Платіжний плагін Fondy для сайтів на WeStudy

Налаштуйте кількома кліками прийом інтернет-оплат картками й електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay у своєму проєкті, створеному на платформі WeStudy. Використовуйте пряму інтеграцію Fondy з нею, щоб швидко почати продавати на сайті онлайн-курси, відеолекції та інший навчальний контент студентам з України та всього світу.

Fondy main image

Що таке WeStudy

WeStudy – розроблена спільно з українськими педагогами цифрова освітня платформа, призначена для ведення інформаційного бізнесу. Вона ідеально підходить і фрілансерам, і підприємцям, університетам і школам, надаючи потрібний їм набір інструментів, серед яких і автоматизований прийом платежів від Fondy.

Доступний функціонал плагіна Fondy для WeStudy

Redirect-чекаут
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Для оплати курсу чи іншої освітньої послуги вашого проєкту на WeStudy користувач скеровується на платіжну сторінку Fondy.
Сума, валюта й інші параметри замовлення підставляються автоматично. Йому потрібно лише обрати найзручніший для себе спосіб оплати. Наприклад, банківською карткою платіжних систем Visa & Mastercard, електронним гаманцем Apple Pay & Google Pay або іншим методом.
Статуси всіх оплат і платіжна аналітика доступні вам і в адмінпанелі WeStudy, і в особистому кабінеті та мобільному додатку Fondy.

Як підключити Fondy до сайту на WeStudy

01

Перейдіть в адмінпанелі свого проєкту на WeStudy у вкладку Налаштування > Типи оплати.

02

Знайдіть у списку Fondy та оберіть пункт «Активний» для цього типу оплати.

03

У вікні, яке відкрилося, введіть ID свого мерчанта (поле Merchant ID) і ключ оплати (поле Merchant Secret Key), потім натисніть «Під’єднати». Потрібні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

04

Натисніть «Зберегти», щоб активувати плагін і прийом платежів у себе на сайті, створеному на WeStudy.

Переваги Fondy для вашого проєкту на WeStudy

  • Активація мерчанта менш ніж за добу

Від реєстрації облікового запису та створення мерчанта до прийому першої оплати з Fondy пройде не більш ніж 24 години, і все це без складного налаштування, паперової бюрократії та особистих зустрічей

  • Максимально можлива конверсія

Із Fondy частка ваших успішних платежів може досягти 98% – це можливо завдяки каскадному процесингу, антифроду, що навчається, та іншим нашим технологічним рішенням

  • Щоденні відшкодування

Усі отримані від платників кошти, за вирахуванням фіксованої комісії Fondy, автоматично відшкодовуватимуться на ваші банківські реквізити відповідно до суворого регламенту

  • Регулярні оновлення

Ми безперервно вдосконалюємося та покращуємо функціонал усіх поточних інтеграцій, щоб забезпечити вашому проєкту на WeStudy найпрогресивніші та найнадійніші платіжні технології

Збільште продажі та масштабуйте свій освітній бізнес разом із нами

Fondy обрали вже понад 20 000 підприємців у всьому світі