Платіжний модуль Fondy для Paid Memberships Pro

Заробляйте на своїх знаннях, продаючи підписку на онлайн-уроки, вебінари, навчальні ролики й інший контент. Для цього у вас є пряма інтеграція Fondy з плагіном Paid Memberships Pro для WordPress. Із її допомогою ви можете буквально за 5 хвилин налаштувати прийом оплат картками, а потім автоматизувати продажі на сайті та приймати регулярні платежі з усього світу.

Fondy main image

Що таке Paid Memberships Pro

Paid Memberships Pro (PMPro) – безкоштовний плагін для WordPress, за допомогою якого можна стягувати плату з відвідувачів сайту за перегляд контенту. Поряд з іншими розширеннями та модулями для WordPress, серед яких WooCommerce, Easy Digital Downloads та інші, це ідеальне рішення для реалізації будь-яких бізнес-завдань без складної розробки та додаткових витрат. Продуманий до дрібниць інструментарій Paid Memberships Pro дозволяє відкривати доступ до вмісту вебпроєкту, керувати підписками учасників, реєструвати нових користувачів і багато іншого. Доповнюють його численні інтеграції з платіжними системами та сервісами, такими як PayPal, Stripe і Fondy, котрі дають змогу автоматизувати прийом оплат.

Доступний функціонал модуля оплати Fondy для Paid Memberships Pro

Redirect-чекаут
Рекурентні платежі
Колбеки за платежами

Як працює інтеграція

Для оформлення підписки, створеної за допомогою плагіна Paid Memberships Pro, користувач вашого сайту скеровується на зовнішню платіжну сторінку Fondy, яка відкривається в новому URL.
Всі дані щодо замовлення підтягуються автоматично, клієнту залишається здійснити оплату будь-якою банківською карткою, наприклад Visa чи Mastercard.
Перше списання відбувається моментально, а всі наступні – автоматично за заздалегідь встановленим вами у Paid Memberships Pro графіком.
Деталі платежів за підпискою доступні вам у панелі керування плагіном Paid Memberships Pro, особистому кабінеті та мобільному застосунку Fondy.
Скасувати подальші списання з банківської картки користувача ви можете в адмінпанелі свого сайту, а також на стороні Fondy, перейшовши в деталі першого (батьківського) платежу.

Як підключити Fondy до Paid Memberships Pro

01

У панелі керування свого сайту на WordPress перейдіть у вкладку Плагіни > Додати плагін, знайдіть модуль оплати PMP Fondy Payment для плагіна Paid Memberships Pro та встановіть його.

 

Чи скачайте його з репозиторію WordPress, а потім:

  • або перейдіть в адмінпанелі Плагіни > Додати плагін > Завантажити плагін і завантажте скачаний ZIP-архів
  • або розархівуйте ZIP-архів і скопіюйте вміст папки в локальну директорію /wp-content/plugins/ свого проєкту

02

Активуйте наш модуль для Paid Memberships Pro, натиснувши «Активувати» в каталозі доповнень WordPress, а далі перейдіть до його налаштування.

03

Оберіть Fondy у випадному списку Payment Gateway, а після цього введіть на сторінці налаштувань модуля ID свого мерчанта і ключ оплати. Необхідні параметри можна знайти в особистому кабінеті Fondy: Налаштування мерчанта > Технічні.

04

Натисніть Save Settings, щоб підключити модуль оплати Fondy до плагіна Paid Memberships Pro для WordPress. Готово, тепер можете розвивати свій освітній проєкт і заробляти на цьому.

Чому обирають нас

  • Максимальна конверсія

Сукупність усіх технічних рішень, модульність платформи та її працездатність на рівні 99,95% забезпечують конверсію платежів до 98%

  • 70+ модулів

Інтеграція не лише з Paid Memberships Pro, а й WooCommerce, Wix, Shopify та іншими, щоб підключити прийом оплат в інтернет-магазині чи на сайті без розробки

  • Індивідуальне налаштування шлюзу

За запитом наш платіжний шлюз можна доопрацювати під вимоги та завдання конкретного проєкту, а також бізнес-модель

  • Техпідтримка 24/7

Оперативне вирішення будь-яких питань щодо роботи із платформою на етапі підключення та обслуговування у всіх каналах зв’язку – по телефону, email, у месенджері й онлайн-чаті на сайті

Розвивайте свій онлайн-бізнес глобально з Fondy

Нас як платіжного партнера обрали вже понад 20 000 підприємців у всьому світі