оплати замовлення із сайту на PrestaShop клієнт скеровується на зовнішню платіжну сторінку Fondy, яка відкривається в новому URL.
Дані покупки підтягуються автоматично, платнику залишається лише обрати зручний для нього метод оплати. Наприклад, банківською карткою Visa & Mastercard або електронним гаманцем Apple Pay & Google Pay.
Статуси й інші дані щодо оплат доступні вам і в адмінпанелі PrestaShop, і на стороні Fondy в кабінеті мерчанта й мобільному застосунку для iOS & Android.

Як підключити Fondy до PrestaShop

Notice

Наш модуль оплати сумісний із PrestaShop 1.3.Х.Х, 1.6.Х.Х и 1.7.Х.Х. Його працездатність із іншими версіями CMS не гарантована.

01

Скачайте модуль оплати Fondy для PrestaShop із репозиторію на GitHub за посиланням.

02

Розпакуйте архів, оберіть серед папок ту, яка відповідає вашій версії PrestaShop, і додайте її вміст у локальну директорію /modules/ свого сайту.

03

Перейдіть в адмінпанелі PrestaShop у вкладку Менеджер модулів > Модулі, знайдіть у списку Fondy й натисніть «Встановити».

04

Дочекайтесь закінчення установки модуля оплати, а потім натисніть «Налаштувати».

05

Введіть ID свого мерчанта (поле «Ідентифікатор мерчанта») і ключ оплати (поле «Cекретний ключ»), а також за потреби внесіть зміни в інші налаштування. Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

06

Збережіть налаштування. Готово, на цьому підключення модуля оплати Fondy до інтернет-магазину на PrestaShop завершене.

Чому нам довіряють

  • Підключення за 24 години

Лише доба потрібна, щоб зареєструвати обліковий запис, створити й активувати мерчанта, а також почати приймати платежі із плагіном від Fondy

  • Конверсія до 98%

Сукупність наших технічних рішень забезпечує найвищу конверсію платежів на ринку

  • Служба підтримки 24/7

Оперативний зв’язок із фахівцями Fondy у зручних каналах комунікації: на сайті, у месендержах, по телефону й email

  • Індивідуальне доопрацювання

За запитом ми можемо розробити новий плагін, реалізувати додатковий платіжний функціонал або змінити наявний

Продавайте всьому світові та заробляйте більше з Fondy

Нас для роботи із платежами обрали вже понад 20 000 підприємців