Платіжний модуль Fondy для WHMCS

Підключіть Fondy до білінгової системи WHMCS для зручного та безперебійного прийому інтернет-оплат за хостинг від ваших клієнтів з усього світу. Так ви зможете автоматизувати роботу із платежами та керувати акаунтами користувачів іще ефективніше. Завдяки прямій інтеграції Fondy з WHMCS підключити наш модуль можна без жодного рядка коду буквально за кілька хвилин.

Fondy main image

Що таке WHMCS

WHMCS – це універсальна білінгова система для хостинг-компаній, яка підходить для продажу різноманітних послуг. Її функціонал охоплює всі необхідні аспекти сучасного онлайн-бізнесу: керування акаунтами, білінг, контроль оплат, генерація звітів за різними параметрами, централізована підтримка клієнтів і не тільки. А завдяки численним інтеграціям і модулям, у тому числі від Fondy, WHMCS надає все необхідне для автоматизації вебхостингу.

Доступний функціонал платіжного модуля Fondy для WHMCS

Redirect-чекаут
Повернення
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Для оплати хостингу клієнт переходить на зовнішню платіжну сторінку Fondy, яка відкривається в новому URL.
Всі дані замовлення підставляються автоматично, платнику залишається обрати найзручніший для нього спосіб оплати. Наприклад, банківською карткою Visa & Mastercard чи електронним гаманцем Apple Pay & Google Pay.
Статуси й інші деталі платежів, а також повернення доступні і в адмінпанелі білінгової системи WHMCS, і в особистому кабінеті чи мобільному застосунку Fondy.

Як підключити модуль Fondy до WHMCS

Notice

Наш модуль оплати сумісний із WHMCS 5.Х.Х – 7.Х.Х. Перед його встановленням переконайтеся, що використовуєте відповідну версію білінгової системи.

01

Скачайте модуль оплати Fondy для WHMCS із репозиторію на GitHub за посиланням.

02

Розархівуйте папку та скопіюйте її вміст у кореневу директорію свого проєкту WHMCS.

03

Перейдіть у панелі керування WHMCS у вкладку Setup > Payments > Payment Gateways і в All Payment Gateways натисніть на Fondy.

04

Введіть ID свого мерчанта (поле Merchant ID) і ключ оплати (поле Secret Key), а також оберіть мову сторінки оплати й валюту. Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

05

Збережіть налаштування, натиснувши Save Changes. Готово, на цьому підключення модуля Fondy до білінгової системи WHMCS завершене.

Чому обирають нас

  • Підключення за 24 години

Зареєструвати обліковий запис на платформі Fondy, створити нового мерчанта та підключити прийом платежів за хостинг можна всього за добу

  • Висока конверсія

Працездатність шлюзу на рівні 99,95%, модульність платформи й інші наші рішення забезпечують конверсію до 98%

  • Регулярні оновлення

Доопрацювання наявних продуктів і розробка нового функціоналу відкривають доступ до найсучасніших технологій

  • Технічна підтримка 24/7

Оперативне вирішення будь-яких питань щодо роботи із платформою в чаті на сайті, месенджерах, по телефону й email

Розвивайте свій онлайн-проєкт разом із Fondy

У нас є готові платіжні рішення для кожного бізнесу