Фіскалізуйте платежі легко та безкоштовно з ПРРО від Fondy

Забудьте про складну звітність і штрафи від податкової. Наш ПРРО, на відміну від фізичних касових апаратів, автоматично фіскалізує платежі та відразу ж надсилає необхідні дані в ДПС України. А ще він абсолютно безкоштовний. Підключіть Fondy просто зараз і почувайтеся впевнено, знаючи, що облік ведеться правильно.

Fondy main image

Програмний РРО доступний усім клієнтам Fondy без додаткових витрат

підключення

Без залучення сторонніх фахівців для налаштування

абонплата

Без обов'язкових щомісячних платежів за користування

обслуговування

Без необхідності купувати або орендувати касовий апарат

Більше жодного стресу

  • Фіскалізація без перебоїв

Відтепер немає потреби щодня самостійно відкривати зміни для касирів і вручну перемикати їх. Наш ПРРО фіскалізує платежі у хмарі цілодобово й автономно, не потребуючи контролю.

  • Фіскалізація без ручної звітності

Забудьте про збір фіскальних чеків та формування й відправку Z-звітів у податкову після кожної зміни касира. ПРРО від Fondy робить усе це автоматично, спрощуючи операційку.

  • Фіскалізація без паперових чеків

Касиру не потрібно друкувати і зберігати фіскальні чеки. Після успішної оплати їх можна надіслати клієнту на email або у месенджер, підвищуючи довіру до бізнесу.

  • Фіскалізація без штрафів

Мінімум ризиків отримати штраф через помилки у фіскалізації. На відміну від касових апаратів наш ПРРО коректно і своєчасно відправляє всі необхідні дані в ДПС, гарантуючи правильний облік.

Яким бізнесам потрібен РРО/ПРРО

З 2022 року в Україні фіскалізація стала обов’язковою практично для всіх торгових точок: магазинів, закладів харчування, салонів краси тощо. А ще частково для онлайн-бізнесів. Тож якщо ви юридична особа або ФОП 2-4 груп, вам потрібен касовий апарат, тобто РРО (реєстратор розрахункових операцій) або ПРРО (програмний реєстратор розрахункових операцій).

Fondy advantage image
Інтернет-магазини
Жодних проблем із фіскалізацією. Кожна покупка товару одразу фіскалізується в системі ДПС.
Fondy advantage image
Ресторани та кафе
Більше часу на гостей, менше – на паперову рутину. Розрахували клієнта – чек уже в системі податкової служби.
Fondy advantage image
Сфера послуг
Прощавай, нудна операційко, – привіт, автоматизаціє. Всі оплати фіскалізуються без вашої участі.
Fondy advantage image
Кур'єрські служби
Щойно доставили цінне замовлення? Платіж уже в базі податкової, а клієнт отримав електронний чек.
Fondy advantage image
Супермаркети, мінімаркети
Всі продажі у торговій точці під контролем. Щойно товар пройшов через вашу касу – інформація уже в ДПС.
Fondy advantage image
Квиткові сервіси
Без зайвого клопоту з обліком квитків. Кожне оплачене замовлення фіксується на боці податкової.
Fondy advantage image
Аптеки та приватні клініки
Простіше вести звітність. Оплати за ліки та послуги автоматично фіскалізуються в ДПС.
Fondy advantage image
Ювелірні магазини
Порядок у фінансах понад усе. Чеки від продажу кожної прикраси миттєво заносяться в податкову систему.

Фіскалізація платежів в усіх каналах продажу одночасно

На відміну від фізичних касових апаратів з обмеженим функціоналом наш ПРРО об’єднує всі транзакції, які торговець отримує через Fondy. Він фіскалізує кожну оплату незалежно від того, де ви її приймаєте.

Сайти та лендінги

Всі платежі, які здійснюються через ваш сайт, фіскалізуються у ДПС та потрапляють у загальний звіт. Неважливо, які інструменти для прийому оплат ви використовуєте – платіжну кнопку на власному сайті, лендінг на конструкторі Fondy, один із 70+ плагінів чи інтеграцію з нами по API.

Соцмережі та месенджери

Кожного разу, коли ваші клієнти купують товари чи послуги через платіжні посилання або онлайн-інвойси, ці оплати фіскалізуються у податковій за допомогою програмного реєстратора від Fondy та відображаються у нашій системі.

Мобільні застосунки

Щойно покупець оплатив замовлення через кнопки Apple Pay & Google Pay чи в інший спосіб у вашому застосунку, наш програмний реєстратор розрахункових операцій миттєво фіскалізує транзакцію для подальшої звітності.

Наземні торгові точки

Коли клієнт розраховується за товар чи послугу в магазині або закладі через застосунок Fondy Terminal або платіжний QR-код, інформація про оплату автоматично потрапляє в систему ДПС та відображається у фіскальних звітах.

Як працює наш програмний РРО

Для покупця
Для продавця
1
Покупець замовляє товар чи послугу у вашому каналі продажу та оплачує його.
2
Програмний реєстратор від Fondy автоматично фіскалізує платіж на сервері ДПС України.
3
Покупець отримує фіскальний чек в електронному вигляді на email або в месенджер від Fondy чи продавця.
4
За потреби чек можна перевірити на сайті податкової, аби впевнитися, що оплата фіскалізована.
1
Покупець оплачує товар чи послугу на сайті, у соцмережі або застосунку продавця зручним методом.
2
ПРРО від Fondy надсилає необхідні дані в податкову службу й автоматично фіскалізує платіж.
3
Продавець надсилає покупцю фіскальний чек в електронному вигляді на email або в месенджер.
4
Перевірити інформацію та сформувати звіт по фіскалізованих платежах можна у мерчант-порталі Fondy.

Де доступний ПРРО від Fondy

Як підключити наш програмний РРО для фіскалізації

Зареєструйте програмний РРО у податковій
Для цього подайте форму про реєстрацію ПРРО у фізичному чи електронному вигляді. Найпростіше – через електронний кабінет платника.
Отримайте електронний підпис (ЕЦП)
Це можна зробити на сайті акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) або через інший відповідний центр сертифікації.
Авторизуйтесь у мерчант-порталі Fondy та налаштуйте онлайн-касу
Якщо у вас є мерчант Fondy, відкрийте розділ Налаштування мерчанта > Онлайн-каса. Якщо немає, для фіскалізації спочатку зареєструйтесь і створіть мерчанта.
Завантажте ключі та сертифікат для ПРРО
Ви отримаєте їх від податкової. Оберіть зі списку доступних торгових точок і кас ту, яка потрібна для подальшої фіскалізації.
Це все, програмний РРО активується миттєво
Тепер фіскалізація відбуватиметься автоматично усюди, де ви приймаєте оплати – онлайн чи у застосунку Fondy Terminal. Ми будемо передавати інформацію в ДПС, а чеки за потреби можна надсилати покупцям на email або у месенджери.

Фіскалізація розщеплених платежів для великих гравців

З ПРРО від Fondy бізнеси, які ділять оплату між кількома ТОВ або ФОП, можуть фіскалізувати кожну частину розщепленого платежу окремо й автоматично надсилати чеки покупцям із даними фактичних отримувачів коштів. А отже, контрагентам маркетплейсів і платформ більше не потрібно дбати про фіскалізацію самостійно. Фіскалізація розщеплених платежів від Fondy спрощує життя вам і вашим партнерам.

Поширені запитання

Чим наш програмний РРО відрізняється від звичайного РРО?

РРО (реєстратор розрахункових операцій) – це фізичний касовий апарат для фіскалізації платежів, який є обов’язковим інструментом для легального ведення бізнесу в Україні, й у наземних торгових точках, і онлайн. Зазвичай ціна фізичних реєстраторів розрахункових операцій в магазинах становить 200-800$, вони потребують обслуговування та не завжди коректно фіскалізують платежі, що призводить до штрафів. Програмний РРО від Fondy, або онлайн-каса – сучасна альтернатива фізичним апаратам, яка звільняє продавців від паперових чеків та заповнення звітів. Він безкоштовний, легко підключається, не потребує обслуговування і не має абонплати. А головна цінність нашого програмного реєстратора розрахункових операцій – автоматична фіскалізація платежів та безперебійна передача даних на сервер ДПС, що зводить до мінімуму ймовірність штрафів.

Хто може користуватись ПРРО від Fondy?

Наш ПРРО (програмний реєстратор розрахункових операцій) доступний усім мерчантам Fondy. Приймаючи оплати, вони можуть налаштувати ПРРО для коректної фіскалізації платежів онлайн і в торгових точках. Немає жодної націнки за використання онлайн-каси від Fondy – рішення входить в єдиний тариф за еквайринг.

Як використовувати програмний РРО від Fondy, якщо я продаю в наземній торговій точці?

Наш ПРРО (програмний реєстратор розрахункових операцій) є частиною мобільного застосунку Fondy Terminal, який повністю замінює касове обладнання у торговій точці. Усе, що потрібно для початку роботи, – внести необхідні налаштування в особистому кабінеті мерчанта. Щойно програмний РРО стане активним, фіскалізація автоматично запрацює у застосунку.

Який вигляд має фіскальний чек, що отримує покупець?

Після фіскалізації платежу за допомогою нашого ПРРО (програмного реєстратора розрахункових операцій) продавець може надіслати покупцю на email або у месенджер фіскальний чек у 3 способами:

  • Автоматично, налаштувавши email-інформування платників у мерчант-порталі
  • Вручну, згенерувавши фіскальний чек у мерчант-порталі
  • Будь-яким іншим способом, використовуючи API-документацію

Щоб перевірити чек на сайті ДПС, достатньо вказати його фіскальний номер і дату. Він містить усю необхідну інформацію, зокрема ціну, платіжний метод, ПІБ касира тощо. Чек матиме такий вигляд.

Зосередьтеся на розвитку бізнесу, доки ми піклуємося про решту

Прийом оплат, фіскалізацію, аналітику та багато інших операційних завдань бере на себе Fondy.