Платіжний модуль Fondy для Easy Digital Downloads

Продавайте на сайті контент усьому світу завдяки нашій прямій інтеграції з розширенням Easy Digital Downloads для WordPress. Так ви зможете забути про рутину, автоматизувати прийом інтернет-оплат і приділити більше часу створенню та просуванню трендових продуктів. Об’єднаний функціонал Fondy та Easy Digital Downloads містить усе необхідне для успішного розвитку будь-якого діджитал-проєкту.

Fondy main image

Що таке Easy Digital Downloads

Easy Digital Downloads – розширення для WordPress, за допомогою якого можна продавати на сайті різноманітний цифровий контент. Наприклад, аудіо- та відеофайли, онлайн-курси, електронні книги, графічні елементи, програмні продукти та модулі. Розширення допомагає зручно працювати з файлами, встановлювати знижки, формувати звіти, аналізувати платежі та клієнтів, контролювати скачування та чимало іншого. А завдяки великій кількості інтеграцій, у тому числі з Fondy, інструментарій Easy Digital Downloads практично безмежний.

Доступний функціонал модуля Fondy для Easy Digital Downloads

Redirect-чекаут
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Після підключення модуля Fondy до Easy Digital Downloads для купівлі контенту із сайту ваші клієнти будуть скеровані на нашу платіжну сторінку.
На ній автоматично підтягнуться сума, валюта й інші параметри замовлення, їм потрібно лише обрати зручний спосіб оплати. Наприклад, банківською картою платіжних систем Visa & Mastercard чи електронним гаманцем Apple Pay & Google Pay.
Інформація щодо платежів і аналітика будуть доступні вам і в адмінпанелі Easy Digital Downloads, і в мерчант-порталі Fondy та мобільному додатку.

Як підключити модуль Fondy до Easy Digital Downloads

01

Перейдіть у панелі керування свого проєкту на WordPress у вкладку Плагіни > Додати плагін, знайдіть модуль оплати EDD Fondy Payment і встановіть його.

 

Чи скачайте модуль Fondy для Easy Digital Downloads із репозиторію WordPress і:

  • або перейдіть в адмінпанелі Плагіни > Додати плагін > Завантажити плагін і завантажте скачаний ZIP-архів
  • або розархівуйте ZIP-архів і скопіюйте вміст папки у свою локальну директорію wp-content/plugins

02

Активуйте модуль, натиснувши «Активувати» в каталозі доповнень WordPress, і перейдіть до його налаштування.

03

Введіть на сторінці налаштувань модуля ID свого мерчанта і ключ оплати. Потрібні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

04

Натисніть «Зберегти зміни», щоб завершити інтеграцію Fondy з розширенням Easy Digital Downloads. На цьому все, можете створювати контент і продавати його у своєму проєкті на WordPress.

Чому обирають нас

  • Підключення за 24 години

Буквально за добу можна створити мерчанта Fondy, а після цього налаштувати наш модуль для Easy Digital Downloads і почати продавати контент на своєму сайті

  • Конверсія платежів до 98%

Каскадний процесинг, працездатність платформи на рівні 99,95% та інші наші рішення забезпечують максимальну конверсію

  • Прийом платежів у всіх каналах продажу

Із Fondy платежі можна приймати скрізь – на сайті, у соціальних мережах і месенджерах, у мобільному додатку й навіть офлайн

  • Особистий кабінет у смартфоні

Усі необхідні інструменти для роботи із платежами й аналітики завжди під рукою – в мобільному додатку Fondy для iOS & Android

  • Безпека платежів

Система безпеки Fondy.Antifraud™ надійно захищає гроші й особисті дані бізнесу та його клієнтів від інтернет-шахраїв

  • Людяна служба підтримки

Оперативний зв’язок для вирішення будь-яких питань щодо роботи з Fondy в чаті на сайті, у месенджерах, по телефону й електронною поштою

Розвивайте свій бізнес масштабніше з Fondy

Ми обслуговуємо вже понад 20 000 компаній у всьому світі