Платіжний плагін Fondy для сайтів і чат-ботів на SendPulse

Вибудуйте без особливих зусиль свої продажі та знизьте витрати на маркетинг, використовуючи платформу SendPulse і нашу пряму інтеграцію з нею. Створіть сайт або чат-бот у блочному конструкторі, підключіть до нього Fondy за допомогою готового модуля та почніть заробляти вже сьогодні. На все це у вас піде буквально кілька хвилин.

Fondy main image

Що таке SendPulse

SendPulse – багатофункціональна платформа для маркетингу та продажу. З її допомогою можна створювати лендінги, інтернет-магазини та чат-боти для віртуального асистування бізнесу у Facebook, Instagram, Telegram, Viber і WhatsApp. Також її можливості дозволяють збирати відгуки клієнтів, управляти угодами в CRM, робити розсилки та багато іншого. Завдяки різним модулям та інтеграціям SendPulse, у тому числі з Fondy, ви можете зменшити навантаження на свою операційну діяльність і маркетинговий бюджет, автоматизувавши продажі без великих витрат.

Доступний функціонал плагіна Fondy для SendPulse

Redirect-чекаут
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Після підключення модуля Fondy до SendPulse ваші покупці для підтвердження замовлення із сайту чи чат-боту будуть скеровані на нашу платіжну сторінку.
На ній вони зможуть використати найбільш зручний для себе платіжний метод. Наприклад, оплату банківською карткою Visa & Mastercard або електронним гаманцем Apple Pay & Google Pay. Усі необхідні параметри замовлення, в тому числі сума та валюта, підтягнуться автоматично.
Статуси платежів і детальна інформація щодо них будуть доступні й у CRM-системі SendPulse, і на стороні Fondy в особистому кабінеті та мобільному додатку.

Як підключити модуль Fondy до SendPulse

01

Перейдіть на сайт SendPulse, увійдіть у свій особистий кабінет і виберіть у панелі керування Налаштування > Прийом оплат.

02

Знайдіть у списку платіжних систем Fondy й натисніть «Підключити».

03

Введіть у вікні, яке відкрилося, ID свого мерчанта, оберіть потрібну вам валюту й натисніть «Зберегти». Необхідний параметр можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

04

Вкажіть Fondy як платіжну систему для кнопки оплати свого чат-боту чи сайту, щоб почати приймати платежі за допомогою нашого модуля.

Переваги Fondy

  • Одна інтеграція – глобальне покриття

Для прийому платежів бізнесам, зареєстрованим в Україні, Великобританії та країнах ЄС, достатньо однієї інтеграції з Fondy

  • Єдиний еквайринг-партнер

В Україні ми працюємо одразу із 6 банками-еквайрами – це гарантує безперебійну обробку всіх транзакцій у вашому проєкті на SendPulse

  • Конверсія платежів до 98%

Каскадний процесинг, розумний антифрод, SLA на рівні 99,95% та інші наші рішення забезпечують максимально можливу конверсію платежів

  • Підключення за 1 день

Усього за добу можна створити й активувати мерчанта, а потім із нашим модулем налаштувати прийом оплат у SendPulse і відстежувати угоди в CRM-системі

Продавайте в інтернеті більше і зручніше з Fondy

Нас обрали уже понад 20 000 підприємців в Україні та за кордоном