Інтеграція Fondy з Waylight

Монетизуйте свою експертність та заробляйте більше з продуманим функціоналом платформи Waylight і сервісом Fondy. Завдяки нашій прямій інтеграції ви можете за кілька кліків почати приймати оплати на власному лендінгу від підписників з різних куточків світу.

Fondy main image

Спеціальні умови Waylight для клієнтів Fondy

Реєструйтеся за посиланням нижче та отримайте до 50% знижки на використання продуктів Waylight. Ця ексклюзивна пропозиція діє лише для мерчантів Fondy.

Що таке Waylight

Waylight – платформа для монетизації соціальних мереж та спільнот. Тут автори контенту за 2 хвилини можуть створити власний лендінг з продуктами, подіями, портфоліо та відгуками, а далі додати посилання на нього у шапку профілю чи біо. Це рішення чудово підійде для продажу квитків, консультацій, курсів та збору донатів від фанів. Платформа допомагає залучати більшість клієнтів з соціальних мереж та автоматизувати процес комунікації з ними. А пряма інтеграція Waylight з Fondy дозволяє за лічені хвилини підключити прийом оплат.

Доступний функціонал інтеграції Fondy з Waylight

Прийом оплат
Попап-чекаут
Колбеки за платежами

Як це працює

Для оплати навчання, послуги чи платного доступу на Waylight користувачу у спливаючому вікні відкривається платіжна форма Fondy.
Всі деталі, такі як сума і валюта, підтягуються автоматично. Йому залишається обрати зручний платіжний метод і здійснити оплату.
Аналітика та статуси всіх транзакцій доступні в адмінпанелі Waylight, а також в мерчант-порталі й мобільному застосунку Fondy.

Як підключити Fondy до Waylight

01

Увійдіть у свій особистий кабінет Waylight за посиланням і перейдіть в адмінпанелі Налаштування виплат > Перейти в виплати.

02

У випадаючому списку серед доступних методів виплат оберіть Personal, якщо бажаєте отримувати кошти на банківську картку, або Private Entrepreneur, якщо бажаєте отримувати кошти на IBAN-рахунок, та заповніть усі поля.

03

Перейдіть в електронну пошту, відкрийте лист від Fondy та клікніть на кнопку «Зареєструватись», щоб завершити налаштування на нашому боці. Якщо вже маєте активного мерчанта Fondy, усе запрацює автоматично. Якщо ні, спочатку створіть та активуйте його.

04

Готово, тепер можете приймати оплати банківськими картками, електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay та іншими методами від користувачів з усього світу.

Notice

Якщо залишаться питання, ви завжди можете звернутися в підтримку Waylight у чат-боті Telegram aбо написати на пошту support@waylight.me.

Чому нам довіряють

  • Глобальне покриття

Одна інтеграція з Fondy дозволяє вести діяльність без кордонів – ми обслуговуємо клієнтів у 40 країнах світу

  • Старт за 24 години

Щоб зареєструватися, створити мерчанта та почати приймати платежі, знадобиться всього доба

  • Відшкодування щодня

Отримані від платників кошти надходять на зазначені реквізити згідно строгого регламенту

  • Людяна служба підтримки

Наші фахівці завжди на зв’язку в чаті на сайті, месенджерах, по телефону та email

Монетизуйте свою експертність разом із Fondy

Нас в якості платіжного партнера обрали понад 20000 клієнтів по всьому світу