Розумний підприємець — успішний підприємець

Ми граємо в довгу, щоб таких було більше. Це телеграм-канал і спільнота, де вчаться бізнесу з найкращими викладачами Київської школи економіки.

Що таке «ГРА В ДОВГУ»?

Feature image

Жодних мотивуючих сесій, продажів та іншого інфошуму. Гра в довгу — це системні знання та робочі інструменти, запаковані у короткі відео-лекції, тести та практичні матеріали. І все онлайн!

Ми — спільнота, яка живе в телеграм-каналі і тут — на офіційному сайті. Розпочавшись із великого змагання за грант на освіту MBA вартістю 450000 грн, проєкт наразі працює для всіх, хто хоче розраховувати на себе. Приєднуйся, адже знання — це прибуток.

Грай у довгу, щоб переграти інших

Навчаємо робити бізнес прямо у Telegram

Хто грає в довгу?

Проєкт придумали і запустили у сервісі прийому платежів для бізнесу Fondy. Ідею підтримали Київська школа економіки та національний сервіс Дія.Бізнес, а також понад 5 тисяч підприємців і менеджерів, які цінують знання. Формат відкритої спільноти дає нам змогу робити український бізнес сильнішим. І результати нам подобаються!
Зареєструвались на перший етап
Зареєстрованих — це власники бізнесу
Проходили тести
Пройшли в другий етап
Записано лекцій

Лектори Київської школи економіки та друзі проєкту

Story
Сергій Гвоздьов
Професор KSE, MBA. Планування бізнесу, управління проєктами та операціями. Серед клієнтів: Nestle, «ДТЕК», «ПриватБанк», «Райффайзен Банк Аваль».
Story
Тетяна Ізмайлова
Викладач KSE, MBA. Підвищення ефективності бізнесу, аналіз і аудит ідей. Бізнес-партнер консалтингової компанії «Необхідно і достатньо».
Story
Михайло Колісник
Професор KSE. PhD. Фінансовий менеджмент, управлінський і фінансовий облік. Президент CFO Club Ukraine.
Story
Роман Набожняк
Підприємець, випускник KSE. Особистий кейс. Засновник ресторанів Veterano Brownie, які отримали 3 нагороди Effie Awards за маркетингові комунікації.
Story
Ольга Малиш
Лектор KSE. Засновниця агентства Friends of brands. SMM, сайти, комплексне діджитал просування. Серед клієнтів агентства: Comfy, Bosch, FitCurves.
Story
Андрій Ремізов
Керівник онлайн-складової національного проєкту з розвитку підприємництва «Дія.Бізнес». Міністерство цифрової трансформації України. Співорганізатор проєкту.
Story
Володимир Семеніхін
Викладач KSE. Запуск нових підприємств і антикризовий менеджмент. Колишній директор по маркетингу Roshen, Milkiland, Mars.
Story
Володимир Стецик
Віце-президент бізнес-освіти KSE. Закупівлі, операційна ефективність, управління змінами. Серед клієнтів переробні підприємства і FMCG.
Story
Володимир Шевченко
Підприємець, випускник KSE. Особистий кейс. Засновник ресторанів Veterano Coffee, мережа яких успішно витримала COVID-кризу.
Story
Євген Шульга
Викладач KSE. Продажі, розвиток персоналу, побудова бізнес-процесів. CEO «Симпатик Груп».
Story
Йоахім Бентц
Лектор KSE. Керівний партнер ISD Group та KA.KA.Ha. з маркетингу та управління бізнесом. Ексдиректор з маркетингу Imperial Tobacco, Beiersdorf Ukraine.

Відгуки про перший етап

"
Гарна ідея та реалізація. Виступи з презентаційними слайдами - схемами, візуалізацією сприймалися краще. Деякі лектори дуже швидко говорили, а деякі дуже рівно, без емоцій, що трохи вгоняло в сон. Сподобався креативний стиль Сергія Гвоздьова та емоційність Тетяни Ізмайлової, акценти Володимира Стецика та душевність власника Veterano Brauni.
"
Дякую за проєкт, змусив замислитися над тим, що те, що робив до цього в своєму невеликому бізнесі інтуїтивно, підлягає системі, описано в формулах, можливо якісніше спланувати, оцінити. З нетерпінням чекаю продовження!
"
Мотивуєте страшенно, надихаєте на розвиток та сприяєте виникненню нових ідею. Щиро вдячна за проект та класне його виконання) Успіхів усім членам команди!
"
Цікавий проєкт, що включаев всі актуальні теми для менеджмента в сучасних реаліях. Не вистачае практичных завдань, з можливістю перевірити отриману інформацію на конкретному завданні.
"
Формат навчання дуже зручний, коротко і про головне. Хочеться спробувати виконувати практичні завдання по розглянутим темам і отримати ФІДБЕК від спікерів.
"
Цікавий та потрібний проект саме зараз, який дозволить при правильній подачі важливих знань оптимізувати існуючі бізнес-процеси, диверсифікувати бізнес та надати мотивацію на відкриття нових стартапів. Особисто я зараз знаходжуся на етапі створення нового стартапу, який орієнтований на онлайн-продажі в різних країнах світу.
"
Гарна ініціатива, дякую. Цікавий і незвичний, але зручний формат.
"
Дякую за такий чудовий курс! Завдяки невеликій тривалості відеолекцій Вам вдалось мінімузвати кількість так званої води і максимізувати користь! Щиро дякую, Ви змінили моє ставлення до ведення бізнесу.

Приєднуйся до тих, хто розраховує на себе!

Щоб не проґавити наступний МВА та інші можливості для українських підприємців, приєднуйся в Телеграм. У нас є:
Знання найкращих викладачів Київської школи економіки
Короткі формати тільки з прикладною інформацією
Тактика та бізнес-стратегія
Інструментарій для масштабування бізнесу

Грай у довгу, щоб переграти інших

Навчаємо робити бізнес прямо у Telegram

Потрібна допомога?

Пишіть нам: mba@fondy.ua
Чат