Платіжний модуль Fondy для Thelia

Створіть власний інтернет магазин, використовуючи просунуту платформу Thelia. З нею ви зможете реалізувати будь-які завдання, успішно розвивати свій онлайн-проєкт і масштабувати його. А прийом оплати на сайті делегуйте Fondy, скориставшись нашим платіжним модулем. Це дасть вам можливість продавати всьому світу і збільшувати прибуток із кожним днем.

Fondy main image

Що таке Thelia

Thelia – популярна CMS із відкритим вихідним кодом для eCommerce, яка дає можливість створювати сайти будь-якої складності та комплексно керувати їхнім контентом. Платформа написана мовою PHP з використанням компонентів фреймворку Symfony, тому відрізняється доброю масштабованістю та продуктивністю. Інструментарій Thelia містить усе необхідне для інтернет-магазинів: необмежена кількість товарів і категорій, швидкий і зручний пошук, просунута SEO-оптимізація, багатомовність, мультивалютність і не тільки. А завдяки широкому вибору модулів, у тому числі від Fondy, її базові можливості стають іще ширшими. Так, використовуючи нашу пряму інтеграцію з Thelia, ви зможете налаштувати прийом оплат на сайті всього за кілька хвилин.

Доступний функціонал модуля Fondy для Thelia

Redirect-чекаут
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Для оплати замовлення в інтернет-магазині на Thelia клієнт скеровується на зовнішню платіжну сторінку Fondy, яка відкривається в новому URL.
На ній автоматично підтягується вся інформація щодо замовлення, в тому числі номер, сума та валюта. Платнику залишається обрати найзручніший спосіб оплати, наприклад банківською карткою платіжних систем Visa & Mastercard чи електронним гаманцем Apple Pay & Google Pay, і завершити покупку.
Статуси й інші деталі платежів можна відстежувати і на стороні Thelia в адмінпанелі, і в особистому кабінеті чи мобільному застосунку Fondy.

Як підключити модуль Fondy до Thelia

Notice

Наш модуль оплати сумісний із Thelia 1.5. Перед його налаштуванням переконайтесь, що використовуєте відповідну версію CMS.

01

Скачайте модуль Fondy для Thelia з репозиторію на GitHub за посиланням.

02

Перейдіть у панелі керування Thelia у вкладку Modules.

03

Завантажте скачаний архів модуля в блок Install or update a module, натисніть Install і дочекайтеся його установки.

 

Або розархівуйте папку та скопіюйте її вміст у локальну директорію /local/modules/ свого сайту на Thelia за допомогою файлового менеджера.

04

Перейдіть до налаштування модуля, а далі введіть ID свого мерчанта і ключ оплати. Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

05

Збережіть зміни й активуйте модуль. Готово, на цьому підключення Fondy до інтернет-магазину на Thelia завершене.

Чому нам довіряють

  • Швидкий старт

Весь процес підключення від реєстрації та налаштування мерчанта до прийому першої оплати в інтернет-магазині займає не більш ніж 24 години

  • Глобальне покриття

Бізнесам, зареєстрованим в Україні, ЄС і Великій Британії, для роботи із платежами достатньо однієї інтеграції з нами

  • Конверсія до 98%

Сукупність технічних рішень Fondy забезпечує максимально можливу конверсію платежів

  • Жива служба підтримки

Оперативне вирішення будь-яких питань щодо роботи із платформою в онлайн-чаті на сайті, месенджерах, по телефону та email

Збільште продажі та масштабуйте свій бізнес разом із Fondy

Нас обрали вже понад 20 000 підприємців у всьому світі