Платіжний плагін Fondy для сайтів та інтернет-магазинів на Shopify

Не гайте ні хвилини – почніть продавати вже сьогодні. Створіть власний сайт або інтернет-магазин за допомогою готових шаблонів Shopify і підключіть до нього прийом платежів від Fondy за лічені хвилини. А далі отримуйте оплати у будь-якій валюті з усього світу банківськими картками, електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay, а також локальними методами. Завдяки прямій та ексклюзивній для українського ринку інтеграції двох наших платформ вам доступний весь необхідний платіжний функціонал без складних і напівробочих схем.

Fondy main image

Що таке Shopify

Shopify – міжнародна хмарна платформа для eCommerce, яка допомагає індивідуальним підприємцям і великим компаніям запускати та розвивати власні інтернет-проєкти. Її вбудовані можливості і чимало інтеграцій із різними майданчиками та сервісами, серед яких і Fondy, покривають усі потреби сучасного бізнесу. Крім того, Shopify дає змогу продавати та приймати оплати не лише на сайті, створеному на їхньому конструкторі, а й на партнерських маркетплейсах, у соціальних мережах і навіть наземних торгових точках.

Доступний функціонал плагіна Fondy для Shopify

Redirect-чекаут
Холдування
Повернення
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Для оплати замовлення із сайту чи інтернет-магазину на Shopify користувач скеровується на платіжну сторінку Fondy, яка відкривається у новому URL.
Усі дані замовлення, такі як сума, валюта, адреса електронної пошти й інші підставляються автоматично. Клієнту залишається обрати зручний для нього метод оплати, наприклад банківською карткою платіжних систем Visa & Mastercard або електронним гаманцем Apple Pay & Google Pay.
За потреби можна захолдувати кошти на картці платника, а також виконати повне чи часткове повернення, якщо він вирішив повернути покупку.
Аналітика та статуси платежів доступні і в адмінпанелі Shopify, і на стороні Fondy в мерчант-порталі та мобільному застосунку.

Як підключити Fondy до Shopify

01

Перейдіть за посиланням на сторінку нашого плагіна у Shopify App Store і натисніть Add app.

02

Авторизуйтесь у Shopify, оберіть потрібний вам обліковий запис і магазин, а після цього встановіть плагін, натиснувши Install app.

03

Введіть на сторінці налаштувань плагіна ID свого мерчанта та ключ оплати (поле Payment key), а потім натисніть Save. Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

04

Перейдіть у панелі керування свого магазину на Shopify у вкладку Settings > Payments та оберіть серед доступних ті платіжні методи, за допомогою яких ви б хотіли приймати платежі через наш шлюз.

05

За потреби протестуйте, як працює плагін Fondy для Shopify, а потім активуйте його.

Потрібна допомога із Shopify?

Зв'язатися
Voodoo Ecom багато років допомагають українським бізнесам на всіх етапах – від розробки сайтів та інтернет-магазинів на Shopify до масштабування проєктів. Можете сміливо делегувати їм усю рутину, в тому числі підключення прийому платежів від Fondy, щоб досягти потрібних результатів іще швидше.
Зв'язатися
Зв'язатися
Web-Systems Solutions – офіційний партнер Shopify, який уже 15 років розширює можливості eCommerce. Вони можуть створити для вас інтернет-магазин із власним дизайном, розробити мобільний застосунок, підключити прийом платежів від Fondy та багато іншого. Скористайтесь їхніми послугами, щоб розвивати проєкт із професійною підтримкою.
Зв'язатися

Чому обирають Fondy

  • Конверсія платежів до 98%

Сукупність рішень нашої платформи забезпечує бізнесу максимально можливу конверсію оплат

  • Кабінет мерчанта у смартфоні

Завдяки мобільному застосунку Fondy аналітика та базові інструменти для прийому платежів на сайті й без нього завжди під рукою

  • Щоденні відшкодування

Усі платежі за вирахуванням нашої фіксованої комісії систематично відшкодовуються на розрахунковий рахунок мерчанта відповідно до строгого регламенту

  • Готові рішення для бізнесів

У Fondy є весь необхідний функціонал для роботи із платежами в eCommerce, EdTech, HoReCa, маркетплейсах та інших сферах

  • Індивідуальне доопрацювання шлюзу

Адаптація наших рішень за запитом під конкретні завдання та бізнес-моделі для оптимізації роботи із платежами

  • Підтримка 24/7 і персональний менеджер

Оперативне вирішення будь-яких питань по телефону, email, у месенджерах і онлайн-чаті на сайті на етапах підключення та обслуговування

Зробіть свій сайт чи інтернет-магазин на Shopify іще ефективнішим із Fondy

Нас обрали вже понад 20 000 підприємців у всьому світі