Платіжний плагін Fondy для сайтів на Shop-Express

Зосередьтеся на роботі з клієнтами й отримайте більше свободи для розвитку свого проєкту. Адже для швидкого запуску інтернет-магазину та налаштування прийому оплат є хмарна платформа Shop-Express і наша пряма інтеграція з нею. Використовуйте багатофункціональний конструктор для створення сучасного сайту, а готовий модуль Fondy – щоб за хвилину підключити на ньому прийом платежів і збільшити продажі.

Fondy main image

Що таке Shop-Express

Shop-Express – SaaS-платформа для проєктів будь-якого масштабу. З нею ви можете створити власний сайт без залучення фахівців, працювати з клієнтськими відгуками, запускати рекламні кампанії та багато іншого. Також серед послуг платформи є розробка інтернет-магазину з індивідуальним дизайном, базовою пошуковою оптимізацією, налаштуванням Google Shopping та іншими функціями. Завдяки різним модулям та інтеграціям із популярними маркетплейсами, соціальними мережами та платіжними сервісами, у тому числі з Fondy, можливості Shop-Express покривають практично всі потреби сучасного бізнесу.

Доступний функціонал плагіна Fondy для Shop-Express

Redirect-чекаут
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Оплатити замовлений товар клієнти вашого інтернет-магазину зможуть на платіжній сторінці Fondy, що відкривається в новому URL.
На ній уже будуть вказані всі параметри замовлення: сума, валюта, email-адреса та інше. Тож їм залишається вибрати найзручніший для себе платіжний метод для завершення покупки – банківською карткою, Apple Pay & Google Pay або іншим способом.
З аналітикою оплат ви зможете ознайомитися в панелі керування Shop-Express або на стороні Fondy в мерчант-порталі та мобільному додатку для iOS & Android.

Як підключити модуль Fondy до Shop-Express

01

Перейдіть на сайт Shop-Express, увійдіть у свій особистий кабінет і виберіть в адмінпанелі Магазин > Оплата.

02

Знайдіть у списку модуль Fondy й натисніть кнопку «Підключити».

03

Введіть у новому вікні:

  • Назву способу оплати, наприклад «Банківською карткою», – так він буде називатися при оформленні замовлення у вашому інтернет-магазині.
  • ID свого мерчанта (поле «Ключ торговця») і ключ оплати (поле «Приватний ключ»). Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

Після цього натисніть «Ввімкнути даний спосіб оплати» та «Зберегти», щоб активувати модуль і прийом платежів.

04

Вкажіть у налаштуваннях свого інтернет-магазину, за яких варіантів доставки ваші клієнти можуть використовувати оплату через наш модуль.

Переваги Fondy

  • Підключення протягом 24 годин

Від реєстрації мерчанта до підключення модуля й першої оплати в інтернет-магазині на Shop-Express мине не більш як доба

  • Частка успішних транзакцій – до 98%

Сукупність рішень Fondy забезпечує максимально можливу конверсію платежів через наш шлюз у вашому бізнесі

  • Мобільний додаток і особистий кабінет мерчанта

Інструменти аналітики та прийому платежів, дані щодо оплат і систематичних відшкодувань – це й чимало іншого завжди під рукою

  • Служба підтримки та персональний менеджер

Миттєве вирішення будь-яких питань у роботі з Fondy в месенджерах і онлайн-чаті, по телефону й електронною поштою

Розвивайте свій інтернет-магазин на Shop-Express успішніше з Fondy

Нас обрали уже понад 20 000 підприємців у всьому світі