Платіжний плагін Fondy для Weblium: прийом оплат на сайті із безшовною інтеграцією

Створіть власний лендінг або інтернет-магазин за кілька годин за допомогою розумного конструктора сайтів Weblium. А потім без жодного рядка коду підключіть до нього еквайринг від Fondy, скориставшись нашим платіжним плагіном. Це найшвидший і найлегший спосіб розпочати приймати оплати банківськими картками, електронними гаманцями і не тільки від клієнтів з усього світу.

Fondy main image

Що таке Weblium

Weblium («Вебліум») – розумний і водночас простий у використанні вебконструктор, за допомогою якого можна створити власний сайт без розробки та зайвих витрат. На вибір 300+ продуманих шаблонів для різних завдань, вбудований дизайн-асистент, інструменти маркетингу та SEO-оптимізації для просування товарів і послуг, власна CRM-система з безліччю модулів та інше. А доповнюють все це інтеграції з різними платформами та сервісами, зокрема з Fondy. Використовуючи наш плагін для Weblium, ви всього за кілька хвилин зможете запустити продажі та почати приймати оплати.

Доступний функціонал плагіна Fondy для Weblium

Redirect-чекаут
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Для оплати замовлення із сайту чи інтернет-магазину на Weblium покупець скеровується на платіжну сторінку Fondy.
Всі деталі покупки, такі як сума, валюта, email та інші підтягуються автоматично, йому залишається обрати зручний платіжний метод і здійснити оплату.
Сповіщення про результат платежу автоматично приходить на електронну пошту і покупцеві, й мерчанту.
Аналітика та статуси всіх транзакцій доступні в адмінпанелі «Вебліум», а також в особистому кабінеті й мобільному застосунку Fondy.

Як почати приймати платежі на Weblium із Fondy

01

Увійдіть у свій особистий кабінет на сайті Weblium і перейдіть в адмінпанелі Налаштування сайту > Платіжні системи.

02

Знайдіть Fondy у списку доступних для підключення платіжних методів і натисніть «Додати».

03

У відповідних полях введіть ID свого мерчанта і ключ оплати (поле «Секретний ключ»). Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

 

У полі «Назва» вкажіть, як при оформленні покупки буде називатися спосіб оплати з Fondy, а у «Призначення платежу» додайте інформацію про замовлення, яка відображатиметься на платіжній сторінці. Це можуть бути або змінні дані (наприклад, {order_id}), або статична інформація.

 

Далі вкажіть URL сторінок, на які ваші покупці будуть автоматично перенаправлені після успішної та неуспішної оплати.

Notice

За потреби можете протестувати роботу плагіна, клікнувши на світчер «Тестовий режим». Він дає змогу провести оплату через Fondy, використовуючи тестові реквізити.

04

Збережіть налаштування. На цьому підключення нашого платіжного плагіна до сайту на «Вебліум» завершене. Тепер можете приймати оплати з Fondy.

Чому обирають нас

  • Швидке підключення

Із готовим платіжним плагіном Fondy для Weblium розпочати приймати оплати на сайті можна буквально через 5 хвилин

  • Конверсія до 98%

Каскадний процесинг, працездатність на рівні 99,95%, модульність системи й інші наші рішення забезпечують максимально можливу конверсію

  • Інформування щодо платежів

Статуси всіх транзакцій, у тому числі успішних і неуспішних, а також сповіщення щодо них на email доступні в режимі реального часу

  • Щоденні відшкодування

Отримані від клієнтів кошти за вирахуванням фіксованої комісії Fondy відшкодовуються на банківські реквізити згідно зі строгим регламентом

Налаштуйте прийом платежів на сайті за кілька кліків

Еквайринг від Fondy вже використовують понад 20 000 підприємців у всьому світі