Платіжний модуль Fondy для сайтів на Wix

Створіть професійний лендінг або інтернет-магазин без жодного рядка коду, використовуючи для цього платформу Wix. А потім за кілька хвилин додайте на сайт прийом оплат за допомогою готового модуля Fondy. Так ви зможете почати продавати всьому світу вже сьогодні та працювати із платежами ще зручніше.

Fondy main image

Що таке Wix

Wix – універсальний вебконструктор, який дає змогу створювати сайти, інтернет-магазини, лендінги та їхні мобільні версії на основі готових шаблонів. Більш як 800 дизайнів на вибір, інструменти для email-розсилки та просування у соціальних мережах, а також просунута CRM-система для комунікації з клієнтами. Крім того, платформа Wix має безліч інтеграцій зі сторонніми сервісами, серед яких і Fondy, що робить її можливості практично безмежними. Так, використовуючи наш платіжний модуль, можна за кілька кліків підключити прийом платежів на сайті й почати заробляти просто зараз.

Доступний функціонал модуля Fondy для Wix

Embedded-чекаут
Redirect-чекаут
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Після активації нашого модуля ви можете використовувати всі стандартні платіжні форми Wix для продажу товарів і послуг на сайті чи в інтернет-магазині.
Залежно від способу підключення Fondy до вашого сайту оплата замовлення відбувається на зовнішній або вбудованій платіжній сторінці.
Дані покупки підставляються автоматично, платникові потрібно лише обрати найзручніший спосіб оплати. Наприклад, банківською карткою Visa & Mastercard чи електронним гаманцем Apple Pay & Google Pay.
Після успішної оплати покупець отримує на email автоматичний лист від Wix із деталями замовлення. Також ви можете налаштувати аналогічні сповіщення, але за платежами в особистому кабінеті Fondy.
Статуси всіх транзакцій і деталі щодо них доступні і в адмінпанелі Wix, і на боці Fondy в мерчант-порталі та мобільному застосунку для iOS & Android.

Як підключити Fondy до сайту на Wix

01

Увійдіть у свій особистий кабінет Wix і перейдіть в адмінпанелі Налаштування > Прийом платежів.

02

У вікні, яке відкрилося, внизу списку натисніть «Дивитися інші способи оплати», а потім у вкладці «Більше способів оплати» навпроти рядка «Сторонні провайдери кредитних / дебетових карток» клікніть на «Дивитися варіанти».

03

У новій вкладці серед доступних варіантів знайдіть Fondy Payments і натисніть «Підключити».

04

На сторінці підключення модуля у відповідних полях введіть ID свого мерчанта (поле Merchant ID) і ключ оплати (поле Merchant key), а далі натисніть на кнопку «Підключити». Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

05

Готово, тепер можете приймати оплати банківськими картками від клієнтів з України та зі всього світу на вбудованій у ваш сайт або інтернет-магазин на Wix платіжній сторінці.

01

Увійдіть у свій особистий кабінет Wix і перейдіть в адмінпанелі Налаштування > Прийом платежів.

02

У вікні, яке відкрилося, внизу списку натисніть «Дивитися інші способи оплати», а потім у вкладці «Більше способів оплати» знайдіть Fondy та натисніть «Підключити».

03

На сторінці підключення модуля у відповідних полях введіть ID свого мерчанта (поле Merchant ID) і ключ оплати (поле Merchant key), а далі натисніть на кнопку «Підключити». Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

04

Готово, тепер можете приймати оплати банківськими картками, електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay та іншими методами від клієнтів зі всього світу на зовнішній платіжній сторінці Fondy.

Чому нам довіряють

  • Високий рівень конверсії

Сукупність технічних рішень Fondy забезпечує максимально можливу конверсію платежів – до 98%

  • Готові рішення для різних сегментів

Наші можливості покривають бізнес-потреби маркетплейсів, eCommerce, HoReCa, SaaS, EdTech та інших сфер

  • Індивідуальне доопрацювання

Кастомне налаштування платіжних інструментів Fondy на нашій стороні під точкові завдання та потреби бізнесу

  • Регулярні оновлення

Доопрацювання наявних продуктів і створення нових забезпечують доступ до найсучасніших технологій

  • Підключення за 24 години

Всього доба потрібна для реєстрації, створення мерчанта й підключення прийому платежів на сайті та в інших каналах продажу

  • Техпідтримка і персональний менеджер

Оперативне вирішення питань 24/7 по телефону, email, в онлайн-чаті й месенджері на етапі підключення та обслуговування

Розвивайте свій сайт на Wix іще ефективніше

Fondy обрали вже понад 20 000 підприємців у всьому світі