Платіжний модуль Fondy для Sitniks CRM

Автоматизуйте продаж товарів і прийом оплат в Instagram і Facebook, щоб не пропустити жодного клієнта свого інтернет-магазину. CRM-система Sitniks і платформа Fondy створені для підприємців, яким потрібен результат тут і зараз. Наша пряма інтеграція дає сучасним бізнесам чимало інструментів для маркетингу, аналітики й роботи з платежами, щоб вони могли працювати ефективніше.

Fondy main image

Що таке Sitniks

Sitniks – багатофункціональна CRM-система для товарного бізнесу в Instagram і Facebook. Вона дає змогу взаємодіяти з користувачами та ботами в соціальних мережах і месенджерах, синхронізувати всі канали продажу в єдиному вікні, створювати воронки, генерувати звіти й багато іншого. А завдяки API, різним модулям та інтеграціям із сервісами, у тому числі з Fondy, базовий інструментарій Sitniks CRM можна розширювати як завгодно.

Доступний функціонал модуля Fondy для Sitniks CRM

Інвойсинг
Redirect-чекаут
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Підключивши модуль Fondy до Sitniks, ви зможете виставляти рахунки на оплату своїх товарів клієнтам із Facebook та Instagram просто в CRM-системі.
Перейшовши за платіжним посиланням, вони потраплять на сторінку оплати Fondy, де вже будуть вказані сума, валюта, електронна адреса й інші дані із Sitniks CRM.
Їм залишиться обрати найзручніший для себе спосіб оплати, наприклад банківською карткою, Apple Pay або Google Pay, і здійснити платіж.
Статуси всіх транзакцій будуть доступні вам і в адмінпанелі Sitniks CRM, і в мерчант-порталі Fondy та мобільному додатку для iOS & Android.

Як підключити модуль Fondy до Sitniks CRM

01

Перейдіть на сайт Sitniks, увійдіть у свій особистий кабінет і оберіть у панелі керування Налаштування > Інтеграції.

02

Знайдіть у списку рядок із модулем Fondy і натисніть на нього.

03

Введіть на сторінці налаштувань ID свого мерчанта і ключ оплати, а також додайте посилання на сайт і виберіть валюту виставлення рахунків. Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

04

Натисніть «Зберегти», щоб активувати модуль Fondy в CRM-системі Sitniks. На цьому налаштування завершене.

Чому обирають нас

  • Підключення за 24 години

Реєстрація, налаштування мерчанта та підключення еквайрингу всього за добу без паперової тяганини й особистих зустрічей

  • Максимально можлива конверсія

Каскадний процесинг, розумний антифрод, SLA на рівні 99,95%, модульність платформи й інші наші рішення забезпечують конверсію платежів до 98%

  • Строгий регламент відшкодувань

Платежі після вирахування фіксованої комісії Fondy відшкодовуються на банківський рахунок або ключ-картку відповідно до суворого регламенту

  • Людяна служба підтримки й персональний менеджер

Всі питання щодо роботи із платформою можна вирішити швидко й у зручному каналі – в тому числі у чаті, месенджерах і по телефону

Підвищте ефективність свого інтернет-магазину з Fondy

Нашими клієнтами стали вже понад 20 000 компаній у всьому світі